Namiesto objednaných Zoom-Al riadidiel prišli obrandované oceľové Dema riadidlá, poslal som mail, že čo s tým a ani po 4 dňoch som sa nedočkal odpovede. Lacný produkt, ale aj tak...Kedysi som tam zopár vecí objednával, ale po tejto skúsenosti neviem neviem.

Zly zakaznicky pristup, nedostatocna komunikacia. nevedia poradit, vraj sa stahuju a mam si hladat na internete veci sam, nakoniec aj tak odporucia nespravny produkt.

Objednavka stratena SPS

Nem megfelelő termék a csomagolásban. Reklamáltam, amire még nem is vállaszoltak .

• rychlost doručenia tovaru

odporuceny tovar nepasoval tak ako mal

S obchodom som bol na 200% spokojný ale teraz som nesmierne sklamaný tovar mi ani po 15 dňoch nedorazil a ani ma nikto nechcel podrobnejšie informovať. Až sám som zistil že Slov.parker DPD objednávku poškodili ale nikto to nerieši. Dalibor . :(

Miesto ráfiku 622-19 dodali 622-21.

neprišlo mi presno to, čo som si objednal. telefonujem im, ale nezdvíhajú a neodpovedajú. je to velmi neseriozne. neviem čo mám robiť.

Po objednaní tovaru mi bol doručný automatický mail o prijatí objednávky "Objednávka prijatá". Telefonicky mi bolo oznámené, že tovar bol predaný (išlo o posledný kus - predvádzací model) večer deň predtým, pričom som mal objednávku otvorenú v daný deň od obeda a objednávku som potvrdil na druhý deň ráno..

Prisiel iny komponent ako v popise. V den dorucenia som pisal v com je problem a poslal ho naspat. Zatial ziadna reakcia okrem automatickeho mailu.

• Tovar dorazil hneď na druhý deň
    • predražený tovar

Rovnaký tovar, ako v iných obchodoch, ale predražený. Čím drahšia vec, tým väčšia prirážka.

Zakúpený tovar, po telefonickej konzultácii s predajcom, je absolútne nevhodný pre daný typ bicykla.

• Žiadna
    • Napriek tomu, že Vám potvrdia mailom vašu eshopovú objednávku na 100%, už za 1hodinu po potvrdení Vám pošlú nekompletnú zásielku s hromadou nekompetentných výhovoriek a klamstiev. Zabúdajú, že ich klienti môžu byť aj ľudia, čo sa vyznajú v programovaní SW, a tu platí staré príslovie, že lož má krátke nohy.

Neodporúčam, pokiaľ sa ich pracovníci obchodu nenaučia si priznať aj svoj omyl a nebudú zbytočne “zavádzať” klientov, prip. nevykonajú upgrade SW ich eshopu, aby sa dostal aspoň na porovnateľnú úroveň s konkurenciou v SR a ČR, za ktorou žiaľ dnes zaostávajú min. o 1,5 kategórie, hlavne v objednávkovom systéme s prepojením na aktuálne skladové zásoby a objednávanie aj tovaru na ceste (s poznámkou že bude dostupný do 5 alebo ... x dní, podľa vzdialenosti skladu dodávateľa prip. aj v Číne).

• bežný ale nie dobrý eshop na bicykle a komponenty, radšej sa mu vyhnite
    • nedôveryhodnosť
    • majú tam strašný bordel

Pri mojom prvom nákupe na dobierku, tovar nebol kompletný, ale naštastie po telefonáte mi chýbajúci tovar poslali.
    Druhý nákup mi zatiaľ neprišiel ani po 10 dňoch, aj keď tovar bol na sklade. Aj som tam telefonoval, sľúbili, že sa ozvú, overia, ale stále nič. Objednávku asi zruším.

Reakcia obchodu DEMA Eshop

veľmi sa ospravelňujem za vzniknutú situáciu. Žiaľ nastala chyba na našej strane a Vaša objednávka bola spracovaná až 4.7.2016, kedy ste aj komunikovali s kolegom. Vaša objednávka bola hneď ten deň spracovaná a odoslaná, čiže dnes by Vám mala byť doručená.
    Za vzniknuté nepríjemnosti sa v mene DEMA Senica a.s. ospravedlňujem.

• žádné

Dodáné zboží, bylo jinné než jsem si objednal a bylo poškozené! Neochota domluvit se na řešení! Klamavé fotografie u zboží, žádné popisky a detaily o zboží, při dotazu na zboží klamavě doporučili související zboží! Určitě se vyhnout obloukem.

Reakcia obchodu DEMA Eshop

ospravelňujem sa za vzniknutú situáciu, ktorá nastala vďaka chybnému popisu príslušenstva a chybnému obrázku danej kľuky.Ako riešenie sme Vám ponúkli možnosť tovar samozrejme vrátiť s kompenzáciou Vašich nákladov. Žiaľ jedná sa o model, ktorý sa už niekoľko rokov nevyrába a preto nie je v našich možnostiach ponúknuť Vám alternatívu danej kľuky. Samozrejme daná možnosť vrátenia naďalej platí, ak by ste sa rozhodli túto možnosť využiť pokojne nás kontaktujte.

Molnár
    Dema Senica a.s.