Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

 • nakúpil v obchode DEMA Eshop pred 10 mesiacmi

  Neodporúča obchod

  50 %

  Tovar dorazil za 2 dni

  • Žiadna
  • Napriek tomu, že Vám potvrdia mailom vašu eshopovú objednávku na 100%, už za 1hodinu po potvrdení Vám pošlú nekompletnú zásielku s hromadou nekompetentných výhovoriek a klamstiev. Zabúdajú, že ich klienti môžu byť aj ľudia, čo sa vyznajú v programovaní SW, a tu platí staré príslovie, že lož má krátke nohy.

  Neodporúčam, pokiaľ sa ich pracovníci obchodu nenaučia si priznať aj svoj omyl a nebudú zbytočne “zavádzať” klientov, prip. nevykonajú upgrade SW ich eshopu, aby sa dostal aspoň na porovnateľnú úroveň s konkurenciou v SR a ČR, za ktorou žiaľ dnes zaostávajú min. o 1,5 kategórie, hlavne v objednávkovom systéme s prepojením na aktuálne skladové zásoby a objednávanie aj tovaru na ceste (s poznámkou že bude dostupný do 5 alebo ... x dní, podľa vzdialenosti skladu dodávateľa prip. aj v Číne).

 • nakúpil v obchode DEMA Eshop pred 3 rokmi

  Neodporúča obchod

  10 %

  • bežný ale nie dobrý eshop na bicykle a komponenty, radšej sa mu vyhnite
  • nedôveryhodnosť
  • majú tam strašný bordel

  Pri mojom prvom nákupe na dobierku, tovar nebol kompletný, ale naštastie po telefonáte mi chýbajúci tovar poslali.
  Druhý nákup mi zatiaľ neprišiel ani po 10 dňoch, aj keď tovar bol na sklade. Aj som tam telefonoval, sľúbili, že sa ozvú, overia, ale stále nič. Objednávku asi zruším.

  Reakcia obchodu DEMA Eshop

  Dobrý deň,

  veľmi sa ospravelňujem za vzniknutú situáciu. Žiaľ nastala chyba na našej strane a Vaša objednávka bola spracovaná až 4.7.2016, kedy ste aj komunikovali s kolegom. Vaša objednávka bola hneď ten deň spracovaná a odoslaná, čiže dnes by Vám mala byť doručená.
  Za vzniknuté nepríjemnosti sa v mene DEMA Senica a.s. ospravedlňujem.

 • nakúpil v obchode DEMA Eshop pred 3 rokmi

  Neodporúča obchod

  10 %

  • žádné

  Dodáné zboží, bylo jinné než jsem si objednal a bylo poškozené! Neochota domluvit se na řešení! Klamavé fotografie u zboží, žádné popisky a detaily o zboží, při dotazu na zboží klamavě doporučili související zboží! Určitě se vyhnout obloukem.

  Reakcia obchodu DEMA Eshop

  Dobrý deň,

  ospravelňujem sa za vzniknutú situáciu, ktorá nastala vďaka chybnému popisu príslušenstva a chybnému obrázku danej kľuky.Ako riešenie sme Vám ponúkli možnosť tovar samozrejme vrátiť s kompenzáciou Vašich nákladov. Žiaľ jedná sa o model, ktorý sa už niekoľko rokov nevyrába a preto nie je v našich možnostiach ponúknuť Vám alternatívu danej kľuky. Samozrejme daná možnosť vrátenia naďalej platí, ak by ste sa rozhodli túto možnosť využiť pokojne nás kontaktujte.

  S pozdravom
  Molnár
  Dema Senica a.s.