-
Síce len 10€ objednávka, ale nevybavená. kupón mi odišiel, produkt nie. od októbra sa s nimi snažím spojiť, nikto na mail neodpisuje, telefon nikto nedvíha. Obrovské sklamanie, žiaľ neodporúčam!
Síce len 10€ objednávka, ale nevybavená. kupón mi odišiel, produkt nie. od októbra sa s nimi snažím spojiť, nikto na mail neodpisuje, telefon nikto nedvíha. Obrovské sklamanie, žiaľ neodporúčam!