Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.
Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Odporúča obchod
Veľmi dobrá skúsenosť,vrelo odporúčam,ďakujem
-
Odporúča obchod
Vyhoda
-
Odporúča obchod
Som celkovo spokojná , určite budem objenávať znova
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- dobrá komunikácia
- rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
Super
-
Odporúča obchod
- Rychle dorucenie
- Kvalitna kelpa
-
Odporúča obchod
Objednany tovar vzdy rychlo pride .Pamlsky su chutne .
-
Odporúča obchod
- dodane expresne
-
Odporúča obchod
Su výborný rýchlosť dodania
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Strašne dlhé dodanie tovaru. Objednal som vitamíny, hotový produkt, nič sa nemuselo vyrábať, sušiť, podotýkam - tovar skladom. Objednané v utorok a doručené o ďalší týždeň vo štvrtok. Počítal som že tovar budem mať najneskôr o tri dni od objednania, tak ako som zvyknutý z iných obchodov ale jeden a pol týždňa je strašne dlho. Po opýtaní sa ako vypadá moja objednávka, mi bolo dopovedané asi automatom, že tovar sa vyrába a s pripravuje aby sme ho mali čerstvý, podotýkam - jednalo sa o vitamíny, pochopil by som keby išlo o pamlsky alebo niečo podobné. Mám chovnú stanicu, štyroch psíkov doma a myslel som že budem obchod používať, ale......
Strašne dlhé dodanie tovaru. Objednal som vitamíny, hotový produkt, nič sa nemuselo vyrábať, sušiť, podotýkam - tovar skladom. Objednané v utorok a doručené o ďalší týždeň vo štvrtok. Počítal som že tovar budem mať najneskôr o tri dni od objednania, tak ako som zvyknutý z iných obchodov ale jeden a pol týždňa je strašne dlho. Po opýtaní sa ako vypadá moja objednávka, mi bolo dopovedané asi automatom, že tovar sa vyrába a s pripravuje aby sme ho mali čerstvý, podotýkam - jednalo sa o vitamíny, pochopil by som keby išlo o pamlsky alebo niečo podobné. Mám chovnú stanicu, štyroch psíkov doma a myslel som že budem obchod používať, ale......
-
Odporúča obchod
Skúsenosť len tá najlepšia ďakujem,že ste
-
Odporúča obchod
Už niekoľko krát som objednala a som veľmi veľmi spokojná, ďakujem že ste
-
Odporúča obchod
- Rýchlosť, spoľahlivosť
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- kvalita výrobkov
- úbohé balenie za tie peniaze,pritom vitamíny sú ale v plaste!! a pritom drahé,dlhšie sa čaká na dodanie ale to je v poriadku,al sú čerstvé a kvalitné
-
Odporúča obchod
- Rýchle dodanie,kvalitne zabalené,no a iba pridať do krmiva
Žiadna nevýhoda,spokojnosť
-
Odporúča obchod
- Veľmi zdravé pamlsky pre psikov,pekne zabalené ,rýchle dodanie
- Trošku slabšia komunikácia ,mohli by potvrdiť do mailu prijatie platby ,musela som sama kontaktovať a overiť
Dobrý výber,rýchle doručenie
-
Odporúča obchod
- Objednávka rýchle vybavená a doručená som spokojná.
-
Odporúča obchod
- objednávka doručená rýchlo
- -
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Zrozumitelny web
- Lahke a intuitivne objednanie
- Dobry popis vyrobkov
- Zlavove kupony funguju
- Dodacia lehota priemerna
- Zatial som nenasla
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Super maškrty objednávam pravidelne