Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Odporúča obchod

    100 %

    Veľmi dobrá skúsenosť,vrelo odporúčam,ďakujem

  • Odporúča obchod

    100 %

    Vyhoda

  • Odporúča obchod

    100 %

    Som celkovo spokojná , určite budem objenávať znova

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • dobrá komunikácia
    • rýchle dodanie
  • Odporúča obchod

    100 %

    Super

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle dorucenie
    • Kvalitna kelpa
  • Odporúča obchod

    Objednany tovar vzdy rychlo pride .Pamlsky su chutne .

  • Odporúča obchod

    100 %

    • dodane expresne
  • Odporúča obchod

    100 %

    Su výborný rýchlosť dodania

  • Neodporúča obchod

    20 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Strašne dlhé dodanie tovaru. Objednal som vitamíny, hotový produkt, nič sa nemuselo vyrábať, sušiť, podotýkam - tovar skladom. Objednané v utorok a doručené o ďalší týždeň vo štvrtok. Počítal som že tovar budem mať najneskôr o tri dni od objednania, tak ako som zvyknutý z iných obchodov ale jeden a pol týždňa je strašne dlho. Po opýtaní sa ako vypadá moja objednávka, mi bolo dopovedané asi automatom, že tovar sa vyrába a s pripravuje aby sme ho mali čerstvý, podotýkam - jednalo sa o vitamíny, pochopil by som keby išlo o pamlsky alebo niečo podobné. Mám chovnú stanicu, štyroch psíkov doma a myslel som že budem obchod používať, ale......

    Strašne dlhé dodanie tovaru. Objednal som vitamíny, hotový produkt, nič sa nemuselo vyrábať, sušiť, podotýkam - tovar skladom. Objednané v utorok a doručené o ďalší týždeň vo štvrtok. Počítal som že tovar budem mať najneskôr o tri dni od objednania, tak ako som zvyknutý z iných obchodov ale jeden a pol týždňa je strašne dlho. Po opýtaní sa ako vypadá moja objednávka, mi bolo dopovedané asi automatom, že tovar sa vyrába a s pripravuje aby sme ho mali čerstvý, podotýkam - jednalo sa o vitamíny, pochopil by som keby išlo o pamlsky alebo niečo podobné. Mám chovnú stanicu, štyroch psíkov doma a myslel som že budem obchod používať, ale......

  • Odporúča obchod

    100 %

    Skúsenosť len tá najlepšia ďakujem,že ste

  • Odporúča obchod

    100 %

    Už niekoľko krát som objednala a som veľmi veľmi spokojná, ďakujem že ste

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchlosť, spoľahlivosť
  • Neodporúča obchod

    70 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • kvalita výrobkov
    • úbohé balenie za tie peniaze,pritom vitamíny sú ale v plaste!! a pritom drahé,dlhšie sa čaká na dodanie ale to je v poriadku,al sú čerstvé a kvalitné
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle dodanie,kvalitne zabalené,no a iba pridať do krmiva

    Žiadna nevýhoda,spokojnosť

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Veľmi zdravé pamlsky pre psikov,pekne zabalené ,rýchle dodanie
    • Trošku slabšia komunikácia ,mohli by potvrdiť do mailu prijatie platby ,musela som sama kontaktovať a overiť

    Dobrý výber,rýchle doručenie

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Objednávka rýchle vybavená a doručená som spokojná.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • objednávka doručená rýchlo
    • -
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Zrozumitelny web
    • Lahke a intuitivne objednanie
    • Dobry popis vyrobkov
    • Zlavove kupony funguju
    • Dodacia lehota priemerna
    • Zatial som nenasla
  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Super maškrty objednávam pravidelne