• Prešiel týždeň a tovar je nevedno kde ..

• Ak Vám tovar nesadne, musíte poslať balík do Čiech min. za 6,50 €
    • Cisty des, tovar nikde, nastastie som vopred neplatila.

Otras otras

Pri prvom zaplatený sa zrušila objednávka a cena sa zvýšila o 110 eu.. samozrejme až po zaplateni, druhý-x som to objednaval aj keď cena sa zvýšila a ubehlo už 8 dni a snowboard nemám stále doma, komunikácia s e-shopom je horor, za komplikácie som nemal ani zľavu a ani ospravedlnenie a po dobe 3 týždňov nemám stále doma snowboard.. dovolenku v Alpách som musel absolvovať so starým boardom.. verím že do Vianoc mi dôjde board a že v živote nebudem mat nič spoločne s týmto totalne na hovno shopom, pretože by som si musel predpísať lieky na ukľudnenie.. prajem pekny podvečer a verím že s týmto dobuducna niečo spravíte, inak môžte zavrieť e-shop, Bye

Keď som v deň objednania chcel komunikovať s obchodom cez e-mail, tak do teraz mi nikto neodpovedal

• Nekorektný prístup - zle udané zavádzajúce informácie na stránke predajcu. Nič nezodpovedalo skutočnosti. Ani doprava zdarma ani ISIC zľava.

• Hroza
    • Hroza
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Objednavka mi bola dorucena aj ked som.ju telefonicky zrusila

Reakcia obchodu eSatna.sk

veľmi nás mrzí, že sa vaša záležitosť takto skomplikovala.
    Bohužiaľ nám ale váš email o stornovania objednávky nebol doručený (podľa zaslanej kópie ste ho adresovala sama sebe, nie nám)
    Objednávky je nutné stornovať ešte pred odsláním, nie ako reakciu na odoslanie ďalší deň.
    Keď už sa to však stane, je najjednoduchšie variantom zásielku nepreberať.

Hoci sme komplikácie nespôsobili, tak aj tak sa ospravedlňujeme.

Michal - esatna.sk

• Zle naskladnený tovar

Objednal som si snowbordove boty č.44 a prislo mi č.43 1/2 ked som volal nas5 tak mi povedali ze take cislo ani nevedu ze oni take ani neobjednavali ze to bolo zle naskladnene tak potom ako to kontroluju???

Reakcia obchodu eSatna.sk

vaše zkušenost nás velice mrzi.
    Opravdu došlo ke španému převodu velikosti při naskladnění.
    Bohužel nešlo dělat nic jiného, než vám vrátit penize za nevhodnou velikost.

Ještě jednou se moc omlouváme, Michal - eSatna.sk

Poslala som budnu na výmenu a nič neposlali žiadny email ani nič

• Neochota vrátiť peniaze za poštovné.

Nedostala som tovar ktorý som mala vyzeralo to úplne inak ako na fotke ... aj na krabici bolo vidieť že ste poplietli model tenisiek

Reakcia obchodu eSatna.sk

Dobrý den, vaše zkušenost nám mrzí. Produkt měl špatnou fotografii. Boty Vám samozřejmě rádi vyměníme za správné, nebo vrátime peníze.

• pani na telefóne nevedela rozmer ponúkaného tovaru

Reakcia obchodu eSatna.sk

mrzí nás vaše zkušenost. Pamatujete si jméno paní se kterou jste mluvila? Byla chybějící velikost důvodem k vašemu nedoporučení? Děkujume

• Vobec som si nevšimla, že sú to neni originál Vans, takže už ma ani neprekvapuje, že som dostala takú zľavu na ne, aj keď boli trocha poškodené

Reakcia obchodu eSatna.sk

Dobrý den, na tuto recenzi se reaguje velmi težko. Náš eshop je na trhu 15 let a každý kdo se na naše stránky www.esatna.sk podívá si může hned udělat názor zda originály prodáváme :-) K zmíněnému kazu: Boty měly drobný kaz, který byl na několika fotografiích ukázán zákaznikovi a byla nabídnuta velmi výrazná sleva v případě, že zákaznikovi kaz nevadí. Paní kaz i slevu akceptovala. Velmi nás mrzí vaše nařčení a jeho zveřejnění, bez předchozí komunikace s námi.

• maju to co inde nemaju
    • posielaju kazové veci bez kontroly

osobne by som tam uz nič nekupil kedze nemám cas riešiť 2 tyzdne jedny pokazene sluchátka...