• Tyzden od potvrdenia a stav objednavky nedodana kurierom

Reakcia obchodu Erotickashow.sk

my sme balík odoslali ešte 7.-ho decembra, kontaktovala som Packetu ohľadom balíka, prečo to ešte nebolo doručené. Ak by ste ma kontaktovali mailom, už by sme to mohli vyriešiť. Za pochopenie Vám ďakujem!

Bol dodaný iný tovar, než objednaný - navyše lacnejší za cenu drahšieho :(

Milý Zdenek,
    dostali ste ten istý produkt, ktorý ste si objednali, len je ešte zabalený! V popise je napísané, že je nafukovací, pochopiteľne inak vyzerá po nafúknutí. Dnes dáme nové foto produktu na webovú stránku, na ktorom vidieť ako vyzerí v pôvodnom balení.
    Za pochopenie Vám ďakujem!

• Tovar je pokazený, obchod nereagoval na mail

Už nikdy cez internet

Milý Patrik,
    na akú mailovú adresu ste písali? S Vašou mailovou adresou nemáme žiadny email. V prípade ak je produkt poškodený, samozrejme nám môžete vrátiť s vyplneným formulárom, na ktorom nájdete všetky potrebné informácie: http://webshoplog.hu/formular_sk.pdf.
    Za pochopenie Vám ďakujem!

• Nebolo doručené na čas ako píšu tovar mi prišiel skoro po týždni od objednania

Milá Zákazníčka,
    balík sme odoslali 22.03 a doba doručenia cez zásielkovňu je 1-3 pracovné dni, ako je uvedené aj na stránke. Balík ste prevzali 27.3 (štvrtok, piatok, pondelok) teda 3. pracovný deň.
    Žiaľ my nevieme urýchliť doručenie, oni doručia balíky podľa toho, koľko balíkov majú na daný smer.

Vyrábajú malé veľkosti

Reakcia obchodu Erotickashow.sk

ak sa jedná o oblečenie, pri každom produkte je uvedená veľkostná tabuľka, ktorá Vám pomôže pri výbere.
    Za pochopenie Vám ďakujem!

Tovar bol doručený hned na druhy deň . Zo 4 veci prišla len 1.

Milá Zuzana,
    včera sme sa dohodli, že Vám odosielame ostatné produkty, aj som sa ospravedlnila za technický problém v našom systéme. Pravdepodobne dnes aj môžete prevzať balík. Nabudúce môžete kontaktovať priamo nás, aby sme to rýchlejšie vybavili.

• Diskrétnosť balíka.
    • Popis niektorých výrobkov nezodpovedá realite. Všeobecne slabý popis výrobku.
    • Informácia o výrobku nie v slovenskom ale v maďarskom jazyku.

Milá Anna,
    môžem sa spýtať, ktorý produkt nemal popis v slovenskom jazyku? Pravidelne dostávame novinky a ak mám čas, vždy robím preklady. Z Vašej objednávky všetky produkty majú slovenský popis!

• Obyčajný erotický eShop
    • Tovar co je skladom, skladom realne nieje
    • Potom co som objednal začali riesit az o tyzden

Jednoznačne neodporúčam. Tento eShop je neprofesionálny , nespoľahlivý. Objednal som lush2 a mal mi byt doručený den potom co sa nestalo. O tyzden mi volala pani ze tovar sa im naskladni o 2 tyzdne a ze ci pockam . Samozrejme som zrušil ucet aj objednávku. Je mnoho inych ci su profesionálni a diskrétni.

• Zacalo to tym, ze uvedeny email neexistuje a tovar neprisiel

Reakcia obchodu Erotickashow.sk

pri objednávke ste si zvolili platbu vopred platobnou kartou, ktorú ste nezrealizoval. Pokúšali sme sa sa s vami spojiť telefonicky aj emailom, bohužial neúspešne. Emailová adresa je plne funkčná, ako aj telefonicky kontakt. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.