Mila a ustretova majitelka

Ďakujeme pekne

Ivana

Predavajuca bola veľmi zlata a ochotná. Chcela som doplniť ešte objednávku, spravila to veľmi rýchlo (aj keď som platila vopred prevodom) vedela poradiť s výberom veľkosti. Tovar bol zabalený ako darček aj s vlastnoručnym pozdravom a darčekmi.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem veľmi pekne za tieto milé slová, poteší takéto ocenenie a pochvala a motivuje pre ďalšiu prácu.
    Krásny deň
    Ivana

• rychle dodanie s krasnym venovanim

Rychle dodanie s krasnym venovanim, navyse pribalene pracie papieriky.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem krásne za hodnotenie aj objednávku a budem sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

Ivana

S kúpou šatky som veľmi spokojná. Spoločnosť ma o všetkom informovala. Dodanie bolo veľmi rýchle. Šatka prišla krásna, mäkučká, voňavá aj s príslušným darčekom, ktorý ma veľmi prekvapil. Ďakujem, že vkladáte do Vašej práce i kus Vášho srdca.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem krásne za milé slová, veľmi si to cením, že ste si našli čas a potešilo veľmi takého ohodnotenie. Budem sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

• Rychle dodanie tovaru
    • Pribaleny darček a odkaz/poďakovanie ručne písané

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem za hodnotenie a nákup a budem sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

Ivana

Veľmi rýchla komunikácia. K objednávke mi prišiel aj list, kde bolo ručne-perom napísané poďakovanie a pribalený darček - eko pracie plátky. Ktoré naaaadherne voňajú. A už som ich aj vyskúšala. Perfektné. Ďakujem, som nad mieru spokojná.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem za hodnotenie a tešia ma veľmi Vaše milé slová. Budem sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

• Rýchle vybavenie
    • Milý pristup
    • Dostala som aj darček navyše, ktorý má veľmi potešil
    • Všetko prebehlo v poriadku a vrelo odporúčam

Objednávala som len maličkosť, ale vybavenie bolo rýchle, o všetkom informácie mailom. Prekvapilo ma v balíčku veľmi milé poďakovanie za nákup aj darček. Vôbec som to nečakala a veľmi to potešilo. Ďakujem a vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujeme krasne za objednávku a vedzte, ze ako vás potesilo malé prekvapenie, nás potesí takáto milá recenzia a vás cas, ktorý ste nám venovali. Zelám vám vsetko dobré a budem sa tesit niekedy nabudúce.

• Príjemné vybavenie
    • Skvelá komunikácia

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Milá Princeznička, veľmi pekne dakujeme za Váš čas ktorý ste venovali hodnoteniu a budeme sa tesit niekedy zas v buducnosti.
    krásnu jesen zeláme
    Ivana

• Veľmi dobrá spolupráca a rýchle dodanie. Veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Dakujeme pekne za objednávku aj za vase hodnotenie.

Želám všetko dobré

Ivana z ergonomickenosice.sk

Kvalita, spoľahlivosť, rýchlosť

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujeme krásne za hodnotenie a Váš čas, ktorý ste venovali tomuto hodnoteniu, veľmi si to ceníme a želáme všetko dobré.
    Za celý tim

Ivana

Rýchle doručenie, zrozumiteľné vysvetlivky.

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

O trošku neskor ale o to srdečnejšie, vážime si váš čas, ktorý ste venovali hodnoteniu a budeme sa tešiť na objednávku niekedy v budúcnosti.

Krásnu jeseň

Ivana

Rychle dodanie, krasny tovar, vonavy darcek a osobitny laskavy odkaz od predajcu

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujeme za hodnotenie a Váš čas venovaný dotazníku. Želám všetko dobré a budeme sa tešiť opäť niekedy nabudúce nadiaľku alebo osobne.

Veľká spokojnosť, ďakujem

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie i objednávku. Budeme sa tešiť opäť niekedy nabudúce.

ergonomickenosice.sk

S nákupom som veľmi spokojná, eshop má široký výber, poradenstvo a komunikácia výborná

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem za milé hodnotenie a teší ma, že ste spokojná. Budem sa tešiť niekedy nabudúce.
    Prajem krásny deň
    Ivana Kubáňová

• Obchod má kvalitné výrobky, teda objednávala som prvý krát ale s kvalitou som spokojná. Čo sa mi veľmi páčilo a naozaj potešilo, bolo rukou písané poďakovanie a milý darček :-)

Milá Evka,

ďakujem za milé slová a teší ma, že ste spokojná. Budem sa tešiť aj nabudúce.
    Pekný deň

Ivana Kubáňová

S nákupom som nadmieru spokojná. Milo ma potešilo profesionálne zabalenie a rýchle doručenie.
    Obrovské ďakujem :)

Milá Ľudmila,

ďakujem a teším sa, že ste spokojná. Budem sa tešiť na ďalší nákup.

Želám všetko dobré

Ivana Kubáňová

Super komunikacia, kvalitny tovar, dodanie za 2 dni od datumu objednavky, a to pred vianocami. Darcek gratis. Spokojnost

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem za nákup, teší ma, že ste spokojná a budem sa tešiť opäť nabudúce.

Krásny deň

Ivana Kubáňová

Obchodík spolahlivy, velmi mila "pani predavačka" :) vsetko vysvetli poradi, vychadza v ustrety

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujem pekne za milé slová, aj predám aj poradím aj sa teším keď sú zákazníci spokojní.

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujeme za milé hodnotenie.

• Rychle dorucenie
    • Pekne balenie
    • Rucne pisany pozdrav + darcek

Dakujem za mily darcek a promptne vybavenie mojej objednavky

Reakcia obchodu ergonomickénosiče.sk

Ďakujeme pekne za nákup aj hodnotenie. Budeme sa tešiť aj nabudúce.