• Neaktualnost skladovych zasob na eshope- aj ked tovar pisalo dostupny s dorucenim do 2-3dní, tovar uz skladom nemali.

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň , išlo o tovar na objednanie no bohužial niekedy sme aj my krátki na chyby v systémoch a skladoch našich dodávateľov. Ďakujem

• Tovar objednaný 29.12.22 ,dnes je 14.01.23,tovar zatiaľ nedodaný.
    • Čas dodania

Tovar zatiaľ nedodáva,čakám 17 dní.

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň , Túto recenziu nemôžete myslieť vážne ... 29.12. teda v období medzi sviatkami ste si objednal tovar kde je uvedené 14 dňové dodanie .... hneď 2.1. som Vás kontaktoval že výrobca tohto tovaru má do 9.1. zatvorené ( nie je jediný skrátka v tomto období je 80% firiem zatvorených) a že hneď po tomto dátume Vám bude tovar objednaný ... dnes je 14.1. a už včera sme Vás informovali že Vám bude tovar v pondelok odoslaný čo je vlastne dodanie len 7 DNÍ !!!! Namiesto 14 ktoré máme uvedené = teda Vaša recenzia by mala byť pozitívna a nie negatívna spravili sme pre Vás viac ako bolo v našich silách ... Ďakujem

Není co hodnotit 1.4 2019 jsem objednal pružinu dnes je 12.4 2019 zatím nic nepřišlo minulý měsíc jsem si objednal bezpečnostní kameru s Hong Kongu přišla za 7 dní co dodat

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň , vzhľadom na to že ide o tovar na objednávku (a ani výrobca ho nemal na sklade) upozornil som Vás na čakaciu dobu minimálne 2 týždne, nikdy sa to nedá určiť presne a ani zahraničný výrobca nám nevie dať presnejší termín... Tovar Vám budeme odosielať už tento utorok teda v termíne s ktorým ste súhlasil... Ďakujem

• este stale cakam na dodanie

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň , trošku nerozumiem Vašej recenzii, objednal ste si tovar ktorý bol vedený ako "na otázku" bez prvotného kontaktu ešte v období sviatkov nového roka, následne sme Vás kontaktovali my aj telefonicky a upozornili na predĺženú dobu dodania z dôvodu objednávania tovaru zo zahraničia s čím ste bez problémov súhlasil a trval na svojej objednávke - podľa toho čo som Vám slúbil sme stále v tomto termíne dodania. Objednaný tovar Vám budeme odosielať začiatkom budúceho týždňa .. Ďakujem

• Dodali mi 5 rocne pneumatiky za 740 eur

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň, tak ako sme sa spolu bavili chyba nebola u nás. Z našej strany sme spravili pre Vás všetko čo bolo v našich silách. Ďakujem

Doručený tovar bol ošúchaný na troch miestach, ako keby bol tovar už požitý, alebo niekde vystavený. Na uvedené som nebol upozornený a nemal som zaujem o použitý tovar.

Reakcia obchodu ERES RACING

Dobrý deň , Poslali sme Vám čisto nový tovar zabalený v originálnom balení ktorý NIKDY nebol vystavený ani nebol NIKDY používaný. Pokiaľ mal nejaké vady radi Vám ho vymeníme za nový , prosím Vás o poslanie fotografií poškodenia na posúdenie. Niektoré tieto produkty už z fabriky prichádzajú na spodnej časti s bledými škvrnami ktoré sú ale spôsobené pri výrobe tento rok sme sa s tým už niekoľkokrát stretli stačí ich vyčistiť vlhkou handričkou - každopádne ide o nový nepoužitý produkt .. Ďakujem

Je veľmi neprofesionálne keď Vám niekto odpíše že prilba nie je a nič iné Vám neponúkne. A bodka. Pracujem v obchode 15 rokov a keby som sa takto správal tak nič nezarobim ...