Vitrína mi bola doručena po dlhšej dobe,ako bolo uvedené. Obidve skla boli rozbité, z dosiek bolo na viacerých miestach odbité.
    Po reklamácii mi ponúkli zľavu 20€, s čím som súhlasil, ale odvtedy už ziadna reakcia, ani odpoveď na email.

Eshop nedodrzal lehotu dorucenia tak som objednavku zrusila a ani po 3 mesiacoch mi neboli vratene peniaze, stale sa vyhovaraju.

• Tovar mi došiel
    • Výrobok je nekvalitný, jeden diel je v rohu prasknutý, rovnako ABS hrana je prasknutá, na inom diele je fólia zvlnená. Takéto diely boli vložené do krabice.
    • Tovar druhej až tretej triedy za cenu prvej triedy.

Viete co sa mi nepáčilo nehovorí o konferenčný stolík
    Ale o kuriéra
    Takého kuriéra treba vysmarit von
    Keby som bol na riaditeľa tak je už von
    Nepriniesol mi stôl až k domu
    Priniesol mi na pol ceste
    A ja. Som musel ísť pre to sam
    Co by mal priniesť kuriér až k domu lebo on je platený za to

Konferenčný stol he pekný ale kuriéra treba vysmarit von
    Bol drží ku mne a ani mi nechcel priniesť na pol cesty stol

• objenávka prijatá, tovar dodnes nedoručený,komunikácia nula, a nič sa nedeje,takže už človek s touto firmou skončil

• Nefunguje im system

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Vážený zákazníku, omlouváme se vám, zboží vám bylo odesláno a následně na vaši žádost stornováno. Pokud jste se nedovolal omlouváme se, ale vyřizujeme telefony postupně. Postačilo napsat email, který jsme obdrželi že máme objednávku stornovat, ale zboží již bylo zasláno.

• Nehorázna neopodstatnená cena za dopravu, viac ako 15 Eur.
    • Dlhý dodací termín.

Nehorázna cena za dopravu.

Neviem ohodnotiť, lebo tovar som ešte nedostal

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, prosíme o informaci zda máme objednávku stornovat. Psali jsme vám email bez žádné vaši reakce:

[278421] Informační e-mail k objednávce č.1210004106 (05.03.2021 15:21)
    [email protected] -> [email protected]
    Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Budeme Vás informovat o expedici zboží. Budeme se snažit, aby Vaše objednávka byla vyexpedovaná, co nejdříve.

Naskladnění u dodavatele - 16.4.2021.

S pozdravem

Eoshop.cz

Opravdu nám nepřijde adekvátní takto náš obchod hodnotit na základě toho, že vám zboží nebylo doručeno i když jsme vás informovali o stavu.

Eoshop.sk

Objednavka naprv potvrdena, potom zrusena na druhy den bez akehokolveka uvedenia dovodu a vysvetlenia. Ako ma zakaznik vediet z automaticky generovanych emailov ci sa este nieco bude diat dalej s objednavkou alebo je to uz konecny stav?

• Tovar mal byť odoslaný do 3 dní. Dnes je už 11 deň a tovar mi nebol ešte doručený.

• Na stránke obchodu ponúkajú tovar, ktorý reálne nie je možné kúpiť...
    • Dětská postel DP 021. Uzatvorila som celú objednávku bez problémov a šťastne som zvolila platbu prevodným príkazom, čo bežne nerobím (väčšinou platím kartou), ale hneď som ju neuhrádzala, nechala som to až na ďalší deň.
    • Ďalší deň mi volali, že objednávka bude stornovaná, lebo tovar je nedostupný už dlhšiu dobu...Tak zavádzajú zákazníkov!!!

Neseriózny obchod.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, omlouváme se vám za daný problém, bohužel dodavatel danou položku zapomněl skrýt a stále nám ji zasílal jako dostupnost. Ihned po stronu jsme vám navrátili peníze. Bohužel se za tuto systémovou chybu omlouváme.
    Eoshop.cz

Dlhá dodania doba.

• Rychla komunikacia.
    • "Skladom" znamena skladom u dodavatela, nie u nich - predlžuje to dobu dodania.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, omlouváme se menší zdržení, ale u vámi objednaného zboží je uvedena dostupnost, že expedujeme do 3 dnů což jsme splnili.

• Zatiaľ žiadnu nevidím.
    • Prešlo 10 dní a tovar žiadny nemám bez akého koľvek vysvetlenia.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, u vámi objednaného zboží je uvedena jasná dostupnost do 14 dnů.
    Srosíme o informaci zda máme vaši obj. evdovat.

S pozdravem eoshop.cz

• Ja riešim jedálenský stôl. Za 277€ som čakala kvalitný stôl. Prišla jedna veľká nekvalitná katastrofa. Nestabilný, labilny. Hrozný. Vôbec sa nezhoduje s obrázkom.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, bohužel je škoda, že uvádíte náš obchod jako nedoporučující obchod. Pokud jste měla problém s daným stolem proč jste nás prosím neinformovala než uvádíte danou recenzi na náš obchod. Určitě by jsme vám vyšli vstříc v řešení daného problému. Dané stoly odesíláme desítky a jsou bez problému.
    Prosím kontaktujte nás na [email protected]

S pozdravem Tým eoshop.cz

• Dlhý čas dodávky,Nebol dodaný manual v slovenskom jazyku.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, uvádíte Dlhý čas dodávky, objednávka byla učiněná 21. 1. 2019 - my jsme vám zboží odesílali 23.1.2019 - u zboží je uvedena dostupnost do 3 dnů, že zboží odesíláme což se také stalo. Manuál k danému produktu si můžete stáhnout u nás na www.

S pozdravem Tým eoshop.cz

• Tovar nedorazil a už je to 10 deň od objednania.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, u daného produktu je uvedena jasná dostupnost a to do 14 dnů. Zboží vám bylo objendáno. Také jsme vám psali email vše je objednané a čekáme na závoz od dodavatele.

Tovar mi prišiel poškodený..a dosť výrazne...dvierka boli odrvené...čo viditelne...pokazil vzhlad komody...a kedže som často na cestách...nemám čas na reklamáciu tovaru...

tovar zatiaľ nedorazil ( Číslo objednávky: 3737006; Datum přijetí: 12.03.2018)

• - tovar som objednal 8.1. a objednávku som 18.1. zrušil, keďže títo “experti” nie sú schopní tovar expedovať ani po 10tich dňoch a nie ešte doručiť to
    • - a nevyhovárajte sa, že ste čakali na tovar od niekoho iného, keďže pri tovare svietilo “skladom” ... to znamená, že je skladom aj keď je pravda, že tam nebolo napísané či sklad eshopu alebo nejakého dodávateľa v ďalekej Číne

Z tohto obchodu už nikdy viac.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Vážený pane Karas, ano objednávku jste zrušil a pokud jste si všiml tak také u druhého zboží z vaši objednávky byla uvedena dostupnost větší jak 7 dnů. O tomto vám byl zaslán také email na který jste nám vůbec nereagoval. S pozdravem
    Tým eoshop.sk