• Ani potvrdzovací mail mi neprišiel, a nie to ešte tovar.

• Veľmi priaznivé ceny
    • dostupnosť
    • dostatočne široký výber

nedostupnosť 4L balenia ale mali našťastie 1L balenia za rovnakú cenu :-)

• Zaujímavý sortiment.
    • Mrzí ma to, ale tovar, (objednávka č. 6J2P0747) označený ako tovar na sklade mi zatiaľ nebol doručený, (uplynul týždeň) pričom zaručujú dodanie tovaru na sklade do 48 hodín, na môj včera zaslaný mail mi doteraz neodpovedali.

Mal to byť prvý môj nákup, mám obavy, že bude aj posledný.

• Ani potvrdenie objenávky neposlali.no proste nič nič.

Už čakám na objednávku príliš dlho a nič mi neprišlo,ani len odpoved

• Po objednaní tovaru nedorazil žiadny potvrdzujúci email. Ani po niekoľkých dňoch nebolo jasné, či je/nie je objednávka evidovaná, či je tovar na ceste a pod. Telefónne číslo z webu bolo nedostupné a nedalo sa obchodom skontaktovať.

Dobrý obchod, ochotná obsluha a ceny ktoré úpotešia každého

• Zdanlivo dobrá cena produktu

Keď už mi samotný obchod poslal žiadosť o ohodnotenie skúsenosti s obchodom, tak ohodnotím. Objednala som 2 x 5 litrov motorového oleja. Cena v eshope asi 34€ za kus s dodatkom - očakávame naskladnenie. Na druhý deň mi volá pán z eshopu, že bohužial cena je vyššia, že má viac webov a na tomto sa mu automaticky v noci neprerátavajú ceny, a že cena je 52€ za kus. Tak som objednávku zrušila, objednala na inom webe za 34,5€ kus, kde všetko prebehlo jak malo. Chápem zdražovanie, no keď už eshop svojou chybou uvedie inú cenu, odporúčam to zákazníkovi predať aj pod cenu a nabudúce chybu neopakovať, len tak môže obchod získať pozitívne recenzie a zákazníkov. Bohužial neodporúčam nákup na eolej.sk

• Vytvorená objednávka, ale zo strany obchodu nulová odozva.

• rýchle dodanie,dobré ceny

osobný odber blízko môjho bydliska

• Rýchla odozva

• Infolinka bez reakcie
    • Objednávka otvorená už 12 dní bez ďalšieho posunu
    • Na stránke tovar uvedený "skaldom" no aj po 2 týždňoch bez reakcie bez dodania
    • Stale čakám či vôbec príde/nepríde či bude zrušená
    • Obchod bez reakcie

• Sortiment
  • Žiadna komunikácia,žiadne potvrdenie objednávky ,

• Žiadna komunikácia

Spokojnosť. Oceňujem úsporné a šetrné balenie,bez zbytočného odpadu.(kanister oleja len vo fólii -úplne stači)

• dostupnosť požadovaného tovaru
    • možnosť osobného odberu
    • možnosť platby prevodom na účet
    • ochotný predajca
    • dodanie až domov zadarmo v prípade nákupu za min.72€
    • nemožnosť platby kartou pri osobnom odbere

spokojnosť, nakupujem olej Eneos Sustina 0W50 ktorý sa takmer nikde inde nedá zohnať

• Obchod mi nepotvrdil objednávku a ani zásielku nedoručil, namiesto nej nejakú inú, ktorú som si neobjednal a po reklamácii žiadna komunikácia obchodu so mnou. Zásielka, ktorú som si neobjednal ale zaplatil sa stále nachádza u mňa.

Po dobrej skúsenosti spred roka som teraz absolútne sklamaný z prístupu obchodu k zákazníkovi.

• cena,osobný odber bez poplatkov
    • neinformujú o možnosti odberu, nedá sa platitiť kartou

Dobré ceny,dobrý výber

• Rychlost cena