Velmi dobra komunikacia, ochota , predajca velmi dobre poradi, rychle dodanie.

• Rychlost dodania
    • Komunikacia
    • Poradenstvo

• Rýchlosť dodania

Vynikajúca komunikácia.

Úplne že super.Piatok som objednal a v pondelok som mal doma.Žiadny problém,obojok funguje na 100%

Kvalitny tovar za velmi dobre ceny v super kratkom termine
    Super,len tak dalej!

• Rýchly, ochotný, a hlavne komunikatívny

• Rýchlo, komunikácia OK, bez problémov

• Prehľadné podmienky
    • Férovosť

Môj pes absolútne nereaguje ani na vibrácii ani elektricky šok. Skúsila som najskôr stupeň 1 a dokonca nereagoval ani na najvyššom stupni. Jedine čo fungovalo bolo pípanie.

• Súper
    • Serióznosť

Už veľakrát som od nich kúpila produkty. Vždy som bola spokojná. Na moje otázky odpovedali, chat funguje, cez víkend som potrebovala rýchlu pomoc.

• Obojky vydávajú len zvuky čiže úplne zbytočná investícia! Nedá sa to nastavovať a návod na použitie je len ako inštalovať plot nič bližšie k obojkom a to zom si zaplatila aj s párovanie obojkov. A jeden obojok odpadla krytá na baterku takže to som musela riešiť. A taky detail prvú noc na troch miestach prehryznute potkanov ale to len ak sa niekto rozhodne kúpiť túto iba pipajucu vec aby si dal pozor pri ťahanie drôtu!

Som veľmi spokojná.

dodávka tovaru rýchla a bez problémov

bez výhrad,všetko v poriadku

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Obojky síce nevydržia dlho, no kým idú, fungujú spoľahlivo.

Ochotne mi poradili. Potreboval som obojok proti štekaniu.