• výhodou by bola možnosť osobného prevzatia a tiež tým neplatiť poštovné
    • tovar nebol doručený
    • žiadna komunikácia, ani reakcie na mail, telefon do ciech
    • poslat hodnotenie na obchod skor ako je tovar doruceny???

tovar nebol doručený (mal byť skladom a ani po týždni nebol doručený), neodpovedali ani na mail a keďže som chcel tovar už mať, tak som objednal u konkurencie, v podstate za lepšie ceny keď odhliadnem od toho, že som musel objednať nad určitú sumu

Reakcia obchodu ENERVIT SK

mrzí nás vaše špatná zkušenost i recenze, jsme ale přesvědčeni, že jsme udělali maximum pro komfortní vyřízení objednávky:
    - vaši objednávku jsme přijali 11. 3.
    - protože byl zvolen osobní odběr na prodejně, předali jsme tuto objednávku 12. 3. dané prodejně, která má následně vychystání objednávky na starosti (už jde mimo náš centrální sklad, který zasílá objednávky prostřednictvím dopravců většinou druhý pracovní den po objednání)
    - následně vás prodejna kontaktovala prostřednictvím telefonátu, ale nebyl jste dostupný - po opětovné snaze se kontakt podařil až 15. 3., kdy jste už o objednávku neměl zájem, takže došlo k jejímu stornování
    S partnerskými prodejnami probereme možnost zdvojení informace o možnosti vyzvednutí objednávky ještě e-mailem.
    S přáním hezkého dne,
    ENERVIT Team

• Bez internetbenkingu ste odpísaný
    • Kolaps na štartovej čiare

Reakcia obchodu ENERVIT SK

nevíme, v čem přesně by měl být problém - na e-shopu je možnost platit kartou i bankovním převodem, e-shop je napojený na platební bránu GoPay, která tyto způsoby platby umožňuje.

• prehľadne spracovaný , výhoda - pripravená stratégia dopľňovania energie na rôzne dĺžky pretekov (beh)

Tovar z českého e-shopu nedorazil ani po týždni..

Veľká spokojnosť