• Dlhé čakanie na tovar

• 3mesiace cakam na hlupe CD hanbite sa

Uz mi druhe LP vinil od vas nedorazil

• Tovar mal dorazil medzi 4.1- 9.1....dnes je 13.1. A nič... Pisal som im už 2x ale nereagujú....

Hrozné. Len samé výhovorky

• Výber
    • Ceny
    • Dlhšia doba doručenia (tovar mi bol odoslaný o niečo neskôr než bol uvedený predpokladaný termín)
    • Nekvalitne zabalený balík, bez vnútornej ochrany či označenia "Krehké".

Dlhšia doba dodania mi veľmi neprekážala, objednávala som produkty, ktoré boli skladom u dodávateľa, takže sa možné zdržanie dá pochopiť.
    Dve z 8 CD mi prišli prasknuté, čo sa pravdepodobne stalo počas prepravy. CD boli zabalené v obyčajnej kartónovej krabici bez bublinkovej fólie vo vnútri. Balík nebol ani z vonka označený ako krehký. CD aj booklety sú v poriadku a obaly nemám problém vymeniť, takže som sa rozhodla nereklamovať. Ak si však obchod nedá záležať na kvalite balenia, aby bol tovar chránený, budem kupovať CD inde aj keď za vyššiu cenu.

Zatiaľ mi tento tovar nedorazil,čiže hodnotiť nemám čo. Čakám už dosť dlho no zatiaľ márne.

Reakcia obchodu ENdisc.sk

objednávka je z 18.10. a vložil jste do ní jeden titul s dostupností do 30 pracovních dnů. Objednávka je k dnešnímu dni stará 9 pracovních dnů a odesílat ji budeme během tří následujících dnů.

Ešte mi nič neprišlo ... keby som vedel ze budem tak dlho čakať nekupujem to

• Dobré ceny a dostupnosť produktov

- CD prišli otvorené, s poškodenými obalmi a bookletmi
    - v jednom prípade bolo v obale úplne iné CD (!)
    - CD aj obaly javili znaky používania
    - obchod zatiaľ na podnet nezareagoval

• veľký výber
    • niektoré produkty "skladom u dodávateľa", ale nedoručia ich
    • čakacia doba

• Objednal som tovar este 24.júna a stále mi neposialali.na stránke bolo písané 4-6 dní.som sklamaný

Tovar zaplatený ! Ale ešte stále neprišiel. A to som sa ako vytešoval keď som našiel túto stránku …

Reakcia obchodu ENdisc.sk

objednal jste zboží s dostupností do 6 týdnů a recenzi nám dáváte po dvou týdnech.
    Informace o dostupnosti je vždy uvedena přímo ceny zboží.

• objednal som si platnu 1.5 a prišiel mi mail že mi príde 23.5-21.6 a je 25.6 a stále nič.

• Netušila som, že objednané DVD sa nebude dať prehrať v slovenskom ani českom jazyku. Som sklamaná. DVD som si objednala ešte raz od iného dodávateľa, a tak ma vyšli spolu 30 eur.

• Množstvo tovaru
    • Hrozná komunikácia, odpovede zdlhavé
    • Katastrofálny zákaznícky servis

Tovar prišiel poškodený.
    Zdlhavá komunikácia s e-shopom, zlý prístup ku zákazníkovy. Neodporúčam…

• Žiadna komunikácia...nič, objednané 19.12 pred Vianocami a doteraz nič.

Neprišla mi zatiaľ žiadne správa ,čo je s mojou objednávkou

Objednávka pár dni meškala. Po otvorení nepoškodeného balíčka sme našli poškodený plechový obal na cd.

Nemôžem hodnotiť, pretože už čakám asi 3 týždne, tovar zatiaľ u obchodníka nie je. Ponúkajú niečo, na čo nemajú dosah!!!

bohuzial nemal som to stastie pridat sa k spokojnym zakaznikom. Objednany tovar bol zruseny zo strany obchodu. Nedostal som na moje otazky zo strany ziadnu odpoved. Komunikacia zo strany obchodu ziadna. Som velmi sklamany. Toto nepotrebuje ziaden dalsi komentar.