• Tovar prišiel ale obal na brzdive kotúče komplet dotrhany a dolepeny jeden kotúč niekomu niekde vypadol a bol poškodený. Po správe eshopu co s tym ideme robit ze moc sa mi poskodeny kotuc nepáči tak ani neodpisali. Radšej priplatit a nakúpiť inde. A kym nebude tovar vymeneny moje hodnotenie nezmenim. NEODPORÚČAM

V celku som spokojny 1x prisiel obal produktu poskodeny mierne bol poškodený aj produkt ale vedúci bol ochotný poslal kuriera a produkt mi v celku rychlo vymenil takze komunikacia aj priebeh bol v poriadku za čo dávam +++

• Cena ,komunikacia, rýchlosť...
    • Trebalo by dávať pozor pri balení tovaru,aby všetko došlo v celosti...

• prvý nákup, platba vopred, tovar prišiel
    • výhodné ceny, široký výber produktov
    • prehľadný eshop
    • Dodanie 5 dní mi príde dosť dlho
    • Obaly produktov boli poškodené, čo nieje moc reprezentatívne zo strany spoločnosti, viečko od spreja celé popraskané, plechovica so živicou pretlačená (možno od výroby), krabičky so sviečkami dokrčené, deformované

Čo sa týka poškodených obalov nieje to prvý krát čo som sa s týmto stretol, poväčšine zato môže bohužiaľ prepravca ale aj zle zabalená objednávka, konkurenčné podobné obchody odkiaľ objednáva aj "ťažké, veľké" autodiely nemajú s takými veci problém a objednávky obsahujú podobne zmes produktov tj. diely, chémia, iné, ..., proste objednám viac vecí naraz. Treba to brať tak, že v kamenej predajni by ste si produkty s takýmto balením nezakúpili aj keď to na obsah nemá vplyv. Osobne mi to moc nevadí len niektoré produkty nakupujem do zásoby a práve obal plní ochrannú funkciu napr. sviečky, preto ich musím dať do náhradného obalu.