• Super komunikácia, rýchle dodanie, odporúčam

• ceny
    • výber produktov
    • na telefonický kontakt sa nedá dovolať
    • na email nereagujú
    • objednávka sa nehýbala, tak som ju bol nútený zrušiť

nakupoval som tu predtým pár krát, bol som vždy spokojný, neviem čo sa zmenilo, ze máte toľko nespokojnúch zákazníkov…
    nakúpoval som tu naposledy.

Stav objednávky sa za 6 dní nezmenil

• cena za tovar
    • tovar na sklade zatial neprisiel ani po 5 prac. dnoch od objednania, na moju otazku, co je s objednavkou, neprisla odpoved...

Aj ked som chcel, tak som nenakupil, takze nabuduce sa nebudem ani snazit tu nakupit.

Obchod automatom potvrdil objednávku a tým to aj skončilo. Na výzvy nereaguje, na otázky o dodávke tovaru neodpovedá. Neodporúčam.

momental novorocne obdobie trocha dlhsie dorucenie ale nevadi nesuri zatial lepsia cena oproti inym obchodom

• Skvelé ceny oproti iným obchodom

• rychle dorucenie

• Všetko ok
    • Kvalitne zabalené
    • cca do 4 dni prišlo

Výborná komunikácia s predajcom ...

• ceny

• Tovar prišiel ale obal na brzdive kotúče komplet dotrhany a dolepeny jeden kotúč niekomu niekde vypadol a bol poškodený. Po správe eshopu co s tym ideme robit ze moc sa mi poskodeny kotuc nepáči tak ani neodpisali. Radšej priplatit a nakúpiť inde. A kym nebude tovar vymeneny moje hodnotenie nezmenim. NEODPORÚČAM

V celku som spokojny 1x prisiel obal produktu poskodeny mierne bol poškodený aj produkt ale vedúci bol ochotný poslal kuriera a produkt mi v celku rychlo vymenil takze komunikacia aj priebeh bol v poriadku za čo dávam +++

• Rychlost dodania

Tovar skladom a uz tyzden presiel a stale nic, že vraj ho prepravca prevzal ale ziadne cislo na sledovanie zasielky nemam

• všetko ok...

• Cena, v mojom prípade aj možnosť osobného odberu, keďže doprava vždy výrazne predražuje menší nákup. Eshop je prehľadný, všetko v poriadku, aj načas. Ďakujem.

• Dobré ceny
    • ?

• Cena ,komunikacia, rýchlosť...
    • Trebalo by dávať pozor pri balení tovaru,aby všetko došlo v celosti...

• Pan majitel mi pomohol zabezpecit novu autobateriu v case ked som mal nepojazdne vozidlo, aj ked si to vyzadovalo viac ako "len"objednanie a odoslanie tovaru, za co mu dakujem.

• nízke ceny,rýchle dodanie tovaru