• Od objednania sa obchod neozval a sú tomu už 2 týždne.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, v objednávke ste si zvolili PLATBU PREVODOM, avšak platba stále od vás nedorazila, a preto tovar nebol odoslaný. prosíme o úhradu a obejdnávku vám radi odošleme. Neváhajte nás kontaktovať na [email protected] pre dohodnutie ďalšieho postupu. ďakujeme.

• Mali tovar, ktorý som na inych stránkach nemohla nájsť
    • Zla komunikáciana
    • Na tovar som dlho čakala lebo po týždni si zrazu spomenuli že ich dodávateľ je na dovolenke

Tovar prišiel v poriadku, takže som spokojná.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu, no radi by sme upresnili, že doba odoslania bola predĺžená len o JEDINÝ pracovný deň.

Tvrdenie, že sme si po týždni "spomenuli", že dodávateľ je na dovolenke, je nepravdivá... O tom, že dôjde k predĺženiu sme Vás informovali v rámci dodacej doby, keď sme sa uvedenú info dozvedeli a mohli ste sa rozhodnúť, či na tovar počkáte alebo nie Rozhodli ste sa počkať.

Je letné obdobie a aj naši dodávatelia majú dovolenky - prípadné meškanie nás mrzí, no bohužiaľ to neovplyvníme. O to viac nás mrzí Vaše negatívne hodnotenie, pretože sme urobili všetko, čo bolo v našich silách a dodacia doba bola predĺžená len o jediný deň. Ďakujeme za pochopenie.

absolútne neinformovali v akom stave je objednávka, pritom dodanie malo byť do 15 prac.dní

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, doba odoslania pre objednaný tovar bola do 15 pracovných dní - objednávka bude pravdepodobne odoslaná dnes, čo ešte spĺňa avizovaný termín. Momentálne je čas dovoleniek a hoci robíme všetko, čo je v našich silách, niekedy dobu dodania neovplyvníme (najmä ak závisí od ďalších strán ako je výrobca a prepravcovia).
    O stave objednávky sme Vás informovali t.j. že sa vybavuje a aká bude doba odoslania. počas tejto doby nie je dôvod odosielať ďalšie emaily a spamovať zákazníkom emailové schránky, aby sme ich informovali, že objednávka sa "ešte" vybavuje a "ešte to neposielame". Ďakujeme za pochopenie.

obyčajné pokrčené plátno kúpené podľa mňa na poľskom trhovisku /má aj poľský popis/, v ponuke to bolo dobre nafotené , preto som si to objednala. Veľká chyba.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Milá pani EV, objednali ste si OBYČAJNÉ obliečky z bieleho bavlneného PLÁTNA, ako bolo uvedené v popise. Je preto celkom prirodzené, že sme Vám dodali obliečky z bieleho PLÁTNA. A že je pokrčené - než tovar príde od výrobcu až k Vám, je zabalený v sáčku + prejde cez ruky aj prepravcom , a preto to nemôže byť predsa celkom rovné. Každá mamička pred použitím obliečky vyperie a vyžehlí, takže tejto Vašej námietke celkom nerozumieme.

Obliečky sú od výrobcu Mamo-Tato, čo je popredný - áno - poľský výrobca. Tieto výrobky predávame už 10 rokov a mnohé mamičky si ich objednávajú opakovane. Je mi ľúto, ak nie ste spokojná, no nedá sa vyhovieť každému... Ak ste očakávali vyššiu kvalitu, je potrebné aj viac investovať a neočakávať za pár eur bavlnený satén. Obliečky môžete samozrejme vrátiť - všetky informácie nájdete na našom webe.

Obliečky neboli kúpené "na poľskom trhu" - na to naozaj nie je čas, aby sme na základe Vašej objednávky bežali na trh a hľadali, čo ste si objednali. S pozdravom, Elumababy.sk

• nedodržanie lehoty dodania

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, áno, máte pravdu, tovar sme odoslali o 2 dni neskôr, za čo sa ospravedlňujeme. Na ďalší nákup Vám poskytneme 5% zľavu, prosím napíšte nám na [email protected].
    S pozdravom, tím obchodu Elumababy.sk

• Tovar prišiel síce včas, alen bol poškodený. Prebaľovacia pult mal na viacerých miestach poskodeny lak.
    • Nie uvedený vzorkovnik na farbu prebaľovacia podložka, ani vzor obrázkov, takže kupujete mačku vo vreci. Manson sa náhodou trafila do farby.

Výhoda - tovar bol dodaný včas
    Nevyhoda- ak nemáte chuť dokazovať poškodené miesta, nekupujte.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, vaša nespokojnosť nás mrzí. Ak je tovar poškodený, môžete ho reklamovať, čo ste neurobili. Pokiaľ ide o mačku vo vreci, farbu prebaľovacej podložky JE možné vybrať Do košíka ste si vložili podložku zelenú. Na výber sú aj iné farby. Motívy na položkách sa menia, a preto vybrať motív nie je možné. O tom však informujeme na stránke a zákazník sa môže vopred rozhodnúť, či mu to vyhovuje alebo nie. Ďakujeme.

• dlhá dodacia doba

Objednala som si 4D sadu do kočíka, kde rozmer paplóna je uvedený v romeroch 70x80 cm. Čakalo ma nemilé prekvapenie, keď som si ho premerala. Paplon mal rozmery 65x73 cm (až taký rozdiel som fakt nečakala). Takže, keď si budete objednávať tento tovar, nerátajte s rozmermi ktoré sú uvedené pri tovare.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, k Vášmu hodnoteniu dlhej dodacej doby si dovolím doplniť, že objednávka bola vybavená v termíne a k žiadnemu oneskoreniu nedošlo. Informáciu o dodacej dobe ste mali k dispozícii až na 3 miestach - pri tovare, po prijatí objednávky v samostatnom emaile + pri potvrdení objednávky.
    Pokiaľ ide o rozmery sady do kočíka - rozmery sú len orientačné a je tam tolerancia rozmeru +/- 3 cm. Táto informácia sa nachádza v popise tovaru aj v obchodných podmienkach. Mrzí ma, pokiaľ ste to prehliadli... Predpokladám, že pri dôkladnom vyrovnaní obliečky by sada tento limit spĺňala. Pokiaľ to tak nie je, môžete sa na nás samozrejme obrátiť s reklamáciou, kontakt [email protected]. Ďakujeme, Elumababy.sk

• Veľmi dlhá dodacia lehota, čakám už 19 dní

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za meškanie objednávky z dôvodu nedostupnosti tovaru od jedného dodávateľa. Objednávka už bola expedovaná a pribalili sme aj darček navyše. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar dorazil za 1 mesiac

Objednala som si z tejto stranky hniezdo do postielky,to ze mi prislo o nieco neskor ako si udavaju pri tovare by mi az tak nevadilo,ale co mi vadi je kvalita sitia.Tovar som sice nevratila,upravila som si ho sama,respektive dokoncila pretoze snurky ktorymi sa hniezdo uväzuje o postielku boli len odstrihnute,trcali z nich nitky a latka sa parala.Nedokoncena robota.A to nie som ziadna perfekcionistka ani krajcirka co by trpela chorobou z povolania.Vyzeralo to velmi nepekne.Uz by som si z tejto stranky neobjednala nic.

Reakcia obchodu ElumaBaby.sk

Dobrý deň, Vaša nespokojnosť nás mrzí. Máte pravdu, šnúrky na uviazanie k postieľke sú na koncoch len odstrihnuté. Bohužiaľ - takto to robia všetci výrobcovia sád do postieľok, s ktorými sme doteraz spolupracovali a nie je reálne, aby sme dodatočne upravovali každý výrobok.

Jedná sa však skôr len o estetickú vadu, šnúrky sa ďalej párať nezvyknú (osobná skúsenosť). Navyše - šnúrky služia len na uviazanie o tyčky postieľky a prakticky ich nevidieť. Prípadnému páraniu sa dá zamedziť aj uviazaním uzlíka na konci šnúry.

Ak by výrobcovia namiesto odstrihnutia šnúrok individuálne zahli a zašívali každú jednu zo šnúr, cena hniezda by bola oveľa vyššia (časová náročnosť výroby) a zákazníkom by zase nevyhovovala cena výrobkov. Preto výrobcovia volia radšej cestu odstrihnutia s tým, že šnúrky je možné na konci zaviazať.
    S pozdravom, ElumaBaby.sk