Jednanie na profesionálnej úrovni. Vybavenie mojej objednávky a napokon aj reklamácie vo veľmi krátkom čase.

• Super rýchlosť a spoľahlivosť.

Doporučujem.

• Dorucenie bolo pomerne rychle, od objednania po samotne dorucenie bolo necely tyzden.
    • Komunikacia s obchodom bola pomerne zlozita, aj napriek telefonickej dohode nesplnili slubenu poziadavku. Museli sme dodatocne riesit objednanie. Dodatocne nam bol zaslany aj tovar ktory mal byt pribaleny zadarmo k zasielke.

Rychle dorucenie ale komunikacia s obchodom trochu narocnejsia. Aj napriek slubenemu tovaru zadarmo sme ho nedostali. Ziaden vacsi problem s obchodom nebol ale vzhladom na vela moznosti vyberi spomedzi inych eshopov by som uz obkednala tovar cez iny eshop

Na eshope tovar bol,reálne na sklade nebol.

• Pozru sa na kazdu objednavku a ak nepasuje to co sa objedna,upozornia a ponuknu to co vyhovuje

• Vše proběhlo rychle a bez problémů, naprostá spokojenost

• Dobré ceny , rychlé dodání
    • Žádné

SUPER obchod všem doporučuji , spokojenost

• kolesá aj promptne vymenia pokiaľ ste blízko Prešova.

O.K. - bez pripomienok

Musel som zavolat a pripomenut sa aby sme spolocne zistili ze platba bola zrealizovana -stava sa. Odvtedy mal tovar prist do 3-4 prac.dni. Dnes je 4. a tovar zatial nedorazil.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

číslo Vašej objednávky je ?Preverím dodanie...

• Rychlost dodání

• skvelá komunikácia

Poradili s výberom, verím, že dobre

• ochota, odbornosť

• tovar nemajú skladom a nevedia dodržať dobu dodania ktorú majú uvedenú na stránke

Komunikujú, telefonujú to im nemôžem uprieť, ale tovar ešte od 28.09.2021 stále nemám hoci ho mám už dávno zaplatený.

• arogantný personál
    • neochota
    • podvodné jednanie

Objednal som cez internet tovar, kedy boli uvádzané dostupné skladové zásoby s povinnosťou platby a výberom splátok cez cetelem. Všetko schválené do 1 hodiny. 3 dni na to mi prišiel mail, že predmetný objednaný tovar sa medzitým za uvádzanú sumu vypredal a ak chcem, môžem si objednať ten istý tovar znova, ale už s cenou na pneumatiku o skoro 20 eur vyššou. Vraj si mám navýšiť splátku. Arogantný prístup a toto podvodné jednanie ma presvedčilo, že tento obchod už v živote viac nenavštívim, aj keby iný už neexistoval. Všimol som si nakoniec, že podobných zákazníkov ako som bol ja a tento ich zaužívaný podvodný postup praktizujú už dlhšiu dobu. Odporúčam sa tejto stránke a obchodu zďaleka vyhnúť.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

nie je pravda že zavádzame zákaznikov ,Vašu objednávku sme Vám nepotvrdili a to že sa tovar vypredál do schválenia vašej žiadosti splátok nezodpovedáme.
    Ak objednávku potvrdíme snažíme sa dodať tovar v sľúbený dátum dodania.

• rýchlosť doručenia

Výhodou je rýchla reakcia na objednávku a rýchle vybavenie . ˇAKUJEM !

• Výhodné ceny

Predajcovia pred objednávkou so mnou ochotne komunikovali a poradili mi.

• Lze platit až při převzetí
    • Rychlé dodání do 4 dnů i s víkendem
    • Hodně příznivé ceny