• Nulova komunikacia zo strany predajcu, ziadna odozva na mail, kde som ziadala o informaciu o stave objednavky a tovar stale nedoruceny, hoci uvadaju ze maju tvar na sklade!

Sklamanie!

• neviem
    • Tovar ponuka k objednaniu no nevie ho dodať

Treba asi popredu volat a pýtať sa či ponúkaný tovar aj majú.

• Bol mi poslany iny tovar,ako som si objednala.

Nikto sa mi neozval po vyplneni reklamacie.Kedze islo o nizku ciastku,neoplati sa mi tovar zasielat spat,postovne by bolo drahsie ako cena tovaru.Takuto ignoraciu zo strany predajcu som este nezazila :(

Reakcia obchodu Elektrodomov

tovar ktorý mate si nechajte ,ako bonus dnes Vám posilam nový.Čo sa týka Vašej reklamácie email bol v spane.
    Osprevedľnujem sa Vám.
    Elektrodomov Peter Stredanský

• Tovar mi ani po urgencii a zaplatení nebol doručený ani po 3 týždňoch po objednávke.

Rýchlo preč

Reakcia obchodu Elektrodomov

Dobrý deň, vysvetloval som Vám ako je to s dodávkou tovaru dodavatel nám ho slubil.Čiastku Vám samozrejme pošleme spať.
    Ospravedlnujem sa Vám.
    Elektrodomov Peter Stredanský

• slušny vyber dobra komunikacia s obchodom
    • dlha dodacia doba u niektorych druh tovaru,ktory som chcela kupit

Zatial dobry dojem,uvidím aka bude kvalita vyrobku

• Ochota,rychlost,dobra komunikacia

Urcite odporucam,okamzita komunikacia,prijemne vystupovanie,ochota,rychle vybavenie-do 4pracovnych dni som mala tovar doma a to z CR.Dakujem :)

snažíme sa :)
    Ďakujeme Elektrodomov.
    Peter Stredanský

• nikde inde som dany tovar nenasiel
    • dlhsia dodacia lehota,co je asi dane tym ze sa posiela tovar z ciech na slovensko,ocenil by som moznost zaslania do balikomatu co by okrem ineho mohlo znizit aj cenu postovneho resp.dorucenia

V podstate som spokojny, zozaciatku trochu viazla komunikacia ale ked som urgoval objednavku p. Stredansky mi okamzite odpovedal a na druhy den som zasielku dostal takze nakoniec bez problemov.

Reakcia obchodu Elektrodomov

Ďakujeme za recenziu ktorá potěší snažíme sa hľadať cesty a sposoby, aby naše služby boli lepšie.
    S pozdravom Peter Stredanský Elektrodomov.

Určite odporúčam. Tovar som objednala ako narodeninový darček a do 2 dní som ho mala doma, dokonca mi ho doviezol pán majiteľ osobne. Poslala som potvrdenie o platbe na e-mail, čo urýchlilo rýchlosť objednávky. Vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem za rýchlu dopravu.

Reakcia obchodu Elektrodomov

Dobrý deň, snažím sa robiť všetko preto aby zákazník bol spokojný.
    Pokoj a dobro Vám prajem Peter Stredanský

Potrebovali sme doručiť objednaný tovar /dar k narodeninám/ včas, čo sa vďaka ochote komunikovať a ústretovosti podarilo. Nemáme žiadnu výhradu, obchod určite doporučujeme a ešte raz ďakujeme!

Reakcia obchodu Elektrodomov

ďakujeme za Vašu recenziu snažíme sa robiť všetko ku spokojností ľudí aj keď niekedy sa to nepodarí:)

S pozdravom Elektrodomov Stredanský Peter

• vybraný tovar ponúka len tento obchod
    • rozumná cena
    • žiadne som nezistil snáď len veľká vzdialenosť od mojej adresy ale to ie je chyba obchodu

obchod ponúka produkty, ktoré nie sú bežné a sú zaujímavé, hlavne pre domácnosť
    dobre spracovaná web stránka
    dobrá komunikácia

• Dobrá komunikácia, rýchla doprava.
    • Neviem konkretne slabiny.

Odporúčam obchod, nemala som žiadné problémy.

• malo starosti
    • dodacia lehota je dlhšia

myslím že sa da pomôcť v nudzi

• Rychly, lacny nakup
    • Je to obchod v CR, faktura mi došla s ceskymi uctami (zvolalila som platby prevodom) a nasledne dosiel email od tretej osoby, ze to nemam platit na ten ucet, ktory uviedlu v oficiálnej fakture. Po celom dni preluskavania netu, som pen8aze poslala na ten neznámy ucet. Bola som veľmi milo prekvapena, ze na druhy den mi dosiel email, ze tovar odoslali a nasledujuci den som si aj sla po tovar.

Jednoznacne odporucam.

Reakcia obchodu Elektrodomov

sme Česká firma na fakrure musia byť inicialy firmy kde je registrovaná.Som rád že všetko prebehlo v poriadku a ste spokojná s tovarom.
    Ďakujeme za Vašu recenziu:) .
    S pozdravom Elektrodomov.

• Neodpovedaju na maily tovar nedorucili.

Reakcia obchodu Elektrodomov

volali sme Vám ohladom vašho tovaru ,písala ste ak nebude máme Vás kontaktovať telefon ste nebrala.Toľko ohladom našej komunikácie.Ďakujem pokoj a dobro Vám prajem.
    Elektrodomov.

• ochota, seriózne vystupovanie voči zákazníkovi

po mojej skúsenosti odporúčam tento obchod aj ostatným.

• solidny pristup ku klientovi
    • rozumna dodacia doba

Nakolko som mnou pozadovany tovar v obchodoch na Slovensku nenasiel, po recenziach padla volba na tento obchod a po prvej skusenosti mozem zatial len a len odporucat.

• výborná komunikácia s predajcom
    • rýchla dodacia doba
    • dobré ceny