Tovar nedorazil, potvrdenie o objednavke na email nedoslo hrozný obchod neodporúčam, niečo na tom nebude v poriadku

Reakcia obchodu ELEKTROBICYKLE.SK

z objednávky nebolo úplne jasné o aký typ máte záujem, takže než bola zakázka expedovaná kolega odborník vás zháňal na telefóne - čo trvalo niekoľko dní.
    Potom čo ste si produkt vyjasnili a získal ste od neho ďalšie informácie na jeho používanie, bol produkt okamžite expedovaný. Domnievam sa, že vaše hodnotenie nedáva v tomto smere žiadny zmysel.

Inak ďakujeme za starostlivosť - u nás je všetko v najlepšom poriadku a každý deň dodávame elektrobicykle a príslušenstvo zákazníkom na Slovensku.

Jakub Ditrich, konateľ elektrobicykle.sk

• Dobra cena
    • Komunikacia

• Žiadny problém . Za 5. dni bol bicykel doma
    • Žiadna

Dobrá komunikácia. Rychle dodanie.

Objednaný tovar nakoniec na sklade nemali, ale to sa občas stane. Hned ma o tom tel. informovali, čo si cením.

Už je to viac ako týždeň od objednania a zatiaľ nič doručené nie je a podľa všetkého ani odoslané z Čiech k nám ešte nič nie je :( aj my predávame tovar, no výsostne predávame len to čo máme na sklade, nie to čo nemáme.....

Reakcia obchodu ELEKTROBICYKLE.SK

oba elektrobicykle z vašej objednávky bolo najskôr nutné riadne zostaviť a otestovať.
    Vaša objednávka je už na ceste a obdržíte jej zajtra, presne tak ako ste boli s kolegami dohodnutá

Dakujeme za úpravu Vášho hodnotenia.

Tím elektrobicykle.sk

• Výborná komunikácia, rýchle dodanie.

Dobrý deň Eva,

veľmi pekne vám ďakujeme!

Bol som spokojný

no problem

seriozne jednanie

Peter,

veľmi pekne vám ďakujeme!

• rýchlosť doručenia

• Velmi milá, ustretova a trpezlivá komunikacia.
    • Absolutne nič.

Ja som nadmierou spokný. Ako darček k ebiku 4E extreme elite som dostal helmu,stojan a rohy zadarmo a vo vážne skvelej kvalite a vzhlade. Ani zdaleka to neboli lacne darčeky, to najlepšie čo v obchode ponukaju. To som važne bol prekvapeny ako im na zakaznikoch záleži. Stým sa hocikde nestretnete. A zabalene je to važne super, par uprav ktore zvladne každý a ide sa vozit.
    Ebike je važne trieda, žiaden kopec nieje problem. Ani len nepocitite že stupate. Klobuk dolu pred českym vyrobcom a nemeckym motorom s bateriou. NO 1.
    Neni čo k tomu viacej dodat. Maximalna spokojnost. Ďakujem.

Dobrý deň.
    Mockrát ďakujeme za vaše hodnotenie.

Na zákazníkoch nám veľmi záleží a ak máme možnosť sa dohodnúť s výrobcom príslušenstva, radi urobíme takúto akciu.
    Nech sa vám na novom elektrobicykli dobre jazdí a šťastnú cestu!

Peter z ELEKTROBICYKLE.SK

Som spokojná jaj s vybavením objednávky, tak aj s doručením tovaru. Akurát mam jednu vytku, ze pracujúcim sa nejde v ústrety, aby sa tovar doručil po 16h..

Dobrý deň.
    ďakujem za vaše hodnotenie.

Náš dopravca Toptrans.sk by mal vždy vopred zákazníkovi volať a dohodnúť sa s ním na čase doručenia.
    Mrzí ma že sa to v tomto prípade nepodarilo a budeme sa snažiť o zmenu.

Peter z ELEKTROBICYKLE.SK

• Rýchle vybavenie objednávky aj s doručením

Dobrý deň.
    ďakujeme pekně za vaše hodnotenie.

Gregor z ELEKTROBICYKLE.SK

som spokojná

• veľmi rýchle dodanie objednaného bicykla
    • dôkladne zabalený a bez problémov doručený cez TOPTRANS, návod v SK jazyku, vypísaný a orazený záručný list
    • po namontovaní pedálov hneď pripravený na jazdu
    • žiadna

Určite odporúčam nákup.
    Dnes odskúšaný ... Mestský elektrobicykel LOVELEC Norma - prvá jazda po vyše 6 rokoch a fakt som bola milo prekvapená ako to funguje ...do kopca ako po masle, skvelé ak chcete jazdiť s niekým kto má kondičku a nezaostávať

Dobrý deň.
    ďakujem za vaše hodnotenie.

Všetky elektrobicykle ktoré predávame sú starostlivo zostavené a otestované.

Peter z ELEKTROBICYKLE.SK

Som spokojný s týmto obchodom došlo mi všetko čo som si objednal čiže spokojenost na mojej strane na 100%.

• Ochota
    • Ústretovosť
    • Bezproblémový priebeh
    • Promptná komunikácia

Ďakujeme !

Budeme sa snažiť aj ďalej.

Vaše ELEKTROBICYKLE.SK

• Zlý návod na použitie, dodnes ani po týždni po reklamácii ho nedoručili aspoň mailom

Vážený pán Prokeš,

1. U elektrobicykla je vždy pribalený taký návod, aký ponúka jeho výrobcu.
    Pokiaľ je mi známe, Leader Fox BEND ale má návod na elektrobicykle: pozrite: https://bit.ly/3lEtd30

2. "Na aký tlak mám fúkať kolesá?" a ďalšie vaše detailné otázky kolegovia mali snahu je zopdpovědět, ale bohužiaľ cez email toto nie je prakticky možné, od toho je telefón.

3. Fakt, že pri dodaní nefungoval vodiči špedície platobný terminál nás mrzí, ale nevieme to nijako ovplyvniť.
    Mohol ste ale doručenie odmietnuť a presunúť na ďalší deň.

Dostal ste od ELEKTROBICYKLE.SK veľmi dobre pripravené elektrobicykel a za perfketnú cenu.
    Zvážte prosím upravu svojho hodnotenia, ktoré nás veľmi poškodzuje.

Ďakujem.

Jakub z ELEKTROBICYKLE.SK

• bonusy a, predĺžená záruka, rýchlosť

Vrelo odporúčam.
    Výborný prozákaznikcý prístup, koleso bolo dodané veľmi rychlo.
    všetky informácie boli obchodníkom zřeteleně vysvetlené po telefóne.
    môžem odporucit.
    A vianočný darček bol príjemný bonus

Lukás,

srdečne ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenie.

Vaše ELEKTROBICYKLE.SK