The car was delivered on time and it looked to be in good condition, but once we started to put it together we saw that there were 3 front wheels and only one back wheel so obviously we can’t put it together. We have been in contact with your customer service and hope to resolve it quickly as it was supposed to be a birthday present and now unfortunately it won’t be ready on time.

Reakcia obchodu Elektrické autíčka

We apologize for the inconvenience. We hope that the whole problem is already solved and you are satisfied with your product. :)
    - Team Beneo

• Motorka nezodpovedala popisu

Motorka bola mala nezodpovedala veku dietata

Reakcia obchodu Elektrické autíčka

Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Prosím Vás aby ste nás kontaktovali na e-mailovej adrese: [email protected], radi Vám pomôžeme, preveríme situáciu a veríme, že spoločne sa nám podarí vyriešiť problém.
    - Tím Beneo

Maximálna spokojnosť, tovar som mala do dvoch dní doma, a je to naozaj výborná zábava, objednávala som to pre 4 ročného syna, ale vozia sa na ňom aj moji 2 starší synovia, určite odporúčam.

Skvelé !

• Rýchle Doručenie

Tovar mi bol doručený pomerne skoro,aj napriek predvianočnej naháňačke.Všetko prišlo v demonte a v poriadku. Som spokojná

• Sortiment
    • Rychlost dodania

• Rýchle dodanie tovaru

• nepravdive informácie

Reakcia obchodu Elektrické autíčka

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť. Mohla by som Vás poprosiť aby ste nás kontaktovali pomocou e-mailu, ak ste tak ešte neurobili, na e-mailovej adrese: [email protected]? Verím, že spoločne dokážeme situáciu vyriešiť.
    Ďakujeme

- Tím Beneo

Síce pekné, že na stránke je uvedené dodacia lehota 1-2 dni pri produkte, no už je to týždeň a autíčko stále nedorazilo na adresu... Ak to nie je Vaša chyba, zmeňte prepravcu.

Reakcia obchodu Elektrické autíčka

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Bohužiaľ, stáva sa, že počas sviatkov sú dopravcovia preťažený a nestíhajú doručovať objednávky v stanovenom termíne. Veríme, že ste objednávku dostali na čas, prípadne len s krátkym omeškaním, za ktoré sa Vám chceme ospravedlniť. Vždy sa snažíme zlepšovať naše služby a veríme, že Vaša ďalšia objednávka bude vybavená k Vašej spokojnosti.

- Tím Beneo

• Autíčko my dorazilo ale nabíjačka ktomu neni ale bol by som rád keby ste mi poslali stále čakám a nič my ne prišlo ďakujem s pozdravom Pecha

Veľmi dobrý

všetko OK

tovar veľmi rýchlo dodaný

Odporucam pekne spracovane za tu cenu vela radosti...

• Rýchle dodanie a prijemne jednanie s dodávateľom.

• Ochotný personál

Veľmi rýchle jednanie, milý ľudia a rýchle dodanie autíčko je krásne ako z obrázku

• je pre dvoch