• Rýchly, profesionálny tím
    • Nie je

Pekný deň,

Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie nás veľmi potešilo. Ďakujeme Vám a budeme radi, ak sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

• Rychle dodanie tovaru
    • Vyborna komunikacia
    • Profesionalita

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, vzhľadom na to sa snažíme ponúkať kvalitný tovar s čo možno najrýchlejším doručením.

maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Ďakujeme Vám a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

kolektív ELBEZA.sk

Objednávala som len 1x,ale som spokojná, šperk je veľmi pekný, ako na fotke.

Pekný deň Vám prajeme,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pozitívne hodnotenie. Máme veľkú radosť, že šperk, ktorý ste si u nás objednali splnil Vaše očakávania.

Veríme, že Vaša pozitívna skúsenosť bude zároveň aj motiváciou k ďalšiemu nákupu v našom e-shope.

• Rýchlosť, serióznosť

Ako tovar je veľmi elegantný aj balenie, dodanie rýchlo ako prišla sms správa aj mail tak bol aj tovar dodaný.
    Skutočne len odporúčiť môžem korektnosť, serióznosť, rýchlosť a vedela by som ďalej chváliť len samé dobré môžem napísať. Ďakujem.

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám, že ste si našli čas a zanechali nám pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešili. Taktiež sme veľmi radi, že tak kvalita tovaru, ako aj rýchlosť jeho doručenia splnili Vaše očakávania. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• Rýchla reakcia a odoslanie

Pekný deň,

ďakujeme Vám za hodnotenie a odporúčanie. Vážime si, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Spokojnosť, rýchle dodanie

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Ďakujeme Vám.

kolektív ELBEZA.sk

Tovar som kúpila v akcii...

Pekný deň p. Ivicek,

ďakujeme Vám za odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli využiť jednu z našich akcií, ktoré pravidelne pripravujeme pre našich zákazníkov.

Veríme, že náš e-shop navštívite aj v budúcnosti a opäť si niečo pekné vyberiete.

Kvalitný tovar, výborne zabalený

Pekný deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

S úctivým pozdravom,
    kolektív ELBEZA.sk

• Skvelá komunikácia, info o zásielke, doručenie podľa termìnu, krásne šperky.

Krásne prepracované kvalitné šperky a poctivý obchod.

Dobrý deň p. Evka,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a čas strávený písaním recenzie. Máme veľkú radosť, že objednané šperky splnili Vaše očakávania tak svojou kvalitou, dizajnom, ako i rýchlosťou doručenia.

Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti u nás nakúpite aj v budúcnosti.

kolektív ELBEZA.sk

Dobrý výber, rýchle doručenie. Tovar zodpovedal informáciam na stránke.

Pekný deň Vám prajeme,

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Sme veľmi radi, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

S vďakou a pozdravom,

• Super

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie.

Tešíme sa na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

• Rychle dodanie
    • Dobrá kommunikácia

Pekný deň,

ďakujeme vám za spätnú väzbu a odporúčanie. Veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Rýchle dodanie,tovar pekný,kvalitný....spokojnost.

Dobrý deň p. Inka,

ďakujeme Vám za dôveru a nákup v našom e-shope. Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a páči sa Vám :)

• Perfektný stav,rýchle vybavenie objednávky

Pekný deň,

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie nákupu v našom e-shope. Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania.

kolektív ELBEZA.sk

• Neviem zhodnotiť obchod, nakoľko som objednácala prvý krát a tovar mi doteraz nebol doruceny

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, pravdepodobne prišlo k nedorozumeniu. Vami objednané produkty sme nemali skladom, čo samozrejme uvádzame aj na našej stránke a taktiež v potvrdzovacom maily po odoslaní objednávky. Dodacia lehota Vašej objednávky bola 15 dní, avšak výzva na hodnotenie od Heureky prichádza často skôr, do 10 dní. Hneď ako k nám prišiel tovar na sklad sme Vám ho odoslali, v stanovenej dodacej lehote.

Veríme, že dodaný tovar splnil Vaše očakávania a oplatilo sa Vám naň počkať :)

kolektív ELBEZA.sk

Moja prvá skúsenosť s nákupom veľmi dobrá

Pekný deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za spätnú väzbu a odporúčanie nášho e-shopu. Tešíme sa, že sme nesklamali Vašu dôveru a Váš prvý nákup prebehol bez akýchkoľvek komplikácií.

kolektív ELBEZA.sk

• Rýchlosť doručenia bola neskutočná napriek pandemii a predvianočného obdobiu zo dňa na deň vybavené

Pozdravujeme Vás p. Eňa,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Ďakujeme Vám.

kolektív ELBEZA.sk

Šperkovnica - kvalitný tovar za dobré ceny

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme za Váš čas a pozitívne hodnotenie nášho e-shopu. Máme radosť, že šperkovnica splnila Vaše očakávania a dúfame, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Maximálna spokojnosť.

Pekný deň Kiko,

ďakujeme Vám za hodnotenie a odporúčanie. Vážime si, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope a tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania.