Som veľmi spokojná

Nákup bol bezproblémový, tovar sa mi páči, dokonca som po prvom nákupe dostala zľavu, ktorú som využila. Hľadala som dlho, nakoľko som chcela celú súpravu (náhrdelník, náramok aj náušnice), hľadala som pod "súprava" alebo "set", nakoniec, keď som si vybrala náhrdelník, našla som ponuku na niečo, čo by sa mi mohlo páčiť, a tak som si kúpila všetko, ale postupne. Som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený rýchlo a nepoškodený aj s certifikátom. Gratulujem a prajem veľa prajných zákazníkov. I.H.

• spokojná

• úspora času, kvalitný tovar, empatický prístup,

Som veľmi spokojná.Rýchle doručenie.

Pekný deň,

ďakujeme Vám za hodnotenie a odporúčanie. Vážime si, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

S pozdravom,
    kolektív ELBEZA.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie, veľmi ste nás potešili.

kolektív ELBEZA.sk

Prvý krát som objednala a nemám výhrady

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a prejavenú dôveru. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ďakujeme,
    kolektív ELBEZA.sk

• Tovar bol doruceny skor aj ked mal prist o par dni neskor. Velmi mily a ustretovy personal, ktory odpovie vcas na vsetky vase dotazy. odporucam vsetkymi desiatimi. Nausnicky su krasne aj na zivo.dakujeme!

Dobrý deň p. Emma,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Tešíme sa, že Vám tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania.Jednou z našich priorít je dodať objednaný tovar v čo najkratšom možnom čase bez akýchkoľvek poškodení. O to viac sa tešíme z Vašej recenzie a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

kolektív ELBEZA.sk

Objednala som v sobotu a už v stredu som tovar prevzala od kuriéra v starostlivo zabalenom balíku. Vyobrazenie tovaru zodpovedá realite. Je to veľmi pekná, kvalitná šperkovnica, ktorá sa už vyníma na mojej polici a sú v nej uložené moje najmilšie šperky a bižu. Ďakujem a určite odporúčam. :-)

Pekný deň pani Ada,

Vaša pozitívna recenzia nám urobila veľkú radosť - niet nad spokojného zákazníka. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a odporúčanie.
    Zároveň sa tešíme, že šperkovnica splnila Vaše očakávania a veríme, že Vám dlho ešte dlho poslúži.

S vďakou a pozdravom,
    Majka a kolektív ELBEZA.sk

• rýchlosť doručenia
    • Spoľahlivosť
    • prehľadnosť stránky a veľký výber

Náušnice mi došli do 24h, naozaj expresné doručenie, výborná komunikácia, obrovská spokojnosť :)

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Máme veľkú radosť, že Váš nákup prebehol bez komplikácií a veríme, že sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

Za kolektív ELBEZA Vám želá príjemný deň Majka :)

Kvalitné výrobky a vynikajúca komunikácia

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Vážime si Vašu dôveru a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

kolektív ELBEZA.sk

Super!! Doručenie bolo do dvoch dní, pred Vianocami. Veľká vďaka a darček potešil

Pekný deň,

veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie. Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a urobil obdarovanému radosť :)

Ďakujeme Vám,
    kolektív ELBEZA.sk

• Rýchle dodanie tovaru, tovar je dobre zabalený a zodpovedá popisu na stránke

Odporúčam nákup v tomto obchode

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Máme radosť, že dodaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti u nás nakúpite aj v budúcnosti.

kolektív ELBEZA.sk

• Velmi mila a prijemna komunikacia predavajucich.
    • Tovar kvalitny a pekne zabaleny bez poskodenia.

Pekný deň,

máme veľkú radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup :)

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie - aj v mene nášho zákazníckeho servisu.

S pozdravom,

Prinesu di ruky..krasne zabalene

Pekný deň p. Macka,

tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania.

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu.

• Rýchla dodávka.

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie, veľmi ste nás potešili.

kolektív ELBEZA.sk

• Náušnice vyzerajú ako na obrázku, zabalené v peknej krabičke s priloženým certifikátom. Rýchle dodanie. Pekný darček.

Reakcia obchodu ELBEZA.sk

veľmi sa tešíme, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania. Veríme, že tento nákup nebol Vašim posledným a navštívite náš e-shop aj v budúcnosti.

S vďakou a pozdravom,

Ďakujeme,