• Nedodaný tovar

Predajca nekomunikuje so zákazníkmi. Nedvíha telefóny, neodpovedá na maily.
    Tovar nedodaný, peniaze nevrátené.

• obchod nekomunikuje
    • tovar s dodaním do 24 hodín nebol doručený ani po 11 dňoch

E-shop s klamlivými informáciami o dodaní. Obchod neodpovedá na e-maily.
    UPDATE: po odoslaní odstúpenia od zmluvy, bol tovar nasledujúci deň zázračne odoslaný a práve doručený. Odpoveď na e-maily stále žiadna, ani ohľadom objednávky, ani ohľadom odstúpenia.

• OBCHOD NEODPORÚČAM!!

Obchod neodporúčam. Dňa 7.12 som objednávala spoločenskú hru s doručením kuriérom do 24h. Od 48 hodín som sa pokúšala dovolať do obchodu, aby som zistila ako stave je moja objednávka a nedovolala som sa..
    Asi vedia prečo mi nezdvihli telefón, keďže sú jediný obchod, kt tvrdí, že danú hru má skladom (inde je vypredaná). Schválne som sa pozrela na ich eshop a aj dnes (13.12) svieti pri hre skladom. A ja nemá stále žiadnu spätnú väzbu z obchodu, či už o doručení zásielky, alebo o tom že hru nemajú a nevedia doručiť.
    Som veľmi šťastná ža som neplatila dopredu ale zvolila dobierku, lebo k peniazom by som sa asi už nedostala.
    Zuzana

• PODVODNA FIRMA! POZOR!

Objednala som si na tejto stránke tovar, ktorý som vopred zaplatila. Samozrejme, že mi balík neprišiel. Už som tam napísala niekoľko e-mailov, ktoré ostali odignorované a skúšala som tam volať, no nikto nedvíhal.

Žiadala som o vrátenie platby ale žiadna reakcia.

Z tejto stránky neodporúčam objednávať!

• zaujímavý tovar
    • nedvíha telefóny
    • nevracia peniaze
    • nedostupný tovar
    • klame
    • neodporúčam

Objednala som 2x Saltic barefoot 6.10.2022, písala som 17.10. ako to vypadá s objednávkou, nereagovala. Volala som, po čase mi zodvihla pani s tým , že prehliadla mail. Odpísala mi , že sa čaká na výrobu.
    Až po tom som si prečítala recenzie a som sa naľakala, nakoľko tovar som jej už zaplatila.
    25.10 som jej písala, či už vieme dodanie, nakoľko sa píše pri tovare dodanie 5-10dní, odpísala 31.10, že ,,stale cakame na dodanie od vyrobcu. Bohuzial nam meskaju objednavky"
    13.11 som písala opäť, že by som rada vedela presný dátum dodania. Pripadne ako požiadať o vrátenie peňazí.
    Na toto do dnes neodpísala. Dnes som jej 3x volala a na tretí krát zrušila.
    Dala som si námahu a zistila či Saltic tieto konkrétne boty vie vyrobiť, odpoveď bola,, áno, neni problém, materiál máme, vyrábame ich, môžete si ich objednať aj u nás"
    Ak by aj boty došli a boli by nebodaj zlé tak neviem či by som jej ich vrátila na reklamáciu.
    Za mňa čo čítam je na šojku. 30dní má na dodanie, príp.musí vrátiť peniaze.
    Doplňujem info......
    22.11. ekomarket zareagoval na vyhrážky a odpísala majiteľka, že stále čakajú a ak tovar nechcem mám napísať Odstúpenie od zmluvy. Tlačivo na stránke Ekomarketu som nenašla. Tlačivo som obratom vypísala a zaslala ako pani MUDr.K.Dugasová žiadala. K dnešku tj. 25.11. ešte platba vrátená nie je.

• Žiadna
    • Otrasná komunikácia
    • Nemajú tovar, čo majú na stránke skladom
    • Zavádzajú
    • Nie sú schopní vrátiť peniaze

Absolútne neodporúčam a po zhliadnutí týchto recenzií, ľutujem, že som ich nenašla skôr. Recenzie na stránke majú parádne, no neviem kto ich tam píše, asi oni sebe si navzájom!
    Objednala som si tovar aj po nepríjemnej skúsenosti s pani, s ktorou som volala z ich stránky. Doslova na mňa štekala štýlom, čo ju otravujem. Chcela som osobný odber a najskôr milá, dá sa, hovorím, že na stránke máte, že momentálne osobne sa nedá, ale bývam blízko…do toho začala kričať, že čo to teda chcem, keď to je na stránke. Očividne nemá ani šajnu, čo robí a pre koho robí.
    Napriek tomu, jediná stránka, kde majú tovar skladom (naivná som bola), tak som objednala. Na stránke ako v rámci BA rýchle doručenie. Ani po týždni som nemala mail o odoslaní, tak som tam volala a že prezistí objednávku a dá mi obratom vedieť. Nedala, o pár dní som písala mail, vraj tovar bol poškodený a ponúkla mi iný tovar, lebo vraj daný už nemajú skladom alebo vrátia peniaze. Stále mi ukazovalo skladom, vraj si mám vypnúť cookies. Ukazovalo to aj viacerým kamoškám, takže niekde je chyba..a v cookies asi nie! Chcela som vrátiť peniaze. Keď ani do 8 dní neprišli, písala som, vraj nemajú moje číslo účtu. Dala som účet a upozornila, že aj tak mi tovar skladom ukazuje. Zas samé výhovorky ako čo zle pozerám a mám nastavené. Prešlo ďalších 32 dní a peniaze nikde! Objednávka za 34€!

• Nulová kvalita služieb aj výrobkov
    • Ignorácia
    • Pred odoslaním nekontrolujú dátum spotreby produktov ?!

Objednávala som si tekutú očnú linku, ktorá prišla úplne prázdna, ako by v nej nikdy nič nebolo. A navyše takmer rok po záruke. Písala som 2 e-maily a odpoveď žiadna. Po prečítaní recenzií ale chápem, že náhrady škody sa už nedočkám. Bolo to síce 5 eur ale aj tak ma to hnevá. Mohla som tie peniaze dať radšej bezdomovcovi..

Ak bude niekto objednávať z tejto stránky, doporučujem prečítať si túto recenziu.

Objednala som si tento vankúšik zo stránky www.ekomarket.sk. Celá spokojná som sa naň tešila až kým neprišiel. Otvorila som balík, pozrela sa dnu a namiesto štvorcového vankúša tam bol doslova ,,šmejd´´ zvaný vankúš. Rozmer ani jednej strany nebol rovnaký, každá strana mala iný rozmer. Ako bonus: bol na rohu roztrhnutý (alebo zle zašitý?). Na základe tohto som napísala mail, v ktorom som žiadala o reklamáciu tovaru avšak na túto žiadosť mi nikto neodpovedal. Mail som poslala znovu na margo toho, ak im nebol doručený, tak nereagovali. No bohužiaľ, toto sa zopakovalo a nikto na mail neodpísal. Ďalej som vyhľadala na tejto stránke telefónne číslo, pre rýchlejšie vybavenie postupu reklamácie. Pani mi nakoniec zodvihla a keď som jej povedala o čo ide, hneď vedela o ktorú objednávku sa jedná. V tom momente zmenila tón hlasu a povedala mi, že výrobok prešiel kontrolou, že rozmery sú len orientačné (čo aj v tom momente pozmenila na webovej stránke [že rozmery sú orientačné]) a mám byť spokojná. Moja odpoveď bola, že sa mi výrobok nepáči, nakoľko je poškodený a chcem len vedieť, ako môžem výrobok zreklamovať. V tom momente mi začalo niečo šušťať v telefóne a hovor skončil. Následne mi volala pani, kde mi doslova vynadala čo si to dovoľujem ZVRACAŤ JEJ DO TELEFÓNU, že kde som videla takéto správanie, že sa musím nudiť a v tomto čase ,,krízy´´ nemám čo robiť a skracujem si čas takýmito nezmyselnými vecami.

Takže v skratke povedané, telefonátom som nič nevyriešila, výrobok sa nedal reklamovať ani vrátiť.

Následne som vyhľadala na stránke reklamačný formulár, kde som oficiálne podala žiadosť na reklamáciu.
    Po neúspešnom domáhaní sa reklamácie, mi pani odpísala, že výrobok mám poslať KURIÉROM na adresu Ekomarketu.

Dlho som sa však netešila. Keď som zistila, že cena kuriéra je vyššia ako cena vankúša, tak som to vzdala a rozhodla som sa aspoň takýmto štýlom informovať zákazníkov ekomarketu o kvalite výrobkov, ktorý bol mne predaný.

Po vzdaní reklamácie som vyskúšala dať vankúš do mikrovlnky ako je aj písané na stránke. Po 30 sekundách som zacítila nejaký smrad a čuduj sa svetu, išlo to z mikrovlnky. Vankúš po nahriatí smrdí octom a zamorila som s ním celý dom. V tom momente už bol nepoužiteľný, pretože po každom nahriatí by bolo potrebné vyvetrať celý dom a hlavne vyumývať poriadne mikrovlnku.

Ak takéto ,,pokusy´´ robia na každom zákazníkovi, tak je to smutné.

Dúfam, že po prečítaní a hlavne nevymazaní ,,nepriaznivého´´ komentáru, budú ľudia kupujúci z tejto stránky opatrnejší než som bola ja.

PS: NEODPORÚČAM !!!

• Dobre vyrobky a aj stránka.......ALE
    • POZOR velmi velmi neprijemna komunikaácia.

Zla skúsenosť s velmi nepríjemnou osobou z Ekomarketu.
    Ked sa jej nepodari po dobrom pretlači svoje ciele......(predať /presvedčiť).
    Potom nasledujú urážky a zastrašovanie,.
    Po rozhovore s frustrovanou pani nemám najmenšiu chuť nakupovať v EKOmarkete.
    Škoda na stránke majú dobre produkty.
    no ten prístup ma odradil...............

• Ekomarket.
    • Velka neustretovost.

Neodporucam.

• Nic
    • komunikacia

Spravili sme objednavku, po 4 dnoch prisla faktura. Dalsi den sme ju uhradili a dalsi den sme dostali email,ze je objednavka zrusena. Nasledovala katastrofalna komunikacia,ozaj velmi zle. Ako pisu ostatny, namiesto vybavenia objednavky,objednavka opatovne zrusena,pani totalne neprijemna. Ospravedlnit sa za to,ze namiesto vybavenia objednavku zrusili nahrozi. Namiesto vyriesenia problemu,opat zrusenie objednavky. Predtym sme tam spravili zopar objednavok,nebol problem, no teraz,vobec neodporucam. Pevne dufam,ze nam posle spat nase peniaze...

• neprofesionalita

Komunikácia s firmou na otrasnej úrovni. Drzí ako ploštice, neodporúčam tento obchod určite.

• Nakupujem v obchodíku vyše 5 rokov, som stály zákazník a využívam aj vernostný program. Cením si veľkú ochotu a profesionalitu pri pomoci výbere vhodných produktov pre mňa a moju rodinu. Veľmi odporúčam
    • žiadne negatíva nepoznám

Super obchod pre všeky vekové kategórie.

• - nebolo dodané to čo som si objednal
    • - dlžka vybavovania objednávky

Z objednaného tovaru mi nebolo vsetko dodané a na faktúre boli položky, čo vôbec neboli doručené. Už mesiac sa s nimi doťahujem aby mi vrátili rozdiel medzi faktúrov a skutočne dodaným tovarom! Pani si vyžiadala fotodokumentáciu a keď som jej odpísal, že čo si pod tým predstavuje a aký to má zmysel, tak sa ani neunúvala mi odpísať. Ubehlo asi 10 dní a napísal som jej že teda ako sa to bude riešiť a milá pani mi odpísala, že som jej neposlal fotodokumentáciu. V prvom momente ma to strašne pobavilo a vzápäti aj rozčúlilo. Tak som napočítal do desať aby som sa ukludnil a poslal som nafotené produkty ktoré mi prišli a faktúru. Ubehlo ďalších 11 dní a stále žiadna reakcia.
    Tento obchod dôrazne nedoporučujem!

• Obchodník mi dodal nekompletnu objednávku z dôvodu chýbajúceho tovaru. Ten mi poslal dodatočne, ale chybou pošty neprišiel. Po skontaktovani obchodníka mi chýbajúci tovar znovu hneď odoslal. Cením si dôveru a rýchle jednanie. Veľká spokojnosť!
    • Zatiaľ som žiadne nezistila

Obchodník ponúka ekologický, v kamenných obchodoch ťažšie dostupný tovar za výhodnú cenu na prehľadnom a uzivatelsky priateľskom portály.

To, čo bolo zobrazené na obrázku vedľa produktu nezodpovedalo realite. Bolo mi poslané niečo úplne iné.

• eko produkty
    • výhodná cena
    • produkty vhodné na prípravu domách napr. pracích práškov
    • široké použitie v domácnosti
    • zatiaľ som žiadne nezistila

odporúčam

• Veľký výber
    • Neprehľadnosť, pri drogérii treba dôkladne hľadať, ak chcem vedieť veľkosť balenia.
    • Tovar mi došiel poškodený, vedro so sódou bikarbonou bolo prasknuté, a sóda vysypaná, ešteže bola zabalená v potravinárskej fólii

Neprehľadný
    Nekvalitná doprava
    Dlhšia dodacia doba
    veľký výber

Reakcia obchodu Ekomarket

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

1. Každý produkt má priamo v názve uvedenú veľkosť balenia, takže ste ho nemuseli hľadať. Viť napr:
    Eko-gél do umývačky riadu z mydlových orechov Tierra Verde 250ml - v názve produktu je uvedené, že sa jedná o 250ml balenie.
    2.Dlhšia dodacia doba - nakoľko ste si zadali platbu bankovým prevodom, tovar sme poslali až po prijatí platby na náš účet, čiže na dĺžku dodacej doby ste priamo vplývali vy ako zákazník, tým ako rýchlo ste uskutočnili platbu.
    3. Pozerali sme Vašu zásielku v systéme GEIS a prevzali ste ju bez námietok, nie je spísané škodové hlásenie. A taktiež sme pozerali emaili, nemáme reklamáciu na danú objednávku od Vás. Heureka totiž neslúži na riešenie na takéto veci.

Ďakujeme Ekomarket

Obchod môžem iba odporučiť, sú spoľahlivý a dobre sa s nimi komunikuje, keď potrebujete. Nakupujem u nich pravidelne. U mňa veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu Ekomarket

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nami spokojný.
    Ekomarket

veľké sklamanie

Reakcia obchodu Ekomarket

Ďakujeme konkurencii za jej hodnotenie, mrzí nás, že potrebujú robiť nášmu obchodu zlú recenziu, ale aj zlá recenzie je recenzia a ten kto nás pozná a vie kto sme. Ekomarket