Ako balíček na čistenie kávovaru je na fotke eshopu viditeľný säčok kafeza a pod ním zakryté , tak aby ste nevideli obal 4 sáčky decalcigikátora s jablkovou aromou a fotkou práčky a kanvice na obale. Eshop Vám na reklamáciu odpíše, že Vám predal to, čo je na obrázku. Dajte si do kávovaru jablkový čistič.

Ďakujeme za hodnotenie.

Jablková vôňa prípravku nemá vplyv na kvalitu vody, nakoľko je potrebné pred použitím kávovar dôkladne od prípravku premyť. Obsah balenia je uvedený aj v popise produktu.

Pokiaľ s produktom nie ste spokojný, môžete nám tovar bez problému vrátiť.

• Kapsule nesedia na Dolce Gusto

Mrzí nás, že Vám kapsula nefungovala správne.

Pokiaľ kapsula nebola kompatibilná s Vašim typom kávovaru, stačí nás kontaktovať na [email protected] alebo telefonicky, peniaze Vám vrátime.

s výrobkom Eko kapsule som nespokojná, pri príprave kávy sa otvárajú, zasekuje sa gumička, je to nepraktické, najradšej by som ich vrátila

Mrzí nás, že Vám kapsula nefungovala správne.

• Nedá sa platiť platobnou kartou

Ďakujeme za hodnotenie.

Platobnou kartou je možné platiť priamo v objednávke, cez platobnú bránu GoPay.

Nedovilate sa 3 dni. Garazova s.r.o.

Ďakujeme za hodnotenie.

Na tel. čísle 0944 750 100 nás zastihnete v bežnej pracovnej dobe, tj. pon - piatok cca do tej 17:00.
    Cez víkendy žiaľ tel. podpora nieje k dispozícii. Otázky nám však môžete posielať aj emailom na [email protected]

Rychle vybavenie avsak nikto neskontroloval kvalitu produktu. Z troch salok je jedna z dvomi vyraznymi vadami. Zrejme chyba pri vyrobe a zla kontrola pri vystupe z linky a nasledne predajca bud tuto vadu ignoroval alebo tovar neodkontroloval.

Ďakujeme za hodnotenie.

Každý produkt pred zabalením do zásielky kontrolujeme v rámci možností. Nakoľko sú šálky keramické a krehké, mohli sa poškodiť pri preprave. Stačí nás kontaktovať, poškodené šálky Vám vymeníme.

kapsule nedrzia a viteka z nich kava

Mrzí nás, že Vám kapsula nefungovala správne.

Pokiaľ kapsula nebola kompatibilná s Vašim typom kávovaru, stačí nás kontaktovať (ak ste tak už neurobili) na [email protected] alebo telefonicky, peniaze Vám vrátime.

• Nekvalitný tovar, hrozná káva z neho, vodová, aj po skUške roznej hrubky mletia aj znaciek káv
    • Kapsula vyteká

Reakcia obchodu EKO kapsule.sk

mrzí nás, že Vám kapsula nefungovala správne.

Pokiaľ kapsula nebola kompatibilná s Vašim typom kávovaru, stačí nás kontaktovať na [email protected] alebo telefonicky, vrátime Vám peniaze.

Niektoré kapsule v našej ponuke nemusia byť kompatibilné s každým typom kávovaru, presnú kompatibilitu nájdete v popise daného výrobku, prípadne nás pred nákupom môžete kontaktovať pre preverenie kompatibility.

EKO kapsule,moj zamer šetriľ život.prostredie.Mam kavovar:Nespreso-essenza Mini-DELONGHI typ:EN85,R.pri prvom použiti,presne podla návodu:kava bola bez peny/Poprad,extašpec./,bola málo tepla,hoci kavovar bol horuci na dotyk po stranach.KAVOVAR od tej chvvile začal byť rozladeny.nefungoval ako pred použitím EKO kapsul.PRESTALA som ho použivať cca.týžden.Po prestavke naskocil a pracuje v norme,s použitim povodnych kapsul.Preto som EKO kapsule vratila.Objednavka plus dodavka,REKLAMACIA PREBEHLA k mojej spokojnosti.

Reakcia obchodu EKO kapsule.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Kapsule Sealpod sú kompatibilné so všetkými typmi kávovarov Nespresso, bez negatívneho vplyvu na funkciu stroja. Pre dosiahnutie dobrej krémy, odporúčame voliť kvalitnejšiu kávu, ideálne čerstvo praženú a pomletú pred použitím.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené. Nejedná sa o hodnotenie obchodu.

obchod v pohode , tovar shit :-)

Ďakujeme za hodnotenie.

Ak ste neboli spokojní s kvalitou tovaru, potrebné je nás v prvom rade kontaktovať (0944 750 100 alebo [email protected]).
    Radi Vám tovar vymeníme prípadne Vám vrátime peniaze v plnej výške.

Kapsule nefunguju tak ako som si predstavovala. Voda pretiekla mimo kapsuly aj cet kavovar na kuchynsku dosku. Dala som si zalezat na jej dobrom uzatvoreni.

Reakcia obchodu EKO kapsule.sk

mrzí nás, že Vám produkt nefungoval správne.

Pošlite nám prosím bližšie informácie o probléme (číslo objednávky, typ kávovaru aký používate) na email [email protected] pre kontrolu kompatibility produktu s Vašim kávovarom.

Ak sa nám problém nepodarí vyriešiť, vrátime Vám peniaze v plnej výške.

zákaznícka podpora EKO kapsule.sk

• Relatívne rýchle reakcie
    • Mali tovar, ktorý som nikde inde nevedela zohnať
    • Všetko sa vyriešilo bez vážnych komplikácií
    • Kapsula v kávovare nefungovala (neviem či chyba výrobku alebo kávovaru)
    • Komunikácia viedla k výsledku ale predajca bol nepríjemný
    • Nemali rovnaké kontaktné adresy na všetkých miestach webstránke

Obchod nie je úplne zlý. Má svoje pozitíva ale komunikácia s predajcom bola síce korektná ale nie úplne príjemná. A to si viem odpustiť ak viem tovar kúpiť inde. Život je dosť škaredý aj bez otrávených predajcov.

Nedá používať,

Reakcia obchodu EKO kapsule.sk

mrzí nás, že Vám produkt nefungoval správne. V tom prípade je nás potrebné v prvom rade kontaktovať, buď Vám produkt vymeníme alebo Vám vrátime peniaze. Stačí nás teda kontaktovať na [email protected].

zákaznícka podpora

• Prečo sa nepýtate na kvalitu výrobku? Ekokapsula, ak nie je 1000%-ne vrchnák pritlačený, sa môže v kávovare spriečiť, a problém je na svete.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené. Nejedná sa o hodnotenie obchodu.

• Odporucany tovar nie je v praxi pouzitelny. Tovar neodporucam.

Dobrý deň Zuzana,

mrzí nás, že Vám produkt nefunguje podľa želania. Pravdepodobne ho používate nesprávne, prípadne ste obdržali vadný kus.

Kontaktujte nás na [email protected], radi problém vyriešime ku Vašej spokojnosti.

EKO kapsule.sk

Krabičku s kapsulami sme dostali ale originálna perforácia na krabičke bola odtrhnutá a plast na kapsulách už viditelne ohýbaný. Celé to posobilo už použitým dojmom...Tovar vraciat nebudeme, nakoľko neveríme, že by sme s reklamáciou uspeli.
    Nabudúce nakúpime v jinom obchode.

Dobrý deň Zuzana,

v žiadnom prípade nepredávame použitý tovar. Ak by kapsula bola použitá, bolo by to vidno hlavne na hnedo zafarbenom plaste a tesnení.
    Vrátený tovar opätovne nepredávame, ako je to zvykom u veľkých eshopov, práve z hore uvedeného dôvodu.

Ak s tovarom nie ste spokojná, môžete nám ho zaslať na výmenu.

Kontaktujte nás na [email protected] pre doriešenie situácie.

EKO kapsule.sk