Veľkú recenziu na eJoy nájdete tu: https://tabletky-na-erekciu.sk/recenzia-ejoy/

Reakcia obchodu eJoy

Ďakujeme za Váš spamový komentár. Rozumieme, že pokiaľ predávate konkurenčný produkt, je najjednoduchšie ospamovať Vašimi "recenziami" celý Internet a promovať Váš vlastný produkt aj na profiloch Vašej konkurencie. Stačí sa pozrieť, ktorý produkt vo Vašich "recenziách" vyhráva.

• Pomer cena kvalita
    • Dobré zložnie

Som spokojný, hlavná výhoda je dlhodobé užívanie a veľmi pozitívne účinky po mesiaci užívania môžem len odporučiť.
    Veľmi výhodné sú väčšie balíčky čo ma potešilo.

Reakcia obchodu eJoy

Ďakujeme veľmi pekne, všetko dobré.

Je to podvod ....na email neodpovídají ...nevíte ani kde se balík nachází ....prostě nic ..takže nechte si Vaše výrobky ejoy sk...

Reakcia obchodu eJoy

Ďakujeme za Vašu reakciu, sme radi, že ste nás oslovili.

Každý mesiac vybavíme v priemere 400 ticketov (či už emailom alebo telefonicky), neviem si predstaviť, ako by mohla nastať situácia, ktorú popisujete.

Naviac posielame automatizovaný email o odoslaní objednávky, hneď nato e-mail s číslom balíku.

Pokiaľ v procese doručenia nastal problém, môžete nás kľudne kontaktovať, no bohužial som nadobudol skôr dojem, že za Vašim "anonymným príspevkom" sa skôr schováva snaha o poškodenie našej spoločnosti.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky každý pracovný deň medzi 8:00-17:00.

• výhoda je len pre podvodnika
    • podvodná firma a produkty

Pozor podvod!
    Udajny vyrobca v UK firma Pharmatico neexistuje! Zalozil ju M. W. - slovák . Fiktívnu firmu ktorá vraj vyrába tieto tablety zalozil za ucelom uvedenia kupujucich do omylu v UK v roku 2015 a v júly 2018 ju rozpustil. Overte si to sami a nenechajte sa klamat, nikdy sa v UK nic nevyrobilo.

Reakcia obchodu eJoy

Ďakujeme za Vašu reakciu, sme radi, že ste nás oslovili.

eJoy® je ochranná známka spoločnosti Pharmatico CE, riadne podnikajúcej v SR. Doplnok eJoy® je riadne schválený úradmi (pre nahliadnutie sú k dispozícii všetky potrebné schválenia na našom webe) a je možné ho predávat v celej EÚ a taktiež v lekárnach na území SR a ČR.

• Priatelovi pomohlo https://youtu.be/IIxRfZ12tIQ

Video recenzia https://youtu.be/IIxRfZ12tIQ

• zlepšenie erekcie
    • žiadne vedľajšie účinky
    • Treba užívať aspoň 2 týždne

Som spokojný. Nefunguje to tak, ako by som chcel - že dám si tabletku a je to. Treba to užívať dlhodobo. Výsledky sa dostavia až po dvoch týždňoch. Recenziu som spísal na portál Skumavka https://www.skumavka.sk/ejoy/

• super produkt. 12 pacientov testovalo a u 10 z nich sa zlepšila erekcia. Pozrite si výsledky na https://www.primarka.sk/ejoy/

Trend liečby bylinkami je čoraz populárnejší aj na Slovensku. Množstvo chorých ľudí najskôr siahne po prírodných liečivách a až potom navštívi lekára. Prečo by sme teda nemohli využiť prírodné látky aj pri liečbe erektilnej dysfunkcie?

• zlepsenie erekcie
    • vyssie libido
    • predlzenie pohlavneho styku
    • pozitivne ucinky na celkove sexualne zdravie
    • treba uzivat dlhsiu dobu

Produkt eJoy som dlhodobo testovat a rozhodol som sa s vysledkami a mojimi skusenostami podelil aj s verejnostou, detailnejsiu recenziu ponukam na: https://www.erekciablog.sk/ejoy/

• rýchly nástup
    • diskrétne dodanie
    • treba užívať dlhodobo

S prípravok som bol viac ako spokojný. Užíval som ho 3 mesiace. Prečítajte si celú recenziu http://sexuolog.online/liecba/ejoy-na-podporu-erekcie

• - účinok nakoniec došiel
    • - jednoduché a diskrétne
    • - skvelý sex
    • - dlhšiu dobu som čakal na kladné príznaky
    • - zabúdam to brať pravidelne

Na základe recenzií, ktoré som čítal som sa rozhodol pre tento eJoy. Najskôr som bol skeptický ale postupne sa začali prejavovať účinky a to už stále zato. Komplet rozpis čo to vlastne je som sa dočítal tu na tejto sexuálnej poradni http://www.sexuologicka.sk/ejoy/

• Fajn cena
    • Je nutne uzivat 2 tabletky [1 davka]

Po prvom baleni som toho moc nepozoroval, treba si uvedomit, ze dopad na cloveka to ma po vyuzivani par baleni. Po objednavke dalsich baleni to je podla mna lepsie, verim, ze to neni placebo. Za mna v pohode.

• ako jeden z mala testovanych splnil slubovane

Pozrite si aj nedostatky na https://www.testosteron.guru/sk/ejoy/recenzia

• pestré zloženie
    • značné množstvo Tribulusu, L-arginínu, Maca
    • na výživový doplnok ok účinky (samozrejme potrebné užívať dlhšie ako lieky na predpis, to dá rozum)
    • prípravok schválený Úradom Verejného zdravotníctva SR
    • možnosť poradiť sa na livechate na oficiálnej stránke alebo na tel. infolinke
    • jasný pôvod, bezpečný produkt
    • je nutné dlhšie užívanie ako pri liekoch na predpis
    • zatiaľ ho nedostať v lekárni

Prípravok som testoval 3 mesiace, má fajn účinky, ok cenu. Podrobné info nájde v recenzii na https://erekcia.guru/ejoy/

• prírodné zloženie
    • veľa spokojných zákazníkov
    • skutočne funguje
    • môže začat účinkovať po nejakej dobe

Určite treba vyskúšať. Len treba myslieť na to, že to nie je liek na predpis ale výživový doplonok takže nečakajte výsledky sko pri viagre.
    Celá recenzia tu : http://www.vyzivovy-doplnok.sk/ejoy-tabletky-slabu-erekciu/

• Ťažko povedať
    • Klamú ludí

Je to slabučké ako čajíček. Neobsahuje to žiadne aktívne látky. Muselo by sa to brať 2 mesiace aby to niečo pomohlo. Katastrofa a drahá katastrofa.

Reakcia obchodu eJoy

Dobrý deň, áno, máte pravdu, doplnky výživy sú určené primárne na dlhodobejšie užívanie, nie je to liek, ktorý je vyšetrením lekára predpísaný pre konkrétneho pacienta s omnoho silnejším účinkom (a možno aj vedlajšími účinkami). Ak máte záujem, kontaktujte nás prosím, môžeme prediskutovať. Ďakujeme.