• na stranke tovar uvedeny skladom, kt, v skutocnosti nemaju a nevedia dorucit ani s oneskorenim
    • ani po 11dnoch info o doruceni ostatneho tovaru

Po tyzdni od objednania (a zaplatenia) mi z obchodu telefonovali, ze jeden z dvoch produktov co som si objednala nemaju.(napriek tomu ze mali uvedene skladom.) Tak som sa pytala kedy mi dorucia ten zbytok, vraj do pat dni. Dnes je piaty den a nic. ani ziadna info z obchodu alebo od prepravcu o pripadnom neskorsom doruceni, alebo aspn ze by bol tovar posunuty prepravcovi, ci info o vrateni penazi za chybajuci tovar...ide o podsedaky ktore mi dost ponahlaju a verim ze sa to napokonom vyriesi, no ked mi namiesto ocakavaneho dorucenia prisiel mail, ze mam ohodnotit obchod....

• Obchod po týdnu napsal že objednávku ruší - důvod neuvedli. Až na můj dotaz proč objednávku ruší, mi sdělili že zboží nemají skladem

Reakcia obchodu eGRADE.sk

Dobrý deň , Vaša reakcia nás veľmi mrzí , o nedostupnosti tovaru sme vás informovali 5x! telefonicky a aj emailom. Telefón ste nedvíhali, takže podľa všetkého by sa vám nebol dovolal ani náš kuriér (a zásielka by sa s najväčšou pravdepodobnosťou z ČR vrátila naspäť na naše náklady). Vaša objednávka stále NIE je zrušená, keďže ste sa dodnes nevyjadrili, či budete chcieť objednávku zrušiť alebo počkať na opätovné naskladnenie. S našej strany sme urobili maximum, ale nebudeme si vzájomne znepríjemňovať deň kvôli hračke za 5 eur a Vaša objednávka bude zrušená. Prajeme všetko dobré.

• Objednáte si niečo a nikdy to nepríde. Komunikácia z obchodom nulová. Neviem co je to za obchod.

Reakcia obchodu eGRADE.sk

Dobrý deň, je nám to ľúto, ale objednali ste si tovar, pri ktorom bola uvedená dlhšia doba dodania. Pre istotu sme Vás o tom informovali aj e-mailom. Prosím, skontrolujte si Vašu mailovú schránku.

• Dodanie malo byt za 3dni ale trvalo 8dni, tvrdili ze kvoli dovolenkam...

• Vnucuje nevyziadane reklamne maily napriek tomu,ze som si dal zalezat,aby policko zasielania reklamnych ponuk zostalo ,,neodfajknute".Vdaka,dalsi zahlcovaci schranok,ktorych sa nedari odhlasit!Kvoli jednemu hotdogovacu.

• Dlha čakacia doba doručenia tovaru.Aj keď je na stranke uvedená doba dodania 1-3 dní.