• všetko tip-top
    • super komunikácia, ceny a tovar
    • žiadne výhrady :)

určite odporúčam nákup v tomto obchode

• Rychle dodanie
    • Vsetko bolo ok
    • nic

Kupili sme tu lebo bol najlacnejsi
    Nakup prebeho bez problemov
    Durecenie balika neposkodene vsetko ok

• tovar dorazil rýchle a v poriadku
    • skvelý sortiment
    • rýchla komunikácia

Určite si budem objednávať znova :)

• Super obchod, rychle dodanie, super komunikacia..

Kupili sme televizor, chceli sme aj kable a vo vsetkom nam vyhoveli, odporucili a dodali. Nemam co dodat..

• vyborny obchod
    • priatelsky pristup