• Rýchle vybavenie obj. Ďakujem

• Primerane ceny
    • 9

Spokojnosť s rýchlym dodaním

• Rychlost, kvalita, skvela komunikacia a ochota. Uz roky nakupujem len u tohto predajcu.

rýchla dodávka....

Rýchlo pripravená objednávka, ústretový prístup.

Ja mám len tie najlepšie skúsenosti, som spokojná

• Tento obchod je pre mňa TOPKA.

Rýchle vybavenie, pani mi aj zavolala ohľadom objednávky, dohodli sme sa na alternatíve, nakoľko nemali na sklade také množstvo vybranej priadze.

• - po zaslaní objednávky okamžitý osobný odber

• Som veľmi spokojná

• Rýchlosť dodania
    • Spoľahlivosť

Priadza Alize Puffy je mäkká, príjemná. Farba odtieňa 414 je viac do modra ako na obrázku. Tiež ma prekvapilo, že veľkosť sluciek Alize Puffy Fine je menšia ako to vyzeralo na obrázku, resp. napríklad v porovnaní s Alize Puffy Collection, farba 837 (Mantova). Tato informácia chyba v popise.

Reakcia obchodu eGalanteria

Dobrý deň.
    Ďakujeme pekne za spätnú väzbu, fotky poskytuje výrobca a občas sa vyskytne aj taká situácia, že farby nezodpovedajú realite. Aj túto farbu sa pokúsime odfotiť a dať na eshop reálnejšiu fotku. Každopádne pri každej farbe práve pre rozdiely v odtieňoch a závislosti od nastavenia displeja uvádzame aj názov farby. Pri 414-ke máme uvedené, že je to azúrová modrá.
    Hlavný rozdiel medzi Puffy a Puffy Fine je v tom, že Puffy fine je tenšia verzia s menšími očkami. Túto informáciu uvádzame aj v detaile produktu pri každej Puffy fine. Ak ste túto informáciu v detaile niektorého produktu Puffy Fine nenašli, budeme radi, ak nám to dáte vedieť.
    Prípadne, ak Vám tovar nevyhovuje, môžete nenačaté klbká pokojne vrátiť alebo vymeniť za verziu s veľkými očkami.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásne dni.
    S pozdravom,

Zuzana Novák

Ste super vždy sa teším na novú objednavku

Výborná komunikace a rychlé jednání.

• Veľký výber tovaru v pohodlí domova aký som v kamennom obchode nenašla

Tovar pripraveny v den objednavky, s malou pozornostou a prijemnymi osobkami pri osobnom odbere.

super, som veľmi spokojná

• Kvalita, rýchlosť dodania

Rýchle dodanie super ceny a ešte som dostala aj darček

• Super ceny, rýchle dodanie