Objednala som a zaplatila eko pohar na kavu z bambusu a poh8r vobec nedorazil

• Produkt bol odoslany do inej zasielkovne ako som si urcila.Napriek tomu som ju isla hladat ale bezuspesne.
    • Huba mala mat rozmer 15-16 cm v priemere
    • ma rozmer sotva 12 cm v priemere a po prvom pouziti sa zacina rozpadavat

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za recenziu a boli by sme radi ak nám napíšete email a vyriešili by sme to.
    Ešte sa nám nestalo, že by sa hubka rozpadávala ani po dlhom používaní. Preto by sme Vám to radi vykompenzovali.

Ďakujem a prajem príjemný deň.

S pozdravom,
    EatGreen rodinka

vsetko by bolo v poriadku, no na ich mieste by som radsej nepisala, ze dam darcek zadarmo, lebo to co mi prislo, tak to sa kazdy zasmial a povedali, ze to by hned vyhodili. Uplne trapny kusocek prirodnej zinky (lufa). Vdaka takemuto zosmiesneniu zakaznika som si dalsie voskove obrusky kupila u konkurencii

Reakcia obchodu EatGreen.Eco

Ďakujeme krásne za feedback.
    Vidíte, niekoho darček poteší a niekoho nie. Sme radi, že ste sa aspoň všetci zasmiali ;)

Je super, že podporíte aj priateľov z inej spoločnosti, však o tom to je.
    Nežijeme v konkurenčnom boji ale sme radi za každého, kto šíri prírodné produkty a za to im veľmi ďakujeme.

Prajem všetko dobré a nech Vám voskáče vydržia čo najdlhšie ;)

• Tie hubky sú z AliExpressu mám pocit že niesu prírodné ale umelé

Reakcia obchodu EatGreen.Eco

Ďakujeme pekne za reakciuboli by sme radi a by ste nám dali presnejšiu informáciu aké hubky, tak Vám presne napíšeme z ktorej krajiny sú ;)
    Všetky druhy hubiek sú u nás z prírodných materiálov ;)

Ďakujeme a prajeme pekný deň.
    Rodinka EatGreen