• Objednala som si Macks’s Snore Muflers, ktore sa davaju nie priamo do ucha ale iba z vonku na ucho. Studovala som to, skusala som vsetko podla navodu tisic krat, absolutne to na uchu nedrzi, proste nie je sanca a uz vobec nie v noci ked clovek sa otaca. Za mna teda urcite neodporucam, vyhodila som peniaze.

• Tovar a krabicka prisla poskodena pokrcena.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

mrzí nás, že Vám přišlo poškozené zboží. Všechny zásilky od nás odchází v nepoškozeném obalu. Pokud prodáváme zboží s poškozeným obalem nebo jinou vadou, vždy to u produktu uvádíme a dáváme na něj adekvátní slevu. Pokud se poškodilo zboží během přepravy, je potřeba nám to nahlásit a my Vám rádi zašleme nové zboží a zásilku reklamujeme u dopravce. Napište nám na e-mail [email protected] a sjednáme nápravu. Omlouváme se za komplikace a jsme s pozdravem, tým Earplugs.

• Nefunguje im prepojenie na platobnú bránu a aj napriek upozorneniu nedošlo k náprave. Už som si v dnešnej dobe odvykol kupovať na dobierku alebo ptevodom z účtu....

Dobrý den Jozefe,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Propojení s platební bránou (v našem případě gopay) aktuálně funguje a nezaznamenáváme žádný výpadek. Vzhledem k tomu, že nám platby od ostatních zákazníků standardně chodí, je možné, že se jedná o nějaký specifický problém někde na vaší straně/případně někde na straně gopay. Zkoušel jsem se prokliknout i přímo na platbu vaší objednávky a gopay normálně fungoval. Doporučuji tedy v těchto případech zkusit jiný webový prohlížeč/případně jiné zařízení. Omlouvám se Vám za tuto negativní zkušenost, nicméně problém zřejmě vznikl někde u třetí strany. Přeji Vám hezký den. Za earplugs tým Radim.

Kúpila som neoprenovu čelenku ,na ktorej ste mali uvedené od 4-9 rokov veľkosť M a keď mi prišla,vnútri bol papier ,že M je pre deti vo veku od 2-3 rokov.....čiže čelenka je malá...naozaj už dnes veci niesu lacné a zbytočne som vyhodila peniaze na základe zlých informácií z vašej strany a žiadny doklad na základe ktorého by som mohla reklamovať

Hezký den,
    bohužel jsme si nevšimli, že dodavatel s novým designem čelenek změnil i doporučené určení věku. Nicméně dle centimetrů jsou čelenky stále stejné. Proto vždy doporučujeme orientovat se podle skutečného obvodu hlavy. Každé dítě má totiž jinak velkou hlavu a tak čelenka nemusí podle věku sedět. Nicméně pokud potřebujete vrátit nebo vyměnit zboží - to není problém a veškeré informace k vrácení zboží naleznete na konci našeho webu. Měla byste mít od nás v e-mailu mimo jiné potvrzení objednávky, potvrzení o odeslání objednávky a fakturu. Tyto e-maily chodí automaticky a není možné, že by žádný z nich nepřišel. Pouze v případě, že byste zadala špatně e-mailovou adresu. Pokud si tedy nebudete s čímkoliv jistá, neváhejte se na nás obrátit. Poradíme jak s výběrem zboží, tak s vrácením nebo ztracenými e-maily :) Telefonicky, e-mailem nebo na chatu. Za tým Earplugs, Lucie

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• otvorene balenie a pravdepodobne pouzity, resp. vyskusany tovar

Hezký den, Radomíre,
    produkty, které jste si objednal jsou hygienické zboží, které nepřijímáme zpět a ani jej není možné u nás vyzkoušet, takže by se určitě nemělo stát, že by zboží bylo použité. Pokud se Vám však cokoliv nezdá, napište nám na [email protected], prosím, o který konkrétní produkt, případně nám vyfoťte balení a zjistíme, co se stalo.
    Za tým Earplugs, Lucie

Nezmyselny nakup . Naramky absolutne nepomahaju proti nevolnosti ..

Reakcia obchodu Earplugs.sk

aby náramky dobře plnily svoji funkci je velmi důležité je mít správně nasazené dle přiloženého návodu k použití. Tedy přesně tak, aby doléhaly na akurpesurní body.
    Za tým Earplugs, Lucie

Nedostala som e-mail správu o tom, či bola objedvávka vytvorená, či nie, tak som iba hádala, že príde tovar, alebo nie. Naštastie dorazil, ale o tom som dozvedela iba od spoločnosti Packeta, informovala ma výdajné miesto. S obhodom som nemala žiadnú komunikáciu ani o vytvorenie objedvávku.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

děkujeme za Vaši recenzi. E-maily o potvrzení a odeslání objednávky chodí z e-shopu automaticky. Tudíž není možné abychom zapomněli. Neevidujeme ani žádné výpadky systému. Je však možné, že Vám e-maily spadly do nevyžádané pošty. Zkontrolujte si, prosím, všechny složky doručené pošty včetně složky Promo nebo Spam. Pokud byste měla i do budoucna potíže s doručením e-mailů od nás, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo na našem e-mailu [email protected], a my se to rádi pokusíme vyřešit.
    Za tým Earplugs, Lucie

nedodaná originálna faktúra podľa zadania

Reakcia obchodu Earplugs.sk

všechny faktury zasílá náš e-shopový systém automaticky ve chvíli kdy odešleme zboží. První faktura Vám tedy automaticky přišla 6.12. na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnil v objednávce. Poté jste nás kontaktoval, že Vám e-mail nepřišel, poslali jsme Vám ho tedy znovu na jinou e-mailovou adresu dne 9.12.2022. Zkontrolujte si tedy prosím své e-mailové schránky, případně i složky s nevyžádanou poštou, je možné že e-maily skončily v této složce. Pokud stále nemůžete e-maily dohledat, kontaktujte nás na chatu nebo na našem telefonním čísle abychom si ověřili, že jste e-mailové adresy vyplnil správně.
    S pozdravem Lucie, tým Earplugs

Stuple vobec netlmia zvuk tak, aby sa dalo spat, za tu cenu je to predrazene nic. Stuple za par centov z hobby marketu maju 10 nasobnu schopnost tlmit zvuk, len su nepohodlne, ale radsej takto, ako pocut vsetko.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

znovupoužitelné špunty do uší Alpine mají míru utlumení 25dB, pěnové špunty mívají okolo 34dB. Nelze je tedy, co se utlumení týče, srovnávat. Všechny tyto informace u produktů uvádíme. Znovupoužitelné špunty jsou především pohodlné a na většinu hluku (např. z ulice) jsou dostačující. Pokud potřebujete tlumit větší hluk, je lepší zvolit pěnové špunty. Naštěstí existují ale i pěnové špunty pohodlnější než ty běžně prodávané v marketech. Pokud si nebudete příště jistý s výběrem, klidně nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Případně si můžete přečíst náš článek https://www.earplugs.sk/tazka-veda/ako-si-vybrat-spunty-na-spanie/
    Za tým Earplugs, Lucie

Zaplatil som za produkt, dostal som potvrdenie a nič viac. Len o 5 dní neskôr som dostal e-mail, že nie sú na sklade a o ďalších 5 dní neskôr mi ho poslali. Je to jednoducho hrozné.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

omlouváme se za pozdní dodání. Bohužel jsme měli chybu na skladě a daný produkt již nebyl k dispozici. Bohužel kolegové se špatně domluvili a informační e-mail o chybějícím zboží jsme Vám zaslali až takto pozdě. Obvykle doručujeme objednávky do druhého dne, ale toto se nám opravdu nepovedlo. Jako omluvu Vám na e-mail zasíláme slevu na další nákup.
    S pozdravem

Tým Earplugs

• Tovar bol objednaný na doručenie domov, ale zatiaľ som ho nedostal.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

Vaše zásilka na Vás čeká na výdejním místě Packeta.sk, Rozkvet 2007, Považská Bystrica. Při jejím doručování jste bohužel nebyl k zastižení a tak byla Vaše zásilka uložena. Prodloužili jsme Vám lhůtu pro její vyzvednutí do 5.10.
    S pozdravem

tým Earplugs.sk

Kupil som ich svojej priatelke nepocula chrapat ale su slabe stale pocuje moje chrapanie .preto trocha sklamani.cakal som konecne riesenie voci mojmu chrapanu .dakujem vam .

Reakcia obchodu Earplugs.sk

věříme, že se jedná o chybu v hodnocení a že byste nás spíše doporučil :) Nicméně pokud stále hledáte vhodné špunty do uší pro přítelkyni, doporučujeme vyzkoušet Mack's Dreamgirl nebo Slimfit. Oboje tyto špunty mají utlumení přes 30dB oproti vámi zakoupeným Alpine SleepSoft, které mají výši utlumení 25dB. Pokud se jedná o velký hluk, je tento rozdíl velmi znát.
    Hezký den

Lucie, za tým Earplugs

nie som spokojná s produktom, pri spaní na boku je použitie produktu Sleeep® - Aluminium Farba: Hliník v uchu po čase bolestivé a musela som ho z ucha vybrať, aj keď účel tlmenia hluku dosiahnutý bol.

Reakcia obchodu Earplugs.sk

mrzí nás, že nejste s produktem spokojena. Pokud Vám špunty Sleeep® - Aluminium nevyhovují, můžete je i vyzkoušené vrátit do 30 dnů od nákupu a my Vám vrátíme peníze. Při vracení zboží postupujte, prosím, dle tohoto návodu: https://www.earplugs.sk/vsetko-o-nakupe/vratenie-tovaru/
    Za tým Earplugs.sk Lucie

Prišiel mi produkt, ktorý som si neobjednala
    Nikto neodpovedal na email ohľadom výmeny zásielky

Reakcia obchodu Earplugs.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Za chybu v objednávce se omlouváme. Nicméně kolega na Váš email odepsal 18min po Vás a navrhl dvě možnost řešení. Jedna z nichž byla výměna zdarma. Bohužel jsme již potom neobdrželi další odpověď. Zkusíme Vás ještě kontaktovat telefonicky.
    Děkuji a ještě jednou se omlouváme.
    Za earplugs.sk Dmytro

• Krátka doba doručenia
    • Vysoká cena v pomere s kvalitou

Plne chápem, že predajca nemôže za to, že sa balík niekde na pošte zasekol. Ale keď napíšem predajcovi, že po í dňoch od objednávky mi balík nebol doručený, očakával by som, že si to s prepravcom vydiskutuje predajca. Reakcia "Zkuste, prosím, kontaktovat přepravce Slovenskou poštu" mi nepríde ako veľmi vhodná.

• Dezinformacia zakaznika

Reakcia obchodu Earplugs.sk

Dobrý den, rádi bychom zareagovali na Vaši negativní recenzi. Objednávku jsme prověřili. Jednalo se o vrácení zboží - špuntů do uší, které bylo z naší strany zamítnuto. Bohužel všechny špunty do uší jsou hygienické zboží, které nelze vrátit , pokud byl porušen jejich původní hygienický obal. Toto zboží patří do stejné kategorie hygienického zboží jako např. kartáčky na zuby. Tyto informace jsou však veřejně dostupné i na našem webu.
    Za tým Earplugs, Lucie

• nedalo sa platit kartou

Hezký den, Mato,
    děkujeme za Vaši recenzi a mrzí nás, že jste měl potíže s platbou. Je možné, že byla chyba na straně platební brány nebo na serveru, jinak se u nás samozřejmě platit kartou standardně dá. V případě potíží se na nás příště můžete obrátit telefonicky nebo na chatu přímo na našem webu.
    Za Earplugs.cz Lucie

• Netlačia

Netlmia dostatočne, počuť takmer všetko