Tovar som si objednal a zaplatil dňa 26.03.2024 .
    Tovar mi neprišiel a ani nik nekomunikuje.

RM

Reakcia obchodu e-polovnictvo.sk

děkujeme za Vaši recenzi. Zaslali jsme Vám e-mail s informací k Vaší objednávce. Za vzniklé pochybění se upřímně omlouváme.

Tým e-polovnictvo

• Potvrdenú objednávku za dva dni neskôr zrušil tým, že sa tovar minul.

• Tovar nedodany dodany je len dotaznik spokojnosti.

Reakcia obchodu e-polovnictvo.sk

Vaše objednávka byla vytvořena 15.6. v 19:06, kdy má náš obchod zavřeno. Objednávku jsme zpracovali a odeslali následující den. Dle sledovacího čísla zásilky byl balíček doručen 17.6. v 10:03. Pravděpodobně došlo k chybě a hodnotíte jiný obchod.

Hezký den
    Tým E-polovnictvo

Nepredávam čo nemám skladom, ale možno niekde tovar prekupime, potom aj doručime a nakoniec snaď aj zarobime, nie?...

• Nieje informovanosť o stave objednávky po dobu niekoľkých dní.

• Krasny sortiment tovaru
    • Pekna a prehladna stranka
    • Vela tipov na darceky
    • Tovar som objednala rano 15.12.2020 ako vianocny darcek pre manzela a doteraz neprisiel. Mozno je to sposobene terajsou covid situaciou a predvianocnym obdobim kedy mal obchod urcite vela objednavok. Stale cakam a dufam, ze coskoro pride.
    • Mozno
    • Mozno

• Tovar nedodali ani po 3 týždňoch

Tovar zatiaľ nebol doručený, chápem že je všetko spomalené, ale aspoň informáciu, že sa to rieši a nie otázku ako som spokojný s obchodom.

• ponúkajú a nemajú na sklade a vyhovárajú sa na dodávateľa
  • Informuota ,kad prekės negausiu .

• svine

nikdy viac.

Objednávka zadaná v vyše dva týždne dozadu a tovar nedorazil, peniaze odišli. Komunikácia zo strany obchod absolútne žiadna. Odoslala som už štyri maily, kde som žiadala o upresnenie termínu dodávky.
    Rozhodne nič neobjednávajte ak si to dávate posielať. Ak môžte, bežte si pre to osobne.
    Otrasné.

• Za mesiac nedodali tovar, ktorý podľa stránky mal dodanie do siedmich dní

Klamu

Nie som spokojná s nákupom na internete, tovar bol objednaný dňa 14.12.2017 . Do dnešného dňa nedorazil.
    Internetová predajne kontaktovaná telefonicky aj mailom, bez odpovede.

• Vobec ma neinformovali o tom ako je to s mojou objednávkou, tak ako je to bežné v iných obchodoch. Až po mojej mailovej otázke, že co je s mojou objednávkou a či sú schopní ju dodať ešte do Vianoc mi napísali ze tovar objednali a čakajú na doručenie a pokúsia sa ho dodať do Vianoc. Bohužiaľ nestalo sa a ani sa neunúvali napisat ze to v termíne nebude. Rovnako stale neviem ci vobec pride do konca tohto roka, hoci najradšej by som objednávku uplne zrušila a poľovnícky nôž objednala manželovi niekde inde. Velmi na sklamal takýto prístup a najmä tak dlha doba (10 dni ) počas ktorej sa nic nedeje, ked dnes su obchody schopne dodať tovar do 2-3 dni od objednania. Urcite uz v tomto obchode nic nebudem objednávať.
  • nedostavam ziadne info ohladom objednavky, ani ci pride, ani ci nie. sklamana som.

Nic som nedostal ani odpoved

• Zavádzajúce/nepravdivé údaje o dostupnosti tovaru

Objednal som tovar pri ktorom bolo uvedené "skladom do 3 dní" čo však nebola pravda. Tovar expedovali za 20 dní.

• nedodané zboží

nereagovat na nabídky