Bez predošlého upozornenia zmenili spôsob doručenia. Keď som tam zavolal pani bola arogantná a zrušila objednávku.

za takú cenu ho,inde nekúpite

• Nedostatočné označenie odberného miesta.

• Kvalitný tovar za výbornú cenu

• cena tovaru

odporúčam

• dodacia doba

Cena dobrá, dodacia doba dlhá.

• - lepšia cena ako konkurencia
    • - dlhá dodacia doba (ktorá nie je nikde presne definovana)
    • - nulová komunikácia, neodpovedajú na maily ani telefonáty

objednával som si týždeň a pol pred návštevou servisu olej kvôli výmene svojpomocne... samozrejme, že som to nestihol, lebo olej stále neprišiel...

• Nižšie ceny
    • Dlhá doba doručenia,po dlhých čakaniach som im poslal maily, na ktoré vôbec nereagovali, potom som viackrát telefonicky urgoval, až na druhý pokus mi tovar poslali a prišiel mi až takmer do 3 týždňov od objednania.

Zlá komunikácia, treba len volať,až potom sa začne niečo diať. Ak sa budete spoliehať na to, že oni urobia prvý krok, tak vám možno tovar príde po niekoľkých týždňoch-neodporúčam u nich nakupovať.

• dlhá dodacia lehota

obrátiť sa inde

• Len tú som našiel, čo som hľadal.
    • Tovar nebol na sklade, čakal som týždeň.

• - tovar objednany pred tyzdnom a stale nic, hlavne ze je napisane olej skladom

- neodporucam

Nekorektny obchod

• Dobrá cena, rýchle doručenie

Doporučujem

• Slaba komunikacia
    • Tovar objednany pred tyzdnom a pol a stale nic

• Zavádza zákazníkov. Tvrdí na stránke, že tovar je skladom, v skutočnosti ho musia objednať, čo trvá cca 7 dní.

Overte si telefonicky, či je tovar skutočne skladom.

Reakcia obchodu E-oleje.SK

Z celého nabízeného sortimentu se 7 dnů čeká maximálně na 10% produktů, všechny ostatní jsou skladem. Za těch 10% se omlouváme, ale nedokážeme to při šíři nabízeného sortimentu zlepšit.

• Rýchly nákup z domu
    • Krátka doba dodania
    • Dobrá cena

Po každej stránke dobré

• Prijemna komunikacia pytal som nalepky na dalsiu vymenu oleja ,pri objednavke co aj mi hoveli a poslali spolu z olejom

dobra cena za valvolive dorablend diesel 5w-40.aj komunikacia dobra