Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- výborná komunikácia, rýchle doručenie, úplná spokojnosť, 100% doporučujem na základe tohoto nákupu
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Široký sortiment produktov na kúrenie
- Doplniť platbu kartou
Ústretový prístup možno objednať aj rozmery na zakázku
-
Neodporúča obchod
Nekomunikujú skoro vôbec. Ale tak zas uvidíme čo príde.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Rchla dodávka požad. mater. ďakujem
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Nedostatocna komunikacia.
-
Odporúča obchod
Rýchlosť
-
Neodporúča obchod
- Bohatý sortiment
- Dlhé dodanie
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- Mali to čo inde namali, výmenik teolovzdusny
-
Odporúča obchod
- tovar prisiel rychlo a bez chyby
-
Odporúča obchod
Skvelý predajca. Skvelý produkt. Veľmi rýchle dodanie. Ďakujem veľmi pekne.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- rýchle vybavenie objednávky
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Špecializovaný Sortiment, ktorý nekúpite všade
- Ústretová komunikácia
- Chcelo by to pridať platbu kartou.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- Rýchla dodávka.
-
Neodporúča obchod
- nič
- Prišli dvierka iné než na fotkách (veľké trvalé prinitované logo, ktoré na e-shope nebolo uvedené)
- VEĽKÉ Výrobné vady náteru hneď po rozbalení
- Chýbajúca faktúra k nákupu - ochod ju neposlal ani keď som ich 3x vyzval
- VEĽMI Pomalá/žiadna reakcia na reklamáciu
- Obrovská neochota obchodu v čomkoľvek
- KLAMANIE ZÁKAZNÍKA a v maily tvrdia že fotky na stránke sú len "ilustračné" a vôbec nezodpovedajú realite
Skúsenosť (stručne a na rovinu):
Objednal som čierne dvierka do udiarne podľa fotiek bez loga. Prišli s obrovským trvalo prinitovaným nevkusným strieborným logom a ešte aj s veľkou vadou náteru (poškodená/odtlačená farba zistená hneď po rozbalení). Na e-shope nebolo uvedené, že ide o ilustračné fotky. Keď som to reklamoval, obchod mi spätne napísal, že obrázky sú „iba ilustračné“ – to však nemá oporu ani v ich vlastných obchodných podmienkach.
Faktúru neposlali ani po tom ako som ich 3x vyzval, iba automatické potvrdenie objednávky. Na reklamáciu dlho nereagovali; až neskôr po naťahovačkách a veľkých časových prieťahoch ponúkli vrátenie peňazí, ale až po doručení tovaru späť – odmietli vrátenie pri prevzatí, hoci ide o ich pochybenie. Za mňa maximálne nespoľahlivý obchod, ktorý zavádza a klame zákazníka a následne sa vyhovára na „prezentačné“ fotky bez opory vo vlastných pravidlách. ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM. -
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
Tovar je poškodený ( 1 diel /25 cm/- spolštený), nemohlo sa to poškodiť po ceste, lebo veľmi ťažko sa to dá narovnať. Úplne sa mi to nepodarilo, ale asi to budem vedieť poskladať. teda domnievam sa, že to bolo zabalené už poškodené.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
Obchod prebehol ok.
-
Neodporúča obchod
- Rozmery nesedeli
-
Odporúča obchod
- Všetko v poriadku
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Som spokojný.Dobra komunikácia a aj rýchle dodanie.Dakujem.
Doporučujem všetkým.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Tovar mi prišiel v poriadku