všetko tak ako má byť

• Tovar je vystavený na stránke a E shope DUOSu a potom mi oznámite,že už nie je !!!

• Riešenie reklamácii
    • Dostupnosť tovaru

Odrbávači

• Problém bol ihneď riešený
    • Veľký výber tovar
    • Avšak na tom že od objednania tovaru ktorý mal byť na sklade ubehli 3 týždne a bol som kontaktovaný raz zo strany DUOS
    • Vzhľadom na veľký výber si nevedia spraviť poriadok v tom čo vedia doručiť za 2 dni a v tom čo naozaj nemajú a nevedia to ani doručiť ani povedať koľko to bude trvať
    • Komunikácia veľmi slabá

Pekný deň prajeme,

model, ktorý ste si vybrali bol bohužiaľ už vypredaný na našom centrálnom sklade a museli sme ho objednať u nášho výrobcu. Ubezpečujeme vás, že pre našich zákazníkov robíme maximum a vždy ich obratom informujeme prostredníctvom e-mailu. Rovnako sme pristupovali i pri vašej objednávke. Štandardne nám tovar výrobca posiela do 14 dní . Z našej strany tak nevieme dodanie modelu urýchliť. Ďakujeme za pochopenie.

DUOS team

Veľmi rýchle dodanie okuliare krásne

Pekný deň prajeme,

veľmi si vážime vaše pozitívne hodnotenie a veríme, že sa na nás obrátite aj nabudúce.

DUOS team

• tovar skladom, objednala som teda, a za pr dni pride mail ze to nemaju, cakajte 2-5 tyzdnov

• Na stranke mali vyznacene ze tovar maju na sklade, objednávka bola potvrdena . 10 dni po objednani mi dali vediet ze objednany tovar nemaju . ‍♂️

Reakcia obchodu DUOS

Pekný deň veľmi nás mrzí, že ste zaujali takéto stanovisko ale náš personál konal promptne a snažil sa vám vyhovieť. Objednávku ste uskutočnili v pondelok a hneď vo štvrtok ste boli upovedomený o stave produktu. Tovar bohužiaľ nebol na sklade, pretože tesne pred vašou objednávkou sa vyskladnil .Štandardne sa na nový tovar u dodávateľa čaká 14 dní. Vzhľadom nato, že ste nechceli čakať na tovar sme vám obratom poslali peniaze. Nerozumieme preto vašej nelichotivej recenzii, keďže sme vás informovali, čo v najkratšom čase a snažili sa spraviť všetko pre vašu spokojnosť.
    DUOS team.

• spokojnost
    • Spokojnost, rýchle dodanie
  • tak špinavé okuliare mi ešte neprišli! Všetko poriadku, ale ak som rozbalila a pozrela na tie sklíčka, uchýtané joj . No značka Ray-ban je TOP a ten kto to balil by sa mal zamyslieť, či by sa mu pačíľ keby taký tovar príde!!!

18.3.2023 bola vytvorená objednávka, no do dnešného dňa tovar neprišiel.

• Neobjednali mi pozadovany tovar

Som velmi sklamana. Po telefonickom rozhovore som v pondelok vytvorila objednavku. Prisiel mi potvrdzujuci mail, ze objednavka bola vytvorena a tovar pride do 14 pracovnych dni ( mala som to presne vypocitane na manzelove narodeniny). Objednavku som vyhodila z hlavy, s tym, ze darcek pre manzela mam objednany. V piatok rano som nasla mail, ci stale chcem pozadovane okuliare . Ja ze samozrejme, kedze som si ich v pondelok objednala. A v tom mi prisla aktualizacia objednavky, ze objednavka sa spracovava a tovar bude doruceny do 14 prac. Dni. Okamzite som ich kontaktovala co to ma znamenat. Kedze som si spravila v pondelok objednavku, tak tovar som logicky chcela a mali ju zacat okamzite spracovavat. Nie ze mi koncom tyzdna poslu mail ci stale okuliare chcem.. Takto som stratila 5pracovnych dni a tym padom som musela objednavku zrusit , kedze by mi okuliare na manzelove narodeniny nestihli prist. Takze za mna velke sklamanie. Nemam ani darcek pre manzela a uz nestiham inde objednat. Moje okuliare totiz ponukali 2 optiky s rovnakou dlzkou dadania. Takze uz bolo zbytocne kontaktovat druhu....

Profesionálny obchod

• Rychle dorucenie

• perfektný výber okuliarov
    • rýchlosť dodania
    • odborná komunikácia
    • vyšetrenie zraku k objednávke zdarma

• rýchlosť dodania
    • profesionálna komunikácia
    • dobré ceny

Rychlost dodania

• siroky sortiment
    • rychle dodanie
    • ustretove a rychle jednanie

Tovar mi bol rychlo doruceny. Okuliare su vo vysokej kvalite.

• Rýchlosť doručenia
    • Vysoko-kvalitné okuliare

Nakupoval som už viac-krát a za mňa vždy veľká spokojnosť.
    Rozhodne top e-shop ! Kvalitné okuliare.

• Objednala som v novembri, doposiaľ neprišiel