• rastlinky kvalitné a dobre zabalené

Obchod určite odporúčam

Objednávala som rastlinky z rôznych obchodov, ale nie vždy som bola spokojná, prišli mi poškodené a škaredé. Ale vo vašom eshope je všetko skvelé, prídu mi krásne rastlinky a sú tak skvele zabalené, že nič nie je poškodené. ďakujem

• Skalničky vôbec neboli také krásne sfarbené ako sú prezentované na stránke..keď som písala mail prečo je to tak, tak vôbec žiadna odpoveď..takto sa neobchoduje..

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za Vašu recenziu. Odoslali sme Vám zdravé a krásne rastlinky. Nespokojnosť ste vyjadrili hlavne so skalnicou LEO, ktorá nebola žltá. Veľmi rýchlo je možné dočítať sa, že skalnica LEO mení farby podľa ročného obdobia, prípadne podľa toho koľko slnka dostane. Na mail sme odpovedali do 24 hodín. S pozdravom, tím Dučplant.

• Všetko v poriadku,veľká spokojnosť.Rastlina čo sme objednali je veľmi pekná kvalitná a dobre zabalená.

Nevýhoda pre mňa-ale to nie na obchod,ale na prepravnú spolocnosť,čo tovar priniesla-zavolajú 5 min. pred tým ako majú prísť,že vám niečo vezú.Žiadne oznámenie dopredu.

Všetky kvety došli v top stave až na Cocardu, ta mala ulomený vŕšok, ale to nevadí, je silná rastlinka, rozrastie sa. Ďakujem.

Objednávka prišla krásne zabalená, kvietky v poriadku. Všetko sa ujalo a kvitne. Som nadmieru spokojná.

V obchode som po velmi dobrych skusenostiach s kvalitou dodaneho tovaru a ustretovom pristupe timu Ducplant nakupovala opakovane a opat s maximálnou spokojnosťou s kvalitou dodaneho tovaru ako aj precíznym zavalením a ochranou tovaru pred poškodením pocas prepravy.

Vyborna komunikacia, rychle dodanie a perfektne zabalene. Tovar dosiel bez poskodenia

Nákup a dodanie je vždy perfektné . Rastliny prídu v kvalitnom stave a doteraz sa im v záhrade darí, aj vďaka rozpisu na vašej stránke, ako sa o ne starať.

Objednáva som prvý krát, rastlinky prišli zdravé a precízne zabalené, hodnotím na 1*čiže top

• Sortiment
    • Ceny

Uvidíme ako sa bude kvietkom dariť. Majú napísané, že objednávku odosielajú na 3. -5. pracovný deň. Zabalili a odoslali na 6. deň. Čo však čakať, je jar a určite majú veľa objednávok

super komunikácia

Kvietky mi došli kuriérom, krásne zabalené, zdravé a nádherné. Ďakujem Ducplant. Určite budem objednávať znova.

Kvetinky pekné a dôkladne zabalené, odporúčam.

S vašim obchodom som nadmieru spokojny..smreky sa mi prijali. Levandula je pekna...zdrava. zajtra pojde do zeme...vas obchod vrelo odporučam ostatnym zakaznikom

• rýchle dodanie kvalitne rastliny

• Krásne rastlinky,dôsledne zabalené.

Odporúčam,veĺká spokojnosť.

• po 7 dnoch tovar este stale nemam doma, keby som po tych kvetoch tak velmi netuzila, uz by som dacno zrusila objednavku. A to mali dodanie napisane cca 3 dni.

Reakcia obchodu Dučplant

Dobrý večer, ďakujeme za recenziu. Musíme vyjadriť poľutovanie nad tým, že v recenzii zavádzate. Nikde na našom E-Shope nie je napísané, že rastliny doručujeme do 3 dní. Uvádzame, že odosielame rastliny prepravcovi do 3-5 dní pondelok-štvrtok. Kuriér následne doručuje a trvá mu to 1-2 dni. Do úvahy berieme avšak len tzv. expedičné dni, nakoľko ide o živý tovar, neexpedujeme v piatok, aby rastlinky neostali cez víkend na sklade. S pozdravom, tím Dučplant.

• Všetko v poriadku

Nie je čo vytknúť, krásne zdravé rastlinky, veľmi dobre zabalené. Určite som si neobjednala posledný krát. Vysoká spokojnosť+ rýchle dodanie. Ďakujem.