• Veľmi rýchle dodanie, deň po potvrdení platby bol tovar na výdajnom mieste pripravený na vyzdvihnutie
    • Tovar bol pekne zábalený, kvalitný.

Spôsob platby je nepraktický. Nedá sa platiť kartou, ale dá sa bankovým prevodom, dlhšie trvá kým platba prejde (vyše dňa) a taktiež je v tomto prípade veľká pravdepodobnosť ze sa zákazník pomýli v čísle a vznikajú zbytočné komplikácie .

• Spokojnosť

Dobré skusenosti mám

• Som spokojný. Tovar mi prišiel načas a pekne zabalený. Veľkosť tenistiek bola dobrá. A pribalili mi aj nálepku . Maju fakt krásny výber. Objednal som si aj ďalšie tenistky v bledej farbe aby som mohol kombinovať k oblečeniu a prišli tak isto načas a v dobrej velkosti. Perfektné. Dakujem.

Tovar prišiel na čas pekne zabalený a čistý. Mam problémy s veľkosťou nohy 33 cm podľa rozmerov a mierky na webovej stranke mi 49,5 (33cm) sadla teniska perfektne. Určite odporúčam, objednal som si aj ďalšie tenisky len v svetlej farbe a prišli tak isto načas. Keby som mohol kúpim si ich aj viac maju fakt veľký výber. Konečne môžem otestovať technológiu Air max v mojej veľkosti som tenisku s bublinou ešte nekúpil.

Rýchlosť

Objednal som si štvrtý krát a som veľmi spokojný.

objednane,včas doručené

Všetko ok

Rýchlosť dodania.

Rýchle dodanie do Z-boxu

• Rýchla dodávka

• Rychlosť dodania

• Rýchle dodanie.

• Vyhodu

Rýchle dodanie tovaru, do dvoch dní od zaslania objednávky. Celková spokojnosť s obchodom. Určite si som neobjednávala naposledy.

• Spoľahlivý obchod

• Super ceny
    • Dobrá komunikácia
    • A najviac čo ma vie potešiť su zĺavove kody, ktore platia aj na zĺavnený tovar

Odporúčam všetkým.

• Rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchlosť a cena

• Rýchle dodanie, super ceny :)