Obchod mi po niekolkych mesiacoch stale nedorucil tovar a ani nevratil peniaze. Na telefonne cislo uvedene v kontakte je problem sa dovolat a ked som sa nahodou dovolal, tak pan, ktory to zdvihol povedal, ze je mimo obchodu a ze sa mi urcite neskor ozve. Neozval sa ani raz. Obchod ponuka tovar, ktory nena skladom a tvari sa ze ho skladom ma.

• nekomunikujú e-mailom
    • nedvíhajú telefóny a ak Vám náhodou dvihnú tak vás odbíjajú frázami "Práve preberám tovar", "Nemám pero, aby som si mohla zapísať číslo vašej objednávky", "Pošlite mi Váš dotas SMS", "Poviem to kolegovi, aby to zariadil", "Zajtra Vám vrátime peniaze", "Rozbil sa mi starý mobil a neviem pozrieť si Vaše e-maily."
    • nevracajú peniaze, za nedodaný tovar

Takže, aby bolo jasné... tovar objednaný 11.12.2020 a dopredu zaplatený... Samozrejme, že tovar nedorazil... Na maily absolútne nereagujú. Preto som im 12.01.2021 poslal odstúpenie od zmluvy a žiadal vrátenie celej sumy... Niekoľkokrát som im volal a upozornil ich, že mi majú vrátiť peniaze. Dookola ma odbíjali.

Bohužiaľ, asi budem to musieť riešiť právnou cestou a podnetom na príslušné orgány.

• Neobsahoval skrutky na uchytenie TV

Dodanie všetko v poriadku tovar pomerne v poriadku až na drobnosti. Objednal som držiak na 32" monitor a na 9kg návod ma zarazil bol do 27" A 8 KG mám 8 kg monitor tak mi to spravilo vrásky na tvári a jeden poistný krúžok bol zlomený ale dal som tam srob ale celkom v poriadku udrží to monitor tak odporúčam možno ja som smolu len

• promtné vybavenie objednávky

Na držiak od tejto firmy čakam už 3 týždne a stále nič neprišlo, na maily neodpovedajú a taktiež nedvíhaju ani telefón.
    Objednávku ruším.

Takmer mesiac vôbec nekomunikujú napriek tomu, že cenu som zaplatil hneď pri vytvorení objednávky. Na maily neodpovedajú... vôbec neviem čo to má znamenať, ale pôsobí to na mňa neseriozne.

• Trochu dlhsie dodanie. Vyse tyzdna.

• Velky vyber
    • Tovar vyzera kvalitne
    • Dostupnost tovaru skladom

Nakup odporucam, maju velky vyber za rozumne ceny.

• Tovar mi prišiel nekompletný, krycia lišta nebola doručená.

spoľahlivosť

• Neodpisujú na maily
    • Neberú telefón
    • Ubehol viac ako týždeň od objednávky a žiadne info
    • Po mojom telefonáte mi dotyčný sľúbil, že preverí moju objednávku ešte v ten deň (číslo objednávky som nadiktoval) a žiadna odozva už 2.deň
    • Nechcel som písať recenziu, ale keď mi prišiel mail ohľadom spokojnosti tak ma to nahnevalo tak preto píšem. Asi zruším objednávku. (2x stojan za 220€) Určite obchod neodporúčam

Môžem len doporučiť.

Prave je 12. den od mojho objednania, ale drziak na TV stale nemam.
    Bol som sa uz pytat aj v stanovenej "ulozni", ale tam ma nenasli ani v systeme. Pisal som aj na kontaktnu adresu samotneho obchodu, ale vobec nereagovali. Som sklamany.

• predávať držiaky, kde kovové koliečka su prilepené nejakym pofidernym lepidlom priamo o sklo, ktoré ihneď odpadli po postaveni držiaka na zem, som ešte nevidel, a to držiak za vyše 100e.. Hrôza po v balení pred naším zákazníkom

• Žiadna komunikácia okrem auto-emailov, žiadna odpoveď na pár odoslaných emailov s prosbou o info, kedy bude tovar dodaný. Objednávka v stave "in process" takmer 3 týždne? A takto by to asi pokračovalo aj ďalej. Tovar som objednal zo slovenského e-shopu, dokonca aj lacnejšie a na dlhšiu dobu dodania 5 dní som bol vopred upozornený, termín doručenia bol dodržaný. Tento český obchod neodporúčam vôbec.

• - prešlo 11 dní a o tovare nič neviem
    • - 2x som firme pisala, či tovar dodajú, ale neunúvali sa odpovedať, tak chvaliť nie je čo
  • Objednany tovar som nedostal ani po 2 tyzdnoch.Ziadna komunikacia od predajcu.Bud zaspali alebo zrusili firmu.

• Rýchlosť
    • Kvalita

• všetko prebehlo ako malo :)