Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

• zakúpené v Dr.Plaster.sk pred 4 rokmi

• Dvanásť dní mám zaplatený tovar, stále ho nemám. Na môj mail ohľadom stavu objednávky obchod nereaguje! Absolútne žiadna komunikácia zo strany obchodu.
  • zakúpené v Dr.Plaster.sk pred 4 rokmi

V obchode som nakupovala viackrát. Nikdy neboli žiadne problémy. Pri poslednej objednávke som s obchodom maximálne nespokojná. Ani po 12 dňoch mi tovar nebol doručený aj napriek tomu, že za tovar som zaplatila okamžite kartou a deklarujú odoslanie tovaru do 24 hodín po zaplatení. Obchod mi neodpovedal na moje maily a dovolala som sa tam telefonicky asi na 4 krát. Doteraz neviem, čo je s mojou objednávkou.

• zakúpené v Dr.Plaster.sk pred 5 rokmi

dobra vec

• zakúpené v Dr.Plaster.sk pred 5 rokmi

• možnosť výberu v kľude
    • nič nie je dokonalé, určite má, ale ja som zatiaľ na žiadnu neprišla

nemám ráda kamenné obhody
    o každom produkte je podrobný popis

• rýchle dodanie
    • neviem definovať

odporúčam

• rýchlosť dodávky, spoľahlivosť
    • -

odporúčam

• akciová cena
  • zakúpené v Dr.Plaster.sk pred 6 rokmi

• Pri každej zmene stavu objednávky je nakupujúci okamžite informovaný emailom
    • Pri dodaní Slovenskou poštou sa nedá platiť pri nákupe platobnou kartou, žiaľ len prevodom na účet

• Ušetrila som čas
    • neviem

Oproti iným obchodom bol môj zakúpený tovar lacnejší.