• Tovar objednany ale stale neprisiel. Obchod nekomunikuje.

Nemôžem hodnotiť niečo čo som ešte nedostal.

Bolo mi oznámené že objednávka bola postúpená dopravcoví je na ceste ku mne a na druhý deň mi oznámili že objednávka bola zrušená bez udania presného dôvodu.

Nie to som dostala ako bolo na fotke

• Pozadovane mnoztstvo objednaného tovaru,nemali na sklade,co oznamili az po zaplateni fa
    • Doprava drahsia ako zvysok objednaneho tovaru

Tovar doručený ale prišlo mi úplne iné balenie ako som čakala. Kľudne si to nahradili a nedali mi o tom vedieť. Neodporúčam

• nedbanlivosť

...4 ks flaštičiek voda po holení zabalené strečovou fóliou v smere otvárania
    ...takže každá pootvorená a vytečená

• Drahý dovoz

Dlhé čakanie

Ked som zavolal po par dnoch od objednania, aby som sa informoval v akom stave je moja objednavka, tak mi bolo "milo" povedane, ze tam maju 100 objednavok, ze si mam zavolat na ine cislo, oni to len posielaju.
    Do dnesneho dna som neobdrzal informaciu o odoslani objednaneho tovaru a ani objednany tovar som neobdrzal.
    Objednaval som tovar, ktory deklarovalki, ze je skladom.
    Neodporucam.

V čase objednania tovar skladom, medzičasom sa vraj vypredal nechápem. Zavádzajúce informácie na e-shope, ešte že som nezaplatila vopred.

Objednal som si ziletky gillette fusion 5 proglide power, prisli mi gillette proglide power. Neviem presne aky je v tom rozdiel ale nemôzem ich ani reklamovat lebo som si to vsimol az ked som ich otvoril.