• Zatiaľ neviem
    • Ešte neviem

Neviem na tovar ešte čakám mali dať aspoň 20% zľavu za to čakanie keďže je to priamo od Franke kôli tomu som to aj od nich kupoval že to bude rýchlovka no asi nie zľava za to čakanie by bodla a malo by to byť v každom internetovom obchode za dlhšie čakanie samozrejme ak to nie je špeciálna zákazka.

Vážený zákazník,

Radi by sme sa Vám poďakovali, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom e-shope drezy-franke.sk. Tovar, ktorý ste si u nás objednali bol aktuálne nedostupný u dodávateľa, a o čom sme Vás aj hneď informovali. Bohužiaľ dodaný drez nám potom prišiel poškodený, o čom sme Vás tiež hneď telefonicky informovali. Následne sme Vám vyexpedovali nový drez.

Veríme, že aj napriek tejto skúsenosti s dlhšou dodacou dobou sa k nám v budúcnosti radi vrátite.

Prajeme Vám pekný deň

• Drez prišiel bez otvoru na batériu, ktorý som zaznačovala v objednávke, preto by ma zaujímalo, či niekomu to zaznačenie otvoru funguje

Potešilo ma, že vyhotovenie otvoru na bateriu je zdarma. V objednávke som zadala “výber otvoru”, ktorý síce v zhrnutí objednávky nefiguroval, takže som predpokladala, že to majú niekde v internom systéme zaznačené. Na moje nemilé prekvapenie drez došiel v obrovskej krabici bez otvoru. Ten som tesne pred vianocami a v čase lockdownu musela riešiť vo vlastnej režií. Zo strany obchodu mi bolo navrhnuté, aby mi otvor spravil montážnik, ktorý mi bude montovať kuchynu alebo mi ho vyhotovia oni v Bratislave. Keď som napísala, že ani jedna možnosť mi nevyhovuje, kedže kuchyňa bude z Ikea a nebývam blízko Bratislavy, napísali, že drez môžem vrátiť (samozrejme na vlastné náklady tú obrovskú krabicu), no kedže je koniec roka novú objednávku by som dostala až v januári…

Vážený zákazník,

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Od vytvorenia Vašej objednávky po expedovanie prešli asi 4 dni, nakoľko ste si zvolili platbu prevodom na účet. Za ten čas ste nás nekontaktovali, či prešiel aj nákres pre vyhotovenie otvorov ( ako ste uviedli, neboli ste si istá či prešiel už pri vytvorení objednávky). Pokiaľ by ste nás hneď kontaktovali, výrez by sme Vám dorobili podľa Vašej požiadavky.

Kontaktovali ste nás až vtedy, keď už Vám zásielka bola doručená. Ponúkli sme Vám možnosť, že ak prinesiete drez alebo ho zašlete na našu predajňu, otvor Vám zdarma dorobí náš technik. Túto možnosť ste však nevyužili.

Nakoľko od 23.12 čerpali už naši zamestnanci a sklad dovolenky z dôvodu Vianočných sviatkov, informovali sme Vás, že žiaľ už pri zaslaní budeme môcť vybaviť túto objednávku až po sviatkoch v januári.

Napriek vzniknutej situácii veríme, že drez je v očakávanej kvalite a bude Vám slúžiť ešte dlhé roky.

• nekomunikuje

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vo Vašom prípade evidujeme nejasnosti ohľadom spracovanej recenzie, nakoľko v histórii objednávky evidujeme komunikáciu ohľadom požiadavky o zmene, ktorú sme podľa Vašich pokynov spracovali.

Veľmi nás mrzí informácia, že ste s priebehom nákupu neboli spokojný.

DREZY-Franke.sk

• Rychlost
    • Drez mi prišiel iný, tj veľkosť malej vaničky bola polovičná ako v popise som zvedavá ako to budú riešiť,ostatné rozmery sedia ale objednala som najdrahší drez kvôli tej vanicke a poslali buď zlý drez alebo je zlý popis

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Žiaľ, tak ako sme Vás informovali, v tomto prípade išlo o technickú chybu, ktorú sme na základe Vášho podnetu odstránili. Po vzájomnej dohode došlo ku kompenzácii, ako ospravedlnenie z našej strany.

DREZY-Franke.sk

Z daného ehopu som veľmi sklamaný.. Poprvé som si objednal kompozitný drez ktorého kvalita bola strašná - pórovitá štruktúra ktorá by sa hneď špinila a nedala sa vyčistiť ... pri vrátení tovaru eshop požaduje aby sa vrátil tovar osobne - osobne si myslím aby odradili pri vrátení a argumentujú aby sa tovar nepoškodil ale oni doručujú tovar pokojne kurierom .. komunikácia pri vrátení bola tiež ťažká a trvalo to dva týždne vypisovania a schválenia

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vzhľadom na preverenie situácie nesúhlasíme s Vašou recenziou z dôvodu:
    - nakoľko bola Vaša objednávka na firmu ( IČO vo faktúre ), ako predajcovia nie sme povinní Vašu požiadavku na vrátenie akceptovať - vo Vašom prípade sme požiadavku spracovali samostatne, nakoľko ste neboli spokojní s materiálom zakúpenej položky
    - dodanie požadovaných fotografií ( z Vašej strany ) trvalo 4 pracovné dni a následne doručenie položky 10 kalendárnych dní
    - možnosť osobného doručenia bola nastavená z dôvodu ochrany tovaru, nakoľko ide o položku, ktorá je určená pre ďalší predaj

Napriek nepriaznivému hodnoteniu veríme, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

DREZY-franke.sk

V pondelok odoslana objednavka s jasne napisanou poziadavkou dorucenia do piatku rana, v utorok sme sa telefonicky kontaktovali s pani, ktora to ma na statosti, jasne vsetko bude, chceli sme v vyfrezom na bateriu, upustili sme od toho, len aby dorazil na cas drez, ktory si zakaznik vybral.. Pri dreze svietilo skladom, len nedopisali ze v Nemecku... Drez v piatok rano samozrejme nedorazil, v piatok som mal skompletovat kuchynu u zakaznika, objednavku som zrusil a siel kupit drez aby som to v piatok hotove...

Vážený zákazník,

Vašu objednávku sme na základe vašej reakcie preverovali.

Zistili sme že v prvotnej objednávke bol z vašej strany požadovaný výrez do drezu. Pri takto personalizovanej objednávke upozorňujme priamo v objednávke, že dodacia lehota môže byť predĺžená o 2-3 dni.

Následne sa nám spolu podarilo skontaktovať až v druhý deň a to po 14-tej hodine. V tom čase sú už objednávky spracované a náš systém sa uzavrie.  Vzhľadom na tieto okolnosti Vás kontaktoval náš pracovník, aby Vás informoval, že daná objednávka z už uvedeného dôvodu nebude môcť byť doručená vo Vami požadovanom termíne.

Veľmi nás mrzí táto situácia, no snažili sme sa urobiť všetko preto aby Vaša objednávka bola doručená včas.

Budeme radi, keď sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

DREZY-franke.sk

• Veľmi dlhé vybavovanie objednávky tovaru, ktorý bol skladom.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie.
    Nakoľko ste si zvolili náhradný diel, pri ktorom je potrebné pri objednaní uviesť do poznámky presný typ drezu a následne je potrebná konzultácia jeho kompatiblity zo zvoleným drezom. Nakoľko nám vyťaženosť servisného strediska firmy Franke neumožňuje spracovanie objednávky v stanovenom čase, je na mieste ospravedlnenie v mene našej firmy. Napriek všetkým nepríjemnostiam došlo k doručeniu tovaru.

Budeme radi, keď sa na nás obrátite aj v budúcnosti a za vzniknutú situáciu sa opätovne ospravedlňujeme

• Len cena
    • Tovar nedorazil,telefonická komunikácia viac menej len z mojej strany,tovar má byť skladom,zrejme u dodávateľa? Na

Pozor na dodacie lehoty ak potrebujete tovar na termin

Nie som spokojna k drezu som si kupila aj doplnok, ktory odporucali na drez instalovat avsak po jeho doruceni som zistila ze sa na drez ktory som si kupila nainstalovat neda, zbytocne vyhodene peniaze, v proklientskych obchodoch sa to robi rak že klienta informuju že objednany tovar nie je kompatibilny

nedostatocna informovanost o problemoch pri dodani tovaru

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Ochotne riešia problémy
    • dlhá dodacia doba
    • mizerná komunikácia
    • vada na tovare
    • doručený nesprávny tovar
    • otvorený a poškodený obal

Na tovar som čakal najprv 3 týždne napriek tomu, že na stránke mali dodanie do 3 dní.
    Tovar prišiel nesprávny a vadný.
    Po týždni mi prišiel správny tovar, ale s nesprávnym príslušenstvom, okrem toho v otvorenej a poškodenej krabici.
    Snáď mi najbližšie príde už aj správne príslušenstvo.

Komunikácia obchodu je mizerná, stále som sa musel domáhať informácií o stave objednávky/reklamácie.

• komunikacia cez uvedene tel. cisla

Vážený zákazník,

ďakujeme za hodnotenie. Žiaľ nevieme v čom sa vyskytol problém, ktorý vo Vás zanechal negatívny dojem. Pokiaľ ste neboli spokojný so službou poskytnutou z našej strany, chceme sa Vám touto cestou ospravedlniť.