• asi len rychlost dodania
    • Dodali poskodeny kus, ktory som okamzite reklamoval osobne, nasledne mailom a telefonicky, len slubuju vymenu, ze cakaju na dodavatela, co mna osobne ako zakaznika vobec nemusi zaujimat. 30 dni davno ubehlo a nemam ani peniaze, ani funkcnu stolicku. Nakupujem vyse 12 rokov cez internet, doteraz vsetko v poriadku, no tu som sa tazko nechal obtiahnut

Cena bola prijemna, rychlost dodania prijemnejsia, ale ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Popredajna starostlivost je skor vysmech a arogancia, ktoru idem riesit so SOIkou. Podvodnici...

• rychla reakce na objednavku
    • Dodavaji jiny tovar nez, ktery nabizeji na svych strankach.
    • Pisou si vlastni recenze pro svuj obchod.

Misto tovaru,propagujiciho na strankach, jenz vyrabi znackova nemecka firma dodavaji obycejne polske vyrobky od nejake jine firmy!!!!
    Omlouvali to ze pod timto nazvem to prejimaji od dodavatele.
    NEDOPORUCUJI!

• Výborné poradenstvo pri mojom výberu drezu.

Ďakujem za užitočné rady. Kuchyňu sme stihli včas dokončiť.

• Super ceny v porovnaní s konkurenciou
    • Extrarýchle dodanie
    • Bezproblémová komunikácia

Získali ste ďalšieho nového a spokojného zákazníka. Odporúčam nákup v tomto obchode.