Výrobok nemôžem hodnotiť ,lebo nemali ste skladom a objednávku ste
    zrušili

• Ponúkaný tovar nebol na sklade

• Obchod nieje schopný niektoré tovary ponúkané v e-shope doručiť a napriek tomu ich má v ponuke.

Obchod sa dal zrealizovať iba pri osobnom odbere čo by pri e-shope nemalo existovať.

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Dobrý deň prajeme. Mrzí nás, že tovar ktorý ste si vybral je rozmerovo a váhovo mimo rozsah ktorý akceptuje kuriérska spoločnosť s ktorou spolupracujeme a teda nemohli ste si ho daným spôsobom zadovážiť. Vzhľadom na to, že ako spoločnosť Drevonax Humenné, s.r.o. má aj kamenné predajne, tak ponúka možnosť osobného odberu tovaru ktorý nie je možne cez kuriérske spoločnosti doručiť. Ďakujeme za porozumenie.

• Zistili že tovar ktorý ponúkajú už nemajú.

Ako je možné, že tovar na Vašej stránke ponúkate, na základe čoho najsamprv objednávku potvrdíte, zúčtujete peniaze a v zapätí ju zrušíte.
    V prvom rade by ste nemali ponúkať tovar, ktorý nemáte a tak zavádzať spotrebiteľov. Myslím si, že Vašou základnou povinnosťou je udržiavať ponuky na webe v reálnom aktuálnom stave Som z toho značne rozčarovaný a myslím si, že zavedené seriózne firmy takto nekonajú. V budúcnosti samozrejme Vašu stránku už nenavštívim.

• nenakupovať pokiaľ tovar osobne nevidíte predpredaju šmejd totálny
    • prerobíte tak akurát na poštovnom ako v mojom prípade 9,20 Eur

• Farba tovaru nezodpovedala s farbou na obrázku na internetovej stránke.

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Pani Alexandra. Ďakujeme za Váš nákup na našom eshope www.drevonax.sk a taktiež ďakujeme za Vašu reakciu. To že je malá odlišnosť v odtieni farby na vašom monitore a na materiály ktorý vidíte reálne s vysokou pravdepodobnosťou bude spôsobené nastavením farieb na vašom zobrazovacom zariadení. Určite nie je možné na žiadnom monitore nastaviť vernú reprodukciu farieb. Je preto treba aj túto skutočnosť zohľadniť. Ak ste ale naďalej nespokojná s tovarom ktorý ste si objednala tak môžete využiť svojho práva a tovar nám zaslať späť v rámci pravidiel o elektronickom obchode. Následne Vám vrátime plnú sumu za daný tovar. Ďakujeme.

Team Drevonax.

• Tovar slabej kvality

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Pani Daniela. Ďakujeme za Váš nákup na našom eshope www.drevonax.sk a taktiež ďakujeme za Vašu reakciu. Ak ste nespokojná s kvalitou prevedenia umelých kvetín tak nám ich samozrejme v rámci svojho práva môžete zaslať späť a my Vám vrátime plnú sumu za tovar.

Team Drevonax.

• nesprávné údaje o produkte
  • TOVAR OZNACENY AKO SLNECNIK S KLBOM, TEN CO MI PRISIEL BOL BEZ KLBU A UPLNE INA FARBA. KED SOM IM VOLALA TAK POVEDALI ZE FARBA KTORU SOM CHCELA UZ NEMALI, TAK MOHLI ASPON ZAVOLAT A INFORMOVAT MA O TOM. TOVAR ZASIELAM NASPAT