proruská propaganda

Kvoli blbemu vyhlaseniu proruskeho obchodu na hlavnej stranke ohliadom ohliadom vojne - uz nikdy ziaden nakup v Draciku. Bali ste sa ekonomickej krizy - tak od srdca Vam zelam aby ste stratite mnozstvo zakaznikov na Slovensku kvoli takejto zbabelej pozicie !!!

• Obchod pre náckov a dezolátov
    • dúfam, že čoskoro vyjde na mizinu
    • nácko majiteľ zbožňuje vraha Putina
    • dezolé majiteľ súhlasí s vraždením detí na Ukrajine a potom sa tu snaží predávať deťom hračky tým, že chce zaujať jemu podobných dezolátov aby u neho nakúpovali

Škoda, že sa nedá dať žiadna hviezdička

• Pre jednoduchsich ludi je vyhoda, ze nakupujete u rusofilneho dezolata
    • Proruska propaganda v hrackarstve
    • Majitel je totalny dezolat
    • Ja a cela rodina tam uz v zivote nic nekupime

Nerozumiem ako moze majitel sirit svoje dezolatske proruske vojnove bludy na stranke hrackarstva. Totalna stupidita a hanba. Odporucam vsetkym vyhnut sa Dracikovi uz navzdy. Je vela inych lepsich hrackarstiev.

• proruská propaganda na hračkárskom eshope

Nakupoval som tam hračky pre moje deti, svojimi odpornými výplodmi na úvodnej stránke prišli o dalšieho zákazníka. Politiku nech si preberá s kamarátmi pri pive.

• Ze coskoro skonci
    • Obchod s hrackami podporuje vrahov!

Nikdy viac u tychto primitivov nenakupim

Odmietam podporovať majiteľov debilizmus. Používať webstránku, ktora predáva detské hračky na postovanie svojich osobných názorov, hoaxov, proruskej propagandy je take dno, že už tam nekupim ani baterku do hračky!

• Jediné, čo je kvalitné na tomto obchode, je matroš, na ktorom majiteľ fičí
    • Odporná ruská propaganda na titulnej strane v obchode s hračkami pre deti nemá čo hľadať
    • Podpora vojny

Priznám sa, v obchode som kedysi nakupovala. Po politických výlevoch majiteľa-dezoláta na titulnej stránke, kde je jasné s kým sympatizuje, budem určite radšej podporovať slovenských výrobcov hračiek, aj keď to bude drahšie. Tento dráčik chŕli oheň, ktorým sa akurát sám zapáli. Ak sa mu nepáči, može začať predávať matriošky a modely žiguláka. Alebo sa odporúčať do Ruska, ktoré tak velebí.

• majiteľ šíri prostredníctvom e-shopu prokremeľskú propagandu a konšpiračné teórie

Vzhľadom k názorom majiteľa, ktoré propaguje na stránke e-shopu, v tomto obchode už nikdy nič nekúpim. Na názor má majiteľ samozrejme právo, ale toto skutočne nepatrí do obchodu.

Dezolátska webstránka propagujúca ruskú propagandu. Hnus.

hrackarstvo, ktore siri prokremelsku a proputinovsku propagandu

• Politika tahana do obchodu s hrackami pre deti

Na svojom webe / eshope uverejnuje politicke statusy a siri prorusku propagandu. Ovplyvnuje mienku ludi a vyuziva na to obchod s hrackami pre deti - to je na grc!!!

• pri problémoch s nízkym tlakom vás návšteva hlavnej stránky vráti bezpečne "do normálu"
    • prokremeľská propaganda na internetovej stránke hračkárstva - akože vážne?!

Už som teda videl vo svojom živote všeličo – slovami klasika – už som videl hada bicyklovať, lietadlo cúvať a koňa grcať vo farbách francúzskej trikolóry, ale to, že obchod s hračkami pre deti si dá na hlavnú stránku nejakú stupídnu prokremeľskú propagandu, tak to už je naozaj silná káva. Do predajne už v živote nikdy nevstúpim, keby som vedel, čo za postoje zastáva majiteľ (alebo neviem kto pociťuje tú potrebu dať tie sr*čky na hlavnú stránku), tak si radšej odseknem nohy a ruky a iba sa odgúľam od vchodu do predajne preč. Odporúčam predajni presťahovať sa za svetlejšími zajtrajškami na územie Ruska – do štátu, kde aj zajtra, znamená už včera.

• šíri prokremeľskú a proputinovskú propagandu
    • žiadne ruské hračky som nenašla
    • neťahajte politiku medzi deti

Dráčik šíri prokremeľskú a proputinovskú propagandu.
    Hanbite sa, Mindráčik.

• Majiteľ je primitívny rusofilný dezolát
    • Klame zákazikov
    • podvodník
    • Presťahujte pobočky do Ruska, keď to tam tak milujete

Majiteľ v čase vojny podporuje nepriateľskú mocnosť a ohrozuje záujmy Slovenska. Nakupovaním v Dráčiku podporujete ruskú vojnu.

Nikdy v živote si už v tomto obchode nekúpim ani len balón na oslavu /aj tak by bol kvalitou na nič/.
    Musím povedať, že z Dráčika som nikdy v živote dobrý pocit nemal, a bohužiaľ sa to aj potvrdilo.
    Som rád, že aj ostatní ľudia ho konečne vidia za to čím je a som zvedaví, či dezoláti vynahradia stratu príjmov.
    Ale keďže u nich ide gro financií na chlast a cigarety...veľmi pochybujem.

• dezoláti

Na svojom e-shope šíria ruskú propagandu :-/

Bol som tam kúpiť ruske hračky a nemali ani jednu. :-/ Všetko západ..... Veľké sklamanie

• stránka ako zo začiatku storočia
    • podporujú nebezpečnú východnú politiku
    • podporujú politiku, ktorá patrí na súkromné stránky a nie na stránky s hračkami pre deti
    • podporujú zbrane, nenávisť a vojnu

Do tohto obchodu nevstúpim ani keby mali akciu 1+100 zdarma. Podporujú nebezpečnú politiku do ktorej vtiahli aj malé deti. Aj tých pár percent čo je nutné dať, je priveľa. Obchod hodnotím 0%

• neviem
    • podpora agresorom
    • zaťahovanie uz aj najmenších deti do politiky
    • rozosievanie nenávisti
    • predaj detských zbraní vo velkom
    • podpora deti v láske k zbraniam a totalitným režimom

Od dezolátov dezolátom... ???