• antivax, popieranie covidu
    • nechutná propagácia homofóbie a transfóbie
    • šírenie konšpirácií a dezinformácií
    • proruská propaganda

• NIKDY VIAC nenakúpim u nich nič a upozorním na to všetkých čo poznám
    • Nerofesionálnosť
    • Odpad spoločnosti
    • Psychopat človek (majiteľ) čo uverejňuje také nezmysly na stránke s hračkami
    • Propagandista - majiteľ obchodu
    • Podporovaľ vyvražďovania - majiteľ obchodu
    • Homofób - majiteľ obchodu
    • Konšpirátor

V Draciku nakupujem cely život je to najlepšie hrackarstvo...kvalita za rozumnú cenu..Podporujem tým zároveň aj ľudí čo tam pracujú..Samozrejme že aj na Vianoce sa tam chystám..Odporúčam..

• Výhoda
    • Veľký sortiment
    • 100%

Som spokojný s týmto obchodom a stále budem :))))))

Odpad všech eshopu, doufám, že krachnou a zaměstnají je homosexualové jako uklizeče záchodu.

• Nekorektnosť
    • Neprofesionálne správanie
    • Homofóbia
    • Slovné útoky
    • Zastrašovanie
    • Neobjektívne postoje

Som sklamaný, myslím, že obchod pre deti by mal byť rovnako dostupný a neutrálny a bez predsudkov. Je neprípustné aby ste sa takto verejne vyjadrovali, útočili, znevažovali ľudské bytosti!!!

• Ruská propaganda, homofobie a konspirační teorie na webu nemají co dělat

Majitel e-shopu se zřejmě zbláznil, na hlavní straně obchodu s dárky pro děti se objevují bannery s nenávistným obsahem, pomluvami a dezinformacemi. V životě bych si od tohoto člověka nic nekoupila, raději jdu ke konkurenci.

Extrémny populizmus ruskej propagandy, majiteľ je pravdepodobne zaseknutý v čase. Hračky drahé a tie názory sú naozaj cez čiaru. Neodporúčam

• Došli im peniaze na reklamu
    • Eshop zaseknutý v čase, je rok 2022, nie 2008
    • Majiteľ zaseknutý v čase
    • Majiteľ má hlavu tak hlboko v zadku Putina, že už niet cesty von

Ing. Dušan Víglaský nevedel ako ináč upútať pozornosť na svoje výjavy. Ľutujem zamestnancov.

• Veľký výber produktov
    • Výhodné ceny

• Veľký výber hračiek
    • Vyššie ceny
    • Názory obchodu, ktoré tento obchod dokonca veľmi rád zdieľal hneď na ich hlavnej stránke, s ktorými sa nestotožní žiaden normálny človek (možno tak fanúšikovia ĽSNS)
    • Už si od týchto homofóbov NIKDY NIČ NEKÚPIM!!!

• Aby som bol naozaj spravodlivý - super tovar za dobré ceny, ale tie sú aj inde
    • Homofóbia
    • Infantilné názory vnucované cez bannery na e-shope, je to vrcholne trápne!
    • Napriek tomu, že e-shop aj kamenné obchody sú spoľahlivé a rád som v nich nakupoval, odmietam podporovať homofóbov, ktorí Dráčik vedú. U mňa Dráčik naprosto zlyhal a skončil. Ako zberateľ odmietam podporovať obchod, kde nie som ako gay vítaný.

Neodporúčam. Obchod, kde sú zákazníci ponižovaní pre svoju sexuálnu orientáciu, nemá v spoločnosti čo hľadať. Autorovi článkov v banneroch odporúčam čo najrýchlejšie navštíviť psychiatra. Svoje nezrelé názory môžete vypisovať napr. na Instagrame, alebo v statusoch na Facebooku. Alebo sa vráťte späť do stredoveku. Ste ľuďom len na smiech. ;-)

• Nerozumiem potrebe vyjadrovať svoje spoločenské myšlienky, keď už, vyjadri sa ako človek jednotlivec, nehádž zlé svetlo na celú spoločnosť a jej zamestnancov.

Hračkárstvo nemá byť platforma na vyjadrovanie vlastného homofóbneho, xenofóbneho a podobného názoru.
    Ako dlhoročný zákazník týmto končím s nákupom v tomto reťazci.

• majiteľ

• píše pravdu. Neviem čo za hoaxy tu ľudia píšu. Padáme na hubu a to je pravda. a za to môžu politici
    • nevýhodu som nenašla. Ľudia čo píšu sú hoaxy

Pletú do predaja hračiek politiku, hoaxy a schvaľujú vojnu na Ukrajine. Čo sa deje na ich stranke je absurdné. Nikto príčetný by tu nemal nakupovať.

• Odmietanie pomoci Ukrajine a proruská rétorika.

• podporuje genocidu, fasizmus a kutomu maju strasny web

Nazor je ako genitalie, kazdy ich mame ale na verejnosti ich neukazujeme

• Už vieme, že Dráčik podporuje Putlera
    • RuZZká propaganda a hoaxy
    • Podporuje ruZZkú okupáciu a ničenie Ukrajiny
    • Podporuje zločinecký teroristický štát Putlerland
    • Podobruje znásilňovanie a vraždenie detí

Prokremeľská putinova propaganda, podpora teroristov a vrahov z RuZZka. Už len čakám, kedy začnú predávať hračky Putina, Blahu a Stalina. A tanky s písmenom Z

• už nič
    • Majiteľ zneužíva obchod na propagáciu režimu, ktorý ma na svedomí 100ky zavraždených deti.

Game over....