• Tovar bol 2 mesiace po zaruke

Reakcia obchodu Dortisimo.sk s.r.o

Dobrý deň, k dnešnému dňu neevidujeme žiadny podnet, že by sme Vám poslali niečo po záruke. Pri práci s potravinami je najnáročnejšia činnosť kontrolovať všetky záruky. Robíme maximum, aby sme predchádzali podobným problémom, no mohlo sa stať. Avšak pokiaľ nemáme podnet od Vás, nevieme to vyriešiť. Ihneď by sme Vám vrátili peniaze za zlý tovar.

Verím, že v budúcnosti, ak by sa niečo takéto vyskytlo, ozvete sa aj nám.

Ďakujem
    Dortisimo.sk

Neprišlo mi to čo som si objednala. Najprv mi volali, ze krabičky ktoré som si objednala, že sú poškodené, že mi pošlú podobné. Poslali len jednu :( namiesto svoch. Tovar mi poslali v obrovskej krabici a vo vnútri kopec odpadového baliaceho papieru a fólie.

Reakcia obchodu Dortisimo.sk s.r.o

Ďakujeme za Váš nákup. Po konzultácií so zákazníkom sme prišli na to, že sme odoslali všetko správne. Výplň v balíku je predovšetkým preto, aby sa nepoškodil tovar pri preprave a robíme pre to maximum. Ďakujeme. Dortisimo.sk

Tovar bol doručený takmer okamžite. Čo by bola obrovská výhoda, ale aby krabice na tortu boli materiálovo ako výkres? Bojim sa do nich aj niečo vložiť. Som sklamaná. Marcela

Reakcia obchodu Dortisimo.sk s.r.o

Ďakujeme za Váš nákup. Máme na sklade veľa druhov krabíc s rôznou kvalitou. Cena zodpovedá aj kvalite. Mrzí nás, že daný produkt nespĺňal Vaše predstavy. Ďakujeme Dortisimo.sk

Zle uzavrete nádoby s praskom vysypané je z nich !

Ďakujeme za Váš nákup. Pri ďalšom nákupe si zákazníčka uplatní zľavu. Ďakujeme

• pred odoslanim tovaru nerobia kontrolu, kludne poslu tovar poskodeny
    • teraz vraciam tovar na vlastne naklady