Od 5.12. do dnes 11.1. 2024 nám ešte nebol tovar doručený ( viac ako mesiac, pritom na stránke bol uvedený - skladom).

• Prišli iné korčule, ako som si objednal, ale moc to nevadí...

• Dlha cakacia doba na tovar

Dlha cakacia doba ,po zaplateni cez internet ma firma neinformovala o zaplateni,bola som v neistote ci platbu dostali

Reakcia obchodu Dom Športu

Dobrý deň, v objednávke ste uviedla neexistujúce telefónne číslo, na 5 našich emailov ste nereagovala a nedalo sa s vami spojiť po dobu 8 dní , kedže ste si objednali tovar na objednávku nemohli sme sa s vami spojiť !

• Tovar objednany a zaplateny 21.4. do dnesneho dna ziadna info

Až po niekoľkých dňoch mi oznámili, že tovar je nedostupný. Nestihla som tak narodeninový darcek☹️

Dobry den,
    hned druhy den sme vam volali, ze tovar, ktory ste si objednala ( pri ktorom je dodanie do 5 dni ) momentalne nie je skladom a nebude. Bohuzial po 7 pokusoch za 2 dni sa vam dovolat, ste nam ani raz nezavolala naspat a reagovala ste az na email.

Objednávka obratom uhradená, no doposiaľ žiadna reakcia obchodu... Týždeň prešiel

Reakcia obchodu Dom Športu

5x kým potvrdíte objednávku vidíte, že tovar je dočasne vypredaný ( doba naskladnenia 5+ dní ). V automatickom maily Vám tiež príde táto informácia. Ak zadáte objednávku v nedeľu tak 7 dní je v pondelok daľší týždeň kedy sme spolu začali komunikovať keďže tovar nám neprišiel. Po našej komunikácii ste nemali záujem o náhradu.

• Ziadna, absolutne ziadna vyhoda neexistuje

Tovar z ineho statu k Vam dorazi skor ako toto!!!odosielatelske depo je Frydek-Mistek pre pobavenie-tovar je problem za 7 dni co i len odoslat-potom este mozte tyzden cakat kym dojde-realne sa k nemu dostanem tipujem o 2 tyzdne od vytvorenia objednavky-je to horor!!!! Never more!!!!

• Žiadna komunikácia,ani mail

Malo to byt pod stromček a tovar nedošiel.

Komunikácia s obchodom nula, vždy mi povedali, že mi o pár dní dajú vedieť a vždy som volalla ja, v ako je to stave, až po 1 1/2 mesiaci som to vzdala, ze asi nemajú záujem a našla som iný obchod.

• Od momentu potvrdenia objednavky je ticho. Takze nemam co hodnotit.
    Urcite ich sluzby viac nevyuzijem. Neda sa na nich spolahnut.

• Neviem čo mám hodnotiť. Tovar, ktorý mal byť skladom a človek ho čakal už niekoľko dní nazad, zatiaľ v nedohľadne.

Obiednal som si tovar na dotaz. Na obiednávku čakám mesiace!

• Tovar mi nebol doručený

• opozdené reakcie

Obchod žiada ohodnotenie, ale po tovare ani chýru. Až následne po žiadosti o ohodnotenie po 8 dňoch od potvrdenia obejednávky -tovar mal byť už doručený - obchod oznámi, že tovar je vypredaný. Čo k tomu dodať?
    Neodporúčam.

Vážená pani,
    tovar ktorý ste si objednala svietil vypredaný dodanie do 5 dní. Vaša objednávka prišla v nedeľu. V pondelok sme objednali tovar. Tovar nám v piatok neprišiel, okamžite sme Vás kontaktovali s dvomi náhradnými riešeniami na čo ste zareagovala o 2 dni. Bohužiaľ nemôžme za to, že si niekto neprečíta pri produkte, pri vkladaní produktu do košíka, v košíku, pri rekapitulácii objednávky a v automatickom emaily, že tovar NIE JE SKLADOM. Bohužiaľ ak niečo nie je skladom nedá sa to poslať.

• Tovar som si objednala 10.6.21 a doručený mi bol 30.7.21. ! Na stránke pri tovare nebolo uvedené, že tovar nie je na sklade, resp.bude o mesiac a pól. Telefonická komunikacia neprofesionálna a pán nespoľahlivý. nikdy viac!

Reakcia obchodu Dom Športu

mail z 10.6.2021 presne 11 sekúnd po tom ako ste dokončili objednávku Vám prišiel email v ktorom je dostupnosť produktu NA DOTAZ a nie SKLADOM. Po telefonickom dohovore sme ste nemala záujem o výmenu tovaru tak bolo potrebné čakať na naskladnenie.