Objednávka obratom uhradená, no doposiaľ žiadna reakcia obchodu... Týždeň prešiel

Reakcia obchodu Dom Športu

5x kým potvrdíte objednávku vidíte, že tovar je dočasne vypredaný ( doba naskladnenia 5+ dní ). V automatickom maily Vám tiež príde táto informácia. Ak zadáte objednávku v nedeľu tak 7 dní je v pondelok daľší týždeň kedy sme spolu začali komunikovať keďže tovar nám neprišiel. Po našej komunikácii ste nemali záujem o náhradu.

• Ziadna, absolutne ziadna vyhoda neexistuje

Tovar z ineho statu k Vam dorazi skor ako toto!!!odosielatelske depo je Frydek-Mistek pre pobavenie-tovar je problem za 7 dni co i len odoslat-potom este mozte tyzden cakat kym dojde-realne sa k nemu dostanem tipujem o 2 tyzdne od vytvorenia objednavky-je to horor!!!! Never more!!!!

tovar zaslany az po telefonickej urgencii. aj to az 2 dni po telefonate

Najrychlejsie dodanie v historii mojich nakupov cez internet. Objednane na obed a na druhy den uz dodane

• Super komunikácia
    • Kvalitný tovar

• Super komunikácia
    • Ochotný predajca
    • Široký výber
    • Dobrá cena
    • Rýchle spracovanie objednávky

Hľadala som na internete tatami pre malú dcérku, našla som obchod dom športu nepoznala som tento obchod tak som si najprv prezrela sortiment a pozrela recenzie či vôbec objednať, veľa recenzií bolo zlých nakoľko sa ľudia sťažovali, že tovar nechodí a komunikácia je zlá. Sama som robila v ochode a viem, že niektorý ľudia proste nechápu slovo dodacia doba. Nevedela som či objednať, tak som zavolala priamo do obchodu nakoľko som potrebovala e#te nejaké info ohľadom dopravy, (nadrozmerný tovar), pán mi 28.12. zdvihol telefón aj o 17tej, všetko vysvetlil odporučil a nakoniec som si vybrala iný tovar vhodnejší, ktorý lepšie izoluje. Objednala som tovar 28.12. (v telefone mi povedal pan ze maju inventuru) tak som myslela ze pride tovar v novom roku az. 29.12. mi prišiel mail, že tovar je zabalený a poslaný, 30.12. som tovar mala doma, pekne zabalený, aby sa nepoškodil. Všetko zodpovedalo popisu ktorý mi pán v telefone povedal, nakoľko tovar čo som objednala ešte nemali na eshope, bola to novinka, za mňa veľká spokojnosť s obchodom, aj kominikácia, ochota, rýchle spracovanie objednávky aj keď boli sviatky a inventúra. Bola som veľmi milo prekvapená, 100% odporúčam obchod.

• Žiadna komunikácia,ani mail

Malo to byt pod stromček a tovar nedošiel.

Komunikácia s obchodom nula, vždy mi povedali, že mi o pár dní dajú vedieť a vždy som volalla ja, v ako je to stave, až po 1 1/2 mesiaci som to vzdala, ze asi nemajú záujem a našla som iný obchod.

• Od momentu potvrdenia objednavky je ticho. Takze nemam co hodnotit.
    Urcite ich sluzby viac nevyuzijem. Neda sa na nich spolahnut.

Maxx spokojnosť

• rychle jednanie a dorucenie

• Komunikovanie, rýchle dodanie
  • Neviem čo mám hodnotiť. Tovar, ktorý mal byť skladom a človek ho čakal už niekoľko dní nazad, zatiaľ v nedohľadne.

• Promtnosť a rýchlosť vybavenia a doručenia.

Obiednal som si tovar na dotaz. Na obiednávku čakám mesiace!

• Ziadna vyhodu nema
    • Ziadna komunikacia

Tovar je na sklade ale stale ho nemam ako vidim niesom jediny ...
    Neodporucam komunikacia na bode mrazu..
    Aky majitel taky obchod...

Výborná cena, rýchla dodávka k prepravcovi - potom čistá katastrofa

• Faktúru som bohužial dotera nedostala

• Tovar mi nebol doručený