• sklznica na jazdených lyžiach v dobrom stave.
    • na obrázkoch vypadali lyže ok. Dorazili ale značne doškrabané, hlboké ryhy všade, jamky, asi dopichané od palíc, odštiepené boky na spodku. Teda moje 15 ročné lyže vypadajú lepšie.

Reakcia obchodu Domivosport

Dobry den pan Michal Kajko. Dakujeme za recenziu, ktovie keby je vsetko bez chyby, ci by ste dali kladne hodnotenie.
    V prvom rade by som chcel napisat, ze ste si objednavali jazdene lyze, nie nove. Jazdene lyze Rossignol Hero St Ti, dvojrocne, top model od Rossignol za cenu 339€ po sevise. To ze maju znamky opotrebenia po dvojrocnom lyzovani je normalne, na tych lyziach sa lyzovalo dva roky, neboli vystavene v obyvacke 15 rokov.
    Zaujimave je, ze mate 14 dni na to, aby ste ich vratili, ale nechali ste si ich. Tak asi nebudu najhorsie. Lahsie je napisat recenziu.
    Co sa tyka kuriera, my za to nemozeme, ze 123kurier skrachoval.
    Prajem krasne lyzovacky.

S pozdravom poctivy podnikatel

Veľmi zlý stav tovaru.

Reakcia obchodu Domivosport

Zdravím pán Eduard. Je nám veľmi ľúto, že ste si objednával jazdené lyže a nebol ste spokojný. Bohužiaľ jazdené lyže nie sú nové a sú tam samozrejme viditeľné známky lyžovania, keďže sa nich lyžovalo, tak ako bolo aj nafotené na našej stránke. Lyže sú po servise v bezchybnom stave. Stojíme si za svojou kvalitou :)

s pozdravom majiteľka Dominika

Napriek tomu ze obchod objednavku zrusil nadalej ju pojuka na webe

Reakcia obchodu Domivosport

Dobrý deň pán Ľubomír. Budem rada ak po dnešnom telefonickom kontaktovaní a vysvetlení nedorozumenia zmeníte názor.
    S pozdravom majiteľka Dominika :)

• Dorucenie bolo naozaj rychle
    • Neprofesionalne zlozeny bicykel.
    • Zamotane lanka a kable.
    • Pri slapani bicykel cvaka.
    • Kupoval som u konkurencie Crussis e-Gordo 1.8-S ako tu a v baleniu boli aspon zakladne kluce .... tu nic.
    • Od konkurencie zlozeny za 10 min a od tejto firmy 2 hodiny. Bolo nutne zhodit packy a vsetko rozmotat.
    • Dalej bolo nutne dokupit ochranu na lanka a kable lebo trcia len tak z konstrukcie.

Tovar mi bol doruceny bez problemov, v priebehu dvoch dni. Avsak vzhladom na stav jazdenych lyzi mohla byt cena priaznivejsia.