Bez komunikácie, po týždni nič neprišlo aj keď bolo všetko označené “skladom”

• Nekomunikuje a tovar ešte nedodal.

Reakcia obchodu Doktor Kladivo

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Vidím, že u produktu se nám špatně propsala dostupnost.
    V tuto chvíli je již objednávka na cestě k Vám.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme že budete se zakoupenými produkty spokojen.
    Přeji hezký den, s pozdravem doktorkladivo.sk

• posielaju dotaznik na ohodnotenie,no tovar stale nemam..taze nemozem hodnotit..a to mal byt tovar skladom.
    • nevyhoda zatial nijaka

Žiadna komunikácia. Objednaný tovar so statusom na sklade nedorazil po dvoch týždňoch. Viac v tomto obchode neobjednám.

Tovar mi bol doručený,ale kufor náradia rozbitý. Napisal som,odfotil som,odpísali že aj vymenia keď chcem,napisal som že chcem,ale potom už komunikácia prestala,z ich strany.

• Termín doručenia nesúhlasí rozdiel cca 10dni

• dobre ceny
    • dlha dodacia doba cez 10dni na tovar co bol skladom

• Zlá komunikácia
    • Nepravdivo uvádzaná dostupnosť tovaru

Z eahopu som objednala ešte 18.11. dva produkty. Prišlo potvrdenie objednávky a tu komunikácia skončila. 27.11. som teda volala na zákaznícku linku. Tam mi povedali, že 1 vec z objednávky nie je na sklade a čakajú na dodanie od dodávateľa. Na môj doraz, či objednávka stihne doraziť do Vianoc, keďže ide o darček, my povedali, že to zistia u dodávateľa a hneď mi dajú vedieť. Do piatka 1.12. sa nikto neozval a tam som volala na zákaznícku linku znova. Znova mi bolo povedané, že 1 položku nemajú ( na eshop im vraj zle nahralo dostupnosť - podotýkam, že daný produkt je stále na stránke uvedený skladom) a teda buď zistia dostupnosť u výrobcu alebo mi pošlú iba 1 položku. Teda som súhlasila nech to zistia. Rovnako ozve sa hneď ako overí dostupnosť u kolegu. A je pol 7 večer a znova sa nikto neozval. Som veľmi sklamaná, že za týždeň nedokázali zistiť či a ani kedy bude produkt a že nikto nebol schopný mi poslať aspoň mail, že produkt nie je skladom a vybavenie objednávky bude trvať dlhšie. Za mňa je toto poslednýkrát čo som niečo objednala z tejto stránky.

• 10 dni cakam na dorucenie tovaru a stale nic...

• Tovar som si objednal pred siedmimi dňami.Tovar bol v hodnote 380€. Išlo o aku vŕtačku Narex. Kúpil som si ju vyslovene na jednu montáž a po siedmych dňoch mi stále neprišla na adresu. Snažil som sa im dva tri dni dovolať no neúspešne. V záznamníky majú že ak nedvíhali telefón na ďalší deň určite zavolajú. Nezavolali. Keď som sa im na tretí deň konečne dovolal nevedeli mi povedať prečo tento tovar nebol vybavený a že sa potrebuje poradiť s kolegom. Že určite za chvíľu zavolá. Nezavolali a celú deň nedvíhali telefón. DR kladivo neodporúčam je veľa webov kde sa dá kúpiť kvalitné aku náradie. Veľmi ma sklamali a hlavne už mám po montáži kde som chcel využiť túto aku vŕtačku.

Nespoľahlivý e shop

Objednané žiarovky v dvojbalení podľa fotiek aj popisu, cena je ale za jeden kus, čiže polovicu dvojbalenia, čo na stránke nie je jasné, takže žiarovky sú poriadne predražené, v ostatných e-shopoch je cena samozrejme za celé dvojbalenie... Prvý nákup, ale aj posledný...

Nemám žiadnu informáciu o objednanom tovare.

• Dlhá dodacia lehota

Tovar som nedostal ani informáciu čo sa deje. Pri objednávaní bol tovar skladom.

Obchod má zavádzajúcu ponuku, v balení s dvomi žiarovkami má cenu uvedenú za žiarovku a nie za balenie ako konkurencia t.j. nakoniec bola cena extrémne vysoká a nie najnižšia ako uvádza porovnanie na heureke. Po reklamácii pani uviedla, že už mali takúto sťažnosť, ale vyhodnotili to tak, že to majú správne miesto toho, aby to opravili na stránke. Jednoznačné zavádzanie zákazníka. Určite tam už nič nekúpim!

Neseriozny obchod.
    Tovar zatial nedorazil, evidentne ho nemaju skladom. Napriek tomu im na stranke stale svieti, ze je tovar skladom, a vraj u vas v dielni za 3 pracovne dni...
    Ak Vam to ponahla, radsej kupte inde.

Tovar som si objednal a neunúvali sa ho poslať.

• Nekomunikujú.
    Pomalé dodanie
    Zabudol som precitat recenzie na obchod.

Tovar som objednal v eshope 16.3., musel som sa ja ozvat 22.3. co je s objednavkou. Ze este nie je vsetko - mozu rozdelit objednavku a poslat co maju. Vraj co chyba, pride na dalsi tyzden. Tak ja teda, ze pockajme. Nejakych 7 az 10 dni ma nezabije. Je 12.4. a ani makke F. Sice pekne tie ceny vyzeraju na monitore ale nikdy som necakal (este cakam), tak dlho na zasielku. Nemam pre toto pochopenie akosi.

Tovar bol na stránke uvedený, že je na sklade. Po niekoľkých dňoch som im napísal email s otázkou, kde sa nachádza moja objednávka. Bolo mi povedané, že príde do 2 týždňov, nakoľko pri objednaní malo byť uvedené na stránke, že je tovar nedostupný.