• Keď 50 L guličiek vojde do ani nie 2 vedier tak asi je niekde chyba,alebo majú iné metricke jednotky.

Reakcia obchodu Matýsek

Dobrý den, 50l odměřujeme certifikovanou nádobou a vždy dáváme cca o 2-4l více.
    Děkuji a přeji krásný den.
    Marcela

• Tovar som si objednal,zaplatil a zatial my nebol doruceny.

Mam pocit ze v tomto obchode som kupoval posledny raz,dost casto nakupujem cez internet ale z takymto pristupom som sa este nestretol.

Reakcia obchodu Matýsek

Dobrý den, můžeme poprosit o číslo Vaší objednávky? Zboží odesíláme ihned po zaplacení nebo do 24 hodin. Je možné, že jste nenapsali VS, pak by se nám platba nespárovala. Ale samozřejmě tyto platby párujeme ručně. Budu ráda, když nás kontaktujete na tel: +420 723335204 nebo email: [email protected]
    Abychom vše dali do pořádku. Za vzniklé potíže se omlouváme. Tým Kojicí polštáře Matýsek

• Komunikacia,rychlost vybavenia objednavky a dlzka dorucenia

Vyrobok zatial spokojnost ale personal a sposob vybavenia VELMI negativny!!!

Reakcia obchodu Matýsek

Dobrý den, budeme rádi, když nám napíšete co se vám přesně nelíbilo. Snažíme se maximálně komunikovat se zákazníky, na slovensko trvá doprava cc 3-4 dny, to máme všude napsané. Bohužel rychleji to nejde. Pokud byl nějaký problém s komunikací, budu ráda pokud nás informujete, aby se to příště již nestalo. Velice děkujeme za vaši recenzy a přejeme krásný den.
    Marcela Sekerková - Kojicí polštáře Matýsek

- s Vasim obchodom som spokojna, co by ste mali vyriesit je dorucovatelska sluzba (GLS tusim), ktora mi dorucila OTVORENY BALIK !!!! Vraj ho otvorila sefka kurierskej firmy...nevyskakovala som na chudaka kuriera, ale totalne ma sklamali, vankus vsak potrebujem.

Reakcia obchodu Matýsek

Dobrý den, tak to se velice omlouváme, ještě se nám nestalo, aby přišel zákazníkovi otevřený balík. S přepravn společností GLS to samozřejmě budu řešit. Děkuji za inforamci a přeji krásný den. Marcela Sekerková