• Dlha doba dodania.

Tovar mi nebol ešte doručený objednavala v 10.2. Áno to bola sobota, kým započítali platbu 12-13.2. Dnes je 21.2. a čakám na kuriéra z packety. Hrozne dlhá dodacia doba.

• Nemozem hodnotit,doteraz mi neprislo ziadne info ohladom objednavky,uz je to tyzden

Dobrý den, paní Lenka,

to je takové typické, nezaplatit za objednávku - vybraný způsob platby PŘEVODEM bankou. Platba nepřišla do 22. 12. Nezvedat telefon, volali jsme minimálně 5x, abychom vše stihli odeslat, ale napsat hodnocení, že Vám ještě nic nepřišlo, to ano…

Za přímost se omlouvám, ale věřím, že to jako vysvětlení pro ostatní zákazníky stačí.

I tak Vám přejeme krásný den

S úctou

• Rýchla dodacia doba
    • Jednoduché objednanie
    • V krabici s produktom mi prišli špinavé pokrčené papiere a kotúč z minutej lepiacej pásky
    • Šampón je málo voňavý

Milá Laura,
    ide vidieť, že vám veľa záleží na tom, aby ste všetkým oznámili vaše rozhorčenie zo spôsobu zabalenia. Okrem hodnotenia na našom e-shope aj na Heureke prečo vlastne nie. Všetko má svoj dôvod ;-)

Viete, koľko obalového materiálu musíme používať, aby k vám prišiel tovar nerozbitý? Hoci sa prepravcovia snažia vymýšľať najrôznejšie krabice, tak aby prežili aj veľký náraz, tak vždy záleží na spôsobe zaobchádzania s balíkom. My sa snažíme materiály recyklovať a áno aj kotúčiky o pásky, pretože sú brutálne pevné.

Kotúčiky od pásky báječky fixujú pumpičku, aby sa pri prevoze nezníčila. Samozrejme to môžeme vystielať plastom, ale to NECHCEME! Záleží nám na planéte, recyklujeme a hľadáme možnosti.

Kúpili ste si najlepší šampón pre šteniatka a sme veľmi radi, že ste si vybrali práve Furnaturu. Za nás je to TOP, to že nevonia ako aviváž má svoje dôvody.

• dodacia doba 10 dní

dodacia doba 10 dní, to už z Číny príde skôr. Typický slovenský obchodník : Zaplať, ja ti objednám a pošlem - za tvoje peniaze, a maržu si nechám.

Reakcia obchodu Dogee.sk

Vážení, tady už končí legrace, skutečně jste zbytečně zbrklí a pak se chováte jako škodíci. Proč nečtete?

Pan Hugec si objednal zboží, které mělo dostupnost 4 - 7 pracovních dní! My jsme byli připraveni expedovat za 3 dny, ale pan Hugec objednávku stornoval a to z toho důvodu, že manželka prý již objednala jinde.

Ano, jsme typický slovenský obchodík a může se stát, že nemáme zboží skladem, ale ať už je to zboží, které není skladem nebo Vám ho vyrábíme na zákazku z lásky může to trvat, ale vždy je to uvedené u zboží.

Není tedy pravda co tvrdí pan Hugec, ale zde se jasně ukazuje, jak si každý myslí, že podnikání je strašně super, jednoduché a přímo med lízat. Například takový zákazník jako pan Hugec je k nezaplacení! Objednávka za 200 € - jen sušené lahůdky pro pejsky. Skladem nebyla položka 100 ks uší za super cenu (dodaní 4 - 7pracovní dní). Do 3 pracovních dní jsme byli připravení objednávku odeslat, jelikož zboží došlo prakticky obratem..., ale storno... je jedno z jakých důvodů, ale i když se snažíte a vše uděláte správně, ještě Vám pan Hugec odmění takovou super recenzí ;-)

Ale my Vás máme rádi a pan Hubec je u nás kdykoliv vítán :-)

Pan Hugec

• Dlhá čakacia doba dodania produktu

Reakcia obchodu Dogee.sk

Prosím, naučte se lidi zlatí číst, máme vás rádi :-) Každý máme velmi málo času, ale když si přečtete informace, které Vám posíláme nebudete překvapení a vytočení.

Prvy nakup - super.
    Druhy - nie len ze este nedorazil ale nebol odoslany . Zrejme môj posledny nakup.

Dobrý den, paní Vanátová,

nezvedáte telefony a neodpovídáte na e-maily. Dodavatel změnil u produktu gramáž a chtěli jsme si s vámi vše odsouhlasit.
    25. 1. v 9:23 jste udělala objednávku - 25. 1. v 10:27 jsme Vám já osobně psala, abych vše urychleně vyřešila, pak byl víkend a v pondělí 30. 1. jsme Vám psali znovu a volali. Co máme ještě více dělat? Budu Vám velmi vděčná, když nám napíšete na [email protected], na co jsme mohli ještě zapomenout v procesu řízení vaší objednávky.

Když už tedy rychle rychle máte potřebu někoho nedoporučit, tak si prosím ověřte, zda-li ti nezbedníci neměli několikrát snahu se k vám dovolat a dopsat, aby jste byla spokojená.

S pozdravem Dogee

Tovar zaplatený,sľúbili dodanie tovaru ešte minulý rok a doteraz nemám informácie ani tovar.

Milá Jarmila,

obejdnávku jste udělala - jak je vidět 27. 12. 2022, tedy v době - kdy všichni zaměstnanci měli volno až do 3. 1. 2023. Prosím, kdo Vám to mohl slíbit? Nerozumím tomu...

Když jste uzavírala objednávku, musela jste tuto informaci vidět hned na 3 místech. Navíc jste si objednala zboží, které nebylo skladem. Není možné, že jste se spletla??

S pozdravem

• Rychlost zabalenia objednavky s chybou
    • Pri baleni mojej zakazky urobil balic chybu a namiesto 3xtuna ontario zabalil 3xchicken
    • Zlyhanie komunikacie -amaterska nevazia si zakaznika.Ked je problem nevedia riesit rychlo efektivne promptne
    • Presmerovanie mojej objednavky na inu adresu ktoru som nemala uvedenu (bez mojho vedomia,tym sa mi skomplikovalo prebratie)

Nakupovala som xkrat nie najlacnejsie veci ale presuvam sa po tejto skusenosti na zoohit…Tito su tu uplne v plienkach.Mali by si brat priklad od Amazonu alebo Ikey tam nesiahaju ani po stvrtku….

Přátelé,

skutečně se nám to povedlo! Zaměnili jsme 3 kasičky....zákaznici jsme navrhli okamžité, proptní řešení. Omluvili se a samozřejmě přislíbili dárek za naší chybu. Chybu našeho kolegy jsme chtěli vyřešit obousměrnou zásilkou (tedy bez její práce a běhání).

Doufáme, že vás neodradí od nákupu recenze od této zákaznice, jejíž reakce nás velmi překvapila (hrubá, sprostá a neadekvátní), nicméně oproti IKEA a AMAZONU jsme skutečtě maličký to má pravdu :D

Dogee:
    Dobrý den, paní XY,
    moc nás to mrzí, ale kapsičky vyměníme, to je maličkost. Kolega se pravděpodobně přehlédl, určitě to neudělal naschvál.
    věřím, že Vám pošle i nějaké malé překvapení, aby Vám udělal radost.

O komunikaci ze strany zákaznice si prosím udělejte obrázek sami i o její osobnosti:
    Zákaznice:

Boze to co ste za retardovanu firmu…????????Uz od Vas nic nekupim a dam na Vas negativnu recenziu….
    Ja mam balit Vase kapsicky? A nalepovat stitok?A este aj cakat na nejaky telefonat….???????

Sa zobudte…Ja som zakaznik…Objednala som si za tovar ktory ste mi mali zabalit spravne.To ze sa stala chyba na VASEJ STRANE -stane sa. Ale takto to riesit?Obtazovat zakaznika zato co ste VY POSRALI??????

ZE ZABALTE,NALEPTE a ESTE CAKAJTE…
    Normalne mi na adresu POSLITE CO STE POSLAT MALI POSLAT a strhnite prachy tomu kto to balil …SI TO NEJAK TAM PREBOHA ZARIADTE NE…JAK MALE DETI STE….
    Ste strasne ubohi…
    Nesiahate ani po paty Amazonu alebo Ikey…
    Mali by ste viac na sebe pracovat alebo aj DEDOLES uz ma vysperkovanejsie veci….
    Zbohom.

• Tovar ešte nedorazil, ale už pred dvoma dňami mi prišiel mail na ohodnotenie. Bohužiaľ nie je čo hodnotiť.

Dobrý den, Jana,

vaší objednávku jste si zadala s platbou převodem - tedy s platbou "dopředu před odesláním". Do dnešního dne jste objednávku neuhradila a ani my tedy nemůže zboží odeslat. Je velmi smutné, že za Vaší chybu a nepozornost, jste dala našemu e-shopu - Nedoporučuji.

Přesto Vám děkujeme za hodnocení a budeme věřit, že si u dalšího obchodníka dáte již pozor.
    Dogee.sk

Tovar objednaný pred týždňom ako darček, z dôvodu dodacej lehoty. Tovar stále nebol doručený. Dodacia lehota na stránke a v skutočnosti sa líšia. Po rozhovore so zákazníckym centrom milšie správanie až po zistení chyby na druhej strane. Momentálne stále čakám na tovar a som zvedavá, či z druhej strany bude vykonané nejaké odškodnenie.

Milá Emília,

správně jste napsala, že chyba byla na třetí straně (platební brána), tedy objednávka byla uvedená jako nezaplacená. Tato chyba se stane - stává velice ojediněle, ale stane... Z toho důvovdu Vám nebylo stopovací vodítko dodané. Není tedy pravda, že máme dodací lhůty nastavený nepravdivě! Kolega se Vám to snažil vše vysvětlit a napravit chybu. Poté, co jste společně vše dořešili, jsme promtně vodítko odeslali. Skutečně si zasloužíme nálepku 10 % a nespolehlivý obchod? Je to nám moc líto, ale i tak Vám děkujeme za hodnocení.

• 20.9. Som urobila dve objednávky, ktoré mali byť doručené do 22.9., objednávky boli platené platobnou kartou. Keďže tovar nebol doručený ani po 4 dňoch, overovala som či prešli platby. Platba za jednu objednávku prešla, za druhú nie. Tak som ju zaplatila obratom bankovým prevodom. Dnes je 27.9 a žiadna z objednávok ešte doručená nebola. Ani tá, ktorej platba bola úspešná. Som naozaj sklamaná. Predošlé objednávky mi prišli vždy rýchlo, no tie som mala formou dobierky.

Neistota doručenia tovaru pri platbe vopred.

Děkujeme za vaší recenzi,

nicméně, zaplacená je jen jedna z vašich objednávek. Druhá platba nám do dnešního dne nepřišla, ani bankovním převodem ani přes Gopay. V druhé objednávce jste si objednala lososový olej, který nebyl skladem a doručení tedy je možné, dle informace u produktu do 4 - 7 pracovních. Mrzí nás vaše recenze, ale bohužel v této chvíli nemůžeme dělat nic víc, než počkat na platbu a dodání produktu.

Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem
    www.dogee.sk

• Tovar ku mne cestuje už desať dní a nič...neviem už či žijem teda na Slovensku alebo v Uzbekistane.. pravdepodobne za to eshop nemôže ale treba v tomto prípade zmeniť prepravcu!

Reakcia obchodu Dogee.sk

Děkujeme za vaše hodnocení.

Bohužel došlo k tomu, že všechny zásilky odeslané v pátek 29. 01. 2021 jsou stále někde na cestě. My jsme to kontrolním hlášením zjistili ve středu 3. 2. 2021. Od té doby se snažíme Zásilkovnu urgovat, aby vše prověřili a zjistili, kde je chyba. Určitě není potřeba měnit přepravce, toto se prostě může stát, každému dobrému e-shopu a i té nejlepší přepravní společnosti.

Bohužel dnešní doba je velmi ovlivněna covidem, přepravci jsou neuvěřitelným způsobem vytížení. Nikdo neví, jak se k této situaci postavit úplně správně. Myslím, že jediné co je potřeba je být trochu trpělivější a snažit se věci řešit. Toto není standardní situace a pokud si dobře pamatuji, vaší objednávku jsme vyřešili expresně. Byl jste kontaktován naším oddělením, že vaše platba neproběhla v pořádku. Vše jsme společně vyřešili a po připsání částky na účet obojek odeslali.

Tímto bych Vás chtěla požádat o shovívavost i vůči ostatním e-shopům. Myslím, že všichni se snaží v této době dělat maximum.

S pozdravem Dogee

• aby sa clovek musel doprosovat koli svojim peniazom je kus take slovenske to ze vy idete na dovolenku nieje vobec moj problem tovar vam prisiel mate vratit okamzite peniaze a nie vymyslat a za kazdu cenu predat nanutit ... nepaci sa mi taky pristup

Vážený zákazníku,

nevěřila jsem vlastním očím, když jsem četla vaší recenzi...nejdříve jsem chtěla kontaktovat Heureku, aby nám pomohli recenzi smazat, ale lepší varianta bude to všem vysvětlit, aby i ostatní zákazníci pochopili, že se může stát, že po tak náročném období, které teď prožíváme si zasloužíme týden odpočinku a že je důležité postavit se problému čelem.

A teď k vaší reklamaci. Psal jste e-mail, že si přejete pelíšek vyměnit, protože jste vybral špatnou velikost, to je v pořádku a stává se to, nic se neděje. Obratem jsem Vám odpověděla a poslala postup, jak pelíšek poslat zpět. V den, kdy nám byl zpět pelíšek doručen, Vám kolega volal a ptal se Vás, jestli chcete pelíšek vyměnit nebo chcete jiný. Nabídl Vám ortopedickou matraci a zkrátka dělal svoji práci, jak nejlépe umí. Abychom to ještě zpřesnili...pelech nám přišel zpět ve čtvrtek 23. 7. 2020 a dovolená o které Vás kolega informoval nám začala v pátek 24. 7. 2020, tedy hned následující den.

Rozumím tomu, že pro Vás to není argument a jako prodejci jsme Vás zklamali, což mě mrzí, ale právě z tohoto důvodu, že se může stát cokoliv a nejenom dovolená (nemoc, úmrtí...) je v maloobchodních podmínkách uvedená lhůta, do kdy se peníze za reklamaci posílají zpět na účet.

Ráda bych všechny naše zákazníky ubezpečila, že "doprosovat koli svojim peniazom je kus take slovenske" u nás neplatí. Pro nás vždy platilo a plat bude - náš zákazník, náš pán. Nevím, jak dlouho by se na trhu firma udržela, kdyby toto praktikovala, ale předpokládám, že dlouho ne. Já jsem na své kolegy pyšná a myslím, že svojí práci dělají skvěle. Ano, děláme chyby..., pořád vaše objednávky vyřizují lidé, ale vždy se snažíme vyřešit vše k vaší spokojenosti, což si můžete přečíst i v recenzích níže.

Děkuji Vám za vaší recenzi a přeji Vám, ať se Vám daří.
    www.dogee.sk

Bola mi dodaná zlá veľkosť. Objednal som "M", dodané bolo "L".

Milí Ivane,
    děkujeme za vaší negativní recenzi, kterou si zasloužíme oprávněně. Skutečně se nám podařilo zaměnit velikost M za velikost L. Příběh je samozřejmě delší, ale tím bych Vás nerada zatěžovala. Budeme rádi, pokud se nám ozvete na e-mail [email protected], kde se můžeme domluvit na postupu reklamce nebo výměny. Samozřejmě se vám pokusíme nějakým způsobem tuto negativní zkušenost kompenzovat, abychom si alespoň trochu napravili reputaci.

Přijměte prosím za celý tým Dogee.sk upřímnou omluvu.